13 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

میخواستم ببینم این سوزنهای انژکتور نارنجی رنگ که تو بازار هست ( مثلا بوش) قابل نصب روی مدلهای ایرانی با ECU کروز هم هست یا فقط روی مدلهای فرانسوری قابل نصبه ؟ فرق مشهودی با نمونه نصب شده روی ماشین داره ؟ مثلا  افزایش شتاب کاهش سوخت یا .... منظورم اینه در کل ارزش داره آدمسوزنهای فابریکی ایران خودرو رو با نمونه ذکر شده تعویض کنه ؟ غیر از سوزن دیگه چه ماردی باید عوض بشه ؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فرق انژکتور چهار سوراخ RC نارنجی با انژکتور سبز والیو 3 سوراخ چیست؟ البته سوراخهای انژکتور RCکوچکتر از والیو است. من روی موتور tu3a سوزن انژکتور RC نارنجی چهار سوراخ نصب کردم و شتابش فوق العاده عالی شده.  دوستان لطفا نظر بدن

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، Mahdiv1360 گفته است :

فرق انژکتور چهار سوراخ RC نارنجی با انژکتور سبز والیو 3 سوراخ چیست؟ البته سوراخهای انژکتور RCکوچکتر از والیو است. من روی موتور tu3a سوزن انژکتور RC نارنجی چهار سوراخ نصب کردم و شتابش فوق العاده عالی شده.  دوستان لطفا نظر بدن

من فکر میکردم سوزن نارنجی فقط روی tu5 جواب میده پس شما روی tu3a هم جواب گرفتید و راضی بودید؟

متعصفاانه خیلی گرون شده استوکش هم که ارزش خرید نداره چون معلوم نیست سالم باشه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/07/15, 10:18:36، un4g1v3n گفته است :

سلام دوستان

میخواستم ببینم این سوزنهای انژکتور نارنجی رنگ که تو بازار هست ( مثلا بوش) قابل نصب روی مدلهای ایرانی با ECU کروز هم هست یا فقط روی مدلهای فرانسوری قابل نصبه ؟ فرق مشهودی با نمونه نصب شده روی ماشین داره ؟ مثلا  افزایش شتاب کاهش سوخت یا .... منظورم اینه در کل ارزش داره آدمسوزنهای فابریکی ایران خودرو رو با نمونه ذکر شده تعویض کنه ؟ غیر از سوزن دیگه چه ماردی باید عوض بشه ؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

......

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1397/12/06, 01:33:39، aidin1384 گفته است :

من فکر میکردم سوزن نارنجی فقط روی tu5 جواب میده پس شما روی tu3a هم جواب گرفتید و راضی بودید؟

متعصفاانه خیلی گرون شده استوکش هم که ارزش خرید نداره چون معلوم نیست سالم باشه 

مصرفم تو جاده با این سوزنهای نارنجی 6.4 شده

ویرایش شده در توسط Mahdiv1360
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

روی موتور های tu3 اروپایی شوش چندتا فابریک دیدم که سوزن سبز چهار سوراخ داشتند

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/07/15, 10:18:36، un4g1v3n گفته است :

سلام دوستان

ممنون میشم پاسخ بدید.

تاپیک قدیمیه ولی چون دوباره برام سوال شده نقلش کردم. ممنون میشم جواب دبدید

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، un4g1v3n گفته است :

تاپیک قدیمیه ولی چون دوباره برام سوال شده نقلش کردم. ممنون میشم جواب دبدید

بله قابل نصب هست . یک نفر رو دیدم روی ایرانیزه ها نصب کرده بود ولی اینکه ارزش تعویض داره یا نه رو مطمئن نیستم ولی فکر می کنم مصرف وحشتناک بالای ایرانیزه ها یکی از دلایلش همین سوزن انژکتور های چینیش باشه . 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 55 دقیقه قبل، armanw212 گفته است :

بله قابل نصب هست . یک نفر رو دیدم روی ایرانیزه ها نصب کرده بود ولی اینکه ارزش تعویض داره یا نه رو مطمئن نیستم ولی فکر می کنم مصرف وحشتناک بالای ایرانیزه ها یکی از دلایلش همین سوزن انژکتور های چینیش باشه . 

مصرف ایرانیزه چقدره

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

اگر جواب میده راحترین کار برای ما tu3a ها اینه قیمت داریدماشین ما بیشتر شبیه اتوبوس 300 شهری شتاب داره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری