23 ارسال در این موضوع قرار دارد

یه چیزی که فهمیدم اینه که فلاپ خود کروز نمیدونم چطوریه با این فلاپی که خریدم فرق داره! فلاپ خودش حتی چسبم نزنی قشنگ میشینه روی آینه ولی فلاپی که از ایساکو خریدم و زیرش آرم پژو و کروز نداره درسته که خارهاش میره داخل ولی اون سمتیش که خار نداره بالا میمونه و حتی با چسب هم نمیشینه! خلاصه این تجربه ما بود! همون فلاپ خار شکسته خودش رو با چسب چسبوندم!!

خدایی این پژو واس خودش داستانیه....البته داستانش سر اینه که قطعات اورجینالش نیست برای همین اینجور مواقع یه جای کار خواهد لنگید :دی

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوسان امروز در اثر بی احتیاطی آینه بل شاگرد شکست.

می خوام بدونم آینه داخل قاب گرمکن دار جدا تو بازار هست؟ چون همه چی سالمه فقط آینه داخلی خرد شده.

واینکه گرمکنش مثل اصلی خوب کار میکنه؟

در در 1397/07/18, 13:30:28، Ali207 گفته است :

شیشه ش رو توی ایساکو پیدا کردم..بنده خدا خودش مغازه رو ول کرد اومد برام عوض کرد! دو نوع داشت..با فیش های گرم کن و بدون فیش های گرم کن...

فلاپشم گفت من سمت راننده رو ندارم ولی برگردی هست...

جالبه که رفتم شبش یه جا ایساکوی دیگه گفت دارم ولی برو فردا بیا! گفتم چرا؟ گفت طبقه بالاس الان دیگه من نمیرم بیارم!!!!!!!!!!!!!!!!  خدا وکیلی ملت رو ببینید! یکی مثل قبلی مغازه رو ول میکنه میاد برای من شیشه عوض میکنه یکی مثل همکارش توی نمایندگی دیگه! مغازه ش بازه! جنس رو نمیده! میگه برو فردا!

دوست عزیز شما که شیشه با گرمکن پیدا کردی نصبش راحت بود؟ مشکلی الان ایجاد نکرده از نظر کیفیت دید و کیفیت گرمکنش؟

قیمت چند در اومد واست.

لینک به ارسال
در در 1397/07/27, 16:46:19، reza206na گفته است :

سلام دوسان امروز در اثر بی احتیاطی آینه بل شاگرد شکست.

می خوام بدونم آینه داخل قاب گرمکن دار جدا تو بازار هست؟ چون همه چی سالمه فقط آینه داخلی خرد شده.

واینکه گرمکنش مثل اصلی خوب کار میکنه؟

دوست عزیز شما که شیشه با گرمکن پیدا کردی نصبش راحت بود؟ مشکلی الان ایجاد نکرده از نظر کیفیت دید و کیفیت گرمکنش؟

قیمت چند در اومد واست.

من شیشه آینه م شکسته بود! گرم کن سرجاش بود! شیشه آینه دو نوع هست...یه نوع پشتش جای  فیش داره برای اتصال به گرم کن آینه و یه نوعش نداره...اگر اون نوعش که فیش گرم کن نداره رو بندازی گرم کنت کار نمیکنه قاعدتا.

برای شما هم همینه دیگه! گرم کن داخل قاب آینه س...داخل شیشه ش که نیست.

۱۲ تومن

ویرایش شده در توسط Ali207
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری