Sohrab.mansouri

پروژه فراموش شده 206 sd

20 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

این هم اخرین عکس از تغییرات ماشینم.

بال عقب ،انتن ار سی،آرم اصلی.درب باک ار سی،دوربین عقب و سنسور

تصمیم دارم یه گل پخش کن بزارم اون هم به زودی

33E35F22-8510-4505-80CC-EECE1CFE5888.jpeg

این هم اخرین تغییرات جلو از ماشینم.

سپر ار سی،مه شکن ار سی،توری زنبوری،لیپ سه تیکه سپر،رینگ سیروکو اصلی،لاستیک۱۹۵۵/۵۵/۱۵ نکسن،راهنما نارنجی ،اینه ارسی برقی،چراغ مدل پایینی مات

59C34F6D-518C-422F-ACD7-114E2C318DE3.jpeg

ویرایش شده در توسط Sohrab.mansouri
پسند شده توسط 5 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

گل پخش کن به مرور زمان باعث پوسیدگی و خراب شدن رنگ ماشین میشه

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، alizadeeh گفته است :

گل پخش کن به مرور زمان باعث پوسیدگی و خراب شدن رنگ ماشین میشه

جدا؟ تا حالا نشنیدم؟چرا؟ حتی اورجینالش؟

لینک به ارسال

سلام خدمت همه دوستان 

بنده یه SD  دارم و بااینکه اولش میخواستم دنا بخرم اما خب قسمت شد 206 بگیرم و وقتی ک یکی از دوستام از اضافه کردن لوازم مختلف به 206 برام گفت خب میخوام یکمک تغییر بدم ماشین رو

اول اینکه برا ارتفاع منم مث دوستمون میخوام ارتفاع رو 4 انگشت کنم باید فنر خاصی بگیرم براش؟!!

دوم اینکه این ارتفاع مزیت بدی برا اتاق نداره؟!!

راستی ی جفت مه شکن لنز دار هم رو سپر فابریک انداختم ک کلی با دستکاری موفق شدم نور رو بیشتر کنم ، حالا بنظرتون سپر ارسی بندازم یا نه همون فابش خوبه براش؟!!!

ممنون

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Lonely6864 گفته است :

سلام خدمت همه دوستان 

بنده یه SD  دارم و بااینکه اولش میخواستم دنا بخرم اما خب قسمت شد 206 بگیرم و وقتی ک یکی از دوستام از اضافه کردن لوازم مختلف به 206 برام گفت خب میخوام یکمک تغییر بدم ماشین رو

اول اینکه برا ارتفاع منم مث دوستمون میخوام ارتفاع رو 4 انگشت کنم باید فنر خاصی بگیرم براش؟!!

دوم اینکه این ارتفاع مزیت بدی برا اتاق نداره؟!!

راستی ی جفت مه شکن لنز دار هم رو سپر فابریک انداختم ک کلی با دستکاری موفق شدم نور رو بیشتر کنم ، حالا بنظرتون سپر ارسی بندازم یا نه همون فابش خوبه براش؟!!!

ممنون

سلام.مبارک باشه

لذتشو ببری .

برای ارتفاع بهترین کار و استاندارد فرانسه همین ۴انگشت که البته خیلی پایین نمیاد اما سواری خوبی داری و جایی گیر نمیکنی،مثل ارتفاع مزدا۳ و کمری میشه.فنر هم به اصطلاح تیپ۴ یا فنر اروپایی باید بگیری،یا ۲ بنفش ۱ زرد.اگر میخوای یه ذره پایینتر هم بیاد ۲ ابی بگیر میشه حدود ۳ انگشت.وای کیفیت سواریت یه مقدار کم از الانت افت پیدا میکنه اما هندلینگت بهتر میشه.

درباره سپر ابتدا حرکت روی ۲۰۶به نظر من اول سپر بعد رینگ و بعد ارتفاع.و اینکه سپر خیلی زیبایی میده به ماشین.

یه پیشنهاد دوستانه:حتما تمام لوازمتو اصلی بگیر خیلی فرق میکنه،نهایتا خونه اخر تایوان که باز اصلی یه چیز دیگس.بدون درد سر و کیفیت خوب.

موفق باشی

لینک به ارسال

دوستان سلام،بالاخره امروز رفتم بوق ارسی گرفتم.

هم جنس کم شده هم قیمتا خیلی زیاد.نزدیک ۶۵۰ با نصب برام تموم شد،اما نو خریدم و چقدر صدای لذت بخشی داره.فقط مونده برف پاک کن فرمون راستی که اصلا گیر نمیاد😞😞

پی‌نوشت:عکس فوق مربوط به خودرو من نیست.

BB5DE528-72F3-4497-8934-5F70B6A5438F.jpeg

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Sohrab.mansouri گفته است :

سلام.مبارک باشه

لذتشو ببری .

برای ارتفاع بهترین کار و استاندارد فرانسه همین ۴انگشت که البته خیلی پایین نمیاد اما سواری خوبی داری و جایی گیر نمیکنی،مثل ارتفاع مزدا۳ و کمری میشه.فنر هم به اصطلاح تیپ۴ یا فنر اروپایی باید بگیری،یا ۲ بنفش ۱ زرد.اگر میخوای یه ذره پایینتر هم بیاد ۲ ابی بگیر میشه حدود ۳ انگشت.وای کیفیت سواریت یه مقدار کم از الانت افت پیدا میکنه اما هندلینگت بهتر میشه.

درباره سپر ابتدا حرکت روی ۲۰۶به نظر من اول سپر بعد رینگ و بعد ارتفاع.و اینکه سپر خیلی زیبایی میده به ماشین.

یه پیشنهاد دوستانه:حتما تمام لوازمتو اصلی بگیر خیلی فرق میکنه،نهایتا خونه اخر تایوان که باز اصلی یه چیز دیگس.بدون درد سر و کیفیت خوب.

موفق باشی

خیلی ممنونم داداش انشالا ی ارسی خوب نصیبت بشه

فقط این رنگا ک گفتی تو خیابون ملتمیتونم گیر بیارم؟!

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، Lonely6864 گفته است :

خیلی ممنونم داداش انشالا ی ارسی خوب نصیبت بشه

فقط این رنگا ک گفتی تو خیابون ملتمیتونم گیر بیارم؟!

والا اونو نمیدونم،اما قیمتش حدود ۲۸۰ هستش،حتما هم TRW روی فنر حک شده باشه.اگر خواستی شماره کسی که ازش فنر خریدم بهت میدم،سمت بلوار فردوس هستش

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، Sohrab.mansouri گفته است :

والا اونو نمیدونم،اما قیمتش حدود ۲۸۰ هستش،حتما هم TRW روی فنر حک شده باشه.اگر خواستی شماره کسی که ازش فنر خریدم بهت میدم،سمت بلوار فردوس هستش

خیای ازت ممنونم بابت کمکت واقعا دمت گرم

فقط چرا دروغ بگم فعلا وضعیت جالب نیست ولی بعدا اوکی شدم میزنگم😬😬

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام به دوستان عزیز. دیشب با یه بدبختی بالاخره برف پاک کن فرمان راستی نصب کردم.چقدر دردسر داشت.موتورش به سختی جا رفت،حتی فشار بیش از حد باعث شد منبع روغن ترمز بشکنه و عوض کردم یه دونه نو خریدم،اما از نتیجه کار راضیم.عکسشم میزارم .همزمان گل پخش کن اورجینال هم نصب کردم،البته خیلی فیت با سپر عقب اس دی نبود که خوروندیمش و الان اوکیه.

FEC9A867-765A-43E6-A9E7-B4AA02DCA954.jpeg

69F11AE0-87C5-4FF1-B97A-31143D919BBB.jpeg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری