ZieRO

پروژه پژو 206 مشکی من

35 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام به به به سلامتی تایپیک جدید مبارک باشه

چقدر خوب کاری کردید وقتی ماشینو خریدید تیپ 5 خریدید فقط مدل کارکرد و قیمتی که ماشینو خریدید نگفتید؟

206 مشکی رو خیلیا دوس دارن ولی به شخصه اصلا خوشم نمیاد ولی سلیقه هست دیگه 

در مورد شتاب کم داشتن و مصرف بالا بعد تعویض دسته سیم و شستن انژکتور و تعویض شمع درست شد مشکل؟

در مورد روکش صندلیا ام واقعا سفید رنگ مناسبی نیست اولش خیلی قشنگه ولی زود کثیف و کهنه میشه باید رونگ تیره بندازید 

خلاصه منتظریم هر چه زودتر ماشینو به اون شکل در بیارید که دوست دارید ولی به نظرم زیاد درگیر لوازم ارسی نشید الانم جنسهای وارداتی گرون شده در اخر میبینید کلی خرج کردید بیشتر سعی کنید از لحاظ فنی و سلامت ماشینو بی نقص کنید 

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 8 ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

مبارکه ایشالله که چرخش به شادی بچرخه

فقط استارت غرق شدن توی ۲۰۶ از سپر آرسی میخوره،بعد میگی نه این سپر بدون گلگیرش لطفی نداره،میری گلگیر میبندی میبینی این چراغا به این سپرو گلگیر نمیاد میری چراغارو عوض میکنی میبینی نه خیرررر این ماشین رینگ میخواد یه دست اورگان یا اتلانتیس واجبه و این داستان ادامه دارد ....

بعد که به خودت میای میبینی داری خونتو میفروشی پنوماتیک ببندی روش😁

به نظرمن 206هم باید بره تولیست

" مواد مخدر"

206معتادی دارد 

مراقب باشید به دام اعتیاد206نیافتید.

:sigar:

:Ghelyon: 

:bore:

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام به به به سلامتی تایپیک جدید مبارک باشه

چقدر خوب کاری کردید وقتی ماشینو خریدید تیپ 5 خریدید فقط مدل کارکرد و قیمتی که ماشینو خریدید نگفتید؟

206 مشکی رو خیلیا دوس دارن ولی به شخصه اصلا خوشم نمیاد ولی سلیقه هست دیگه 

در مورد شتاب کم داشتن و مصرف بالا بعد تعویض دسته سیم و شستن انژکتور و تعویض شمع درست شد مشکل؟

در مورد روکش صندلیا ام واقعا سفید رنگ مناسبی نیست اولش خیلی قشنگه ولی زود کثیف و کهنه میشه باید رونگ تیره بندازید 

خلاصه منتظریم هر چه زودتر ماشینو به اون شکل در بیارید که دوست دارید ولی به نظرم زیاد درگیر لوازم ارسی نشید الانم جنسهای وارداتی گرون شده در اخر میبینید کلی خرج کردید بیشتر سعی کنید از لحاظ فنی و سلامت ماشینو بی نقص کنید 

ممنون آقا آیدین

اوایل دنبال تیپ 3 بودم که با مشورت دوستان از خریدش منصرف شدم و رفتم دنبال تیپ 5

مدل ماشین هم 85 هست با کارکرد 230 هزار تا

من خودم هم دنبال رنگ سفید بودم ولی این مشکی بخاطر اینکه خوب نگه داری شده بود چشمم رو گرفت

نه هنوز مشکل شتاب و مصرف برطرف نشده

طبق پارامترهایی که با آقا مهدی چک کردیم کویل خوب شارژ نگه نمیداشت و اینکه ماشین چیپ افزایش شتاب نصب شده روش دما بالای 89 نمیره و یه سری تغییرات دادن که به نظر باعث این مشکلات شده

ست داخلی ماشین صد در صد عوض میشه چون هم به قول شما زود کثیف میشه هم کهنه شدن دیگه

فعلا بیشتر دارم فنی ماشین رو درست میکنم اکسل هم چون مشکل داشت گفتم یه باره کارشو بکنم که دیگه خیالم راحت باشه

لینک به ارسال
در در 1397/06/23, 01:46:30، ZieRO گفته است :

واقعا همینم هست من با اینکه تجربه ندارم از 206 و اولین تجربم هست از همین الان متوجه شدم که قراره چی به سرم بیاد :grin:

احتمالا کارم به کارتن خوابی بکشه تا این ماشین اونی بشه که میخوام :close:

ولی من چشمم روشنه که این پروژه به جاهای خوبی میرسه انشاالله :greenstars:

حقیقتش پنوماتیک از الان تو مخم بود ولی فکرشو از سرم بیرون کردم خرج بیخودی بود

تایپیک مبارکه :-D

منم  اهوازم  کاری داشتی در خدمتم  حاج مهدی هم که دسته گلیه واسه خودش به همه کمک میکنه بدون چونه و چرا:gol:

اهواز خواستی جنس بخری از هرکسی نخر یا فتحی برو یا ایرانخودرو قیمتاشون مناسبه جنسشونم اوکیه 

به کارتن خوابی ن ولی شاید نیاز به فروش کلیه بشه داداش خیلی بده لامصب با این وضعیت قیمت هام هم که دیگه نگم برات:budo:خلاصه بگم مواظب باش به یه سپر ارسی راضی باش وگرنه مجبوری هی خرج کنی:grin:

اپشن ماپشنم خواستی نصب کنی یا برو پیش مهدی یا بیا پیش خودم :grin:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، AMIRHOSSEIN206ahwaz گفته است :

تایپیک مبارکه :-D

منم  اهوازم  کاری داشتی در خدمتم  حاج مهدی هم که دسته گلیه واسه خودش به همه کمک میکنه بدون چونه و چرا:gol:

اهواز خواستی جنس بخری از هرکسی نخر یا فتحی برو یا ایرانخودرو قیمتاشون مناسبه جنسشونم اوکیه 

به کارتن خوابی ن ولی شاید نیاز به فروش کلیه بشه داداش خیلی بده لامصب با این وضعیت قیمت هام هم که دیگه نگم برات:budo:خلاصه بگم مواظب باش به یه سپر ارسی راضی باش وگرنه مجبوری هی خرج کنی:grin:

اپشن ماپشنم خواستی نصب کنی یا برو پیش مهدی یا بیا پیش خودم :grin:

فدای شما

حتما مزاحم شما هم میشم. شما هم اگر کاری داشتید فقط کافیه یه ندا بدی در خدمتم :hello:

من معمولا از ظاهری خرید میکنم قراره یه سری لوازم برای اکسل بخرم احتمالا برم پیش فتحی ببینم چه جنسی داره

فعلا که کارهای واجب تر زیاد داره ماشین اول اونا اوکی بشه بعد کم کم بریم دنبال سپر و بال عقب و ...

آپشن ها هم کم کم با کمک شما دوستانم نصب میکنم حتما

فقط این جیب ناتوان مارو یاری کنه :minzdr:

لینک به ارسال

به سلامتی ایشالا

۲۰۶ بازی، فابریک بازی

برو تو کار لوازم و آپشن های فابریک

مثل سنسور نور و بارون، کروز، تایپ بی، غربیلک آرسی، آنتن و باله عقب و...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

بنظر من هم پنوماتیک کارآیی فنی نداره تنها بخاطر زیبایی موقع کف خواب شدنشه که محبوبیت داره حالا همیشه که ماشین نمیخواد کف آسفالت باشه و ما هم که کاربرد ف خواب بودن از ماشین نداریم .

یه خرج بی خود و بی کارآییه . عقب 206 با تنظیم اوکی میشه بدون هیچ خرجی . جلو هم با کمک فنر بلیشتین یا اچ اند آر راحت هم کارآیی و هندلینگ بالا میره و هم ارتفاع در استاندارد و زیبا باقی میمونه  

.یه سوال : واسه تقویت موتور هم فکری دارید؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ZieRO گفته است :

فدای شما

حتما مزاحم شما هم میشم. شما هم اگر کاری داشتید فقط کافیه یه ندا بدی در خدمتم :hello:

من معمولا از ظاهری خرید میکنم قراره یه سری لوازم برای اکسل بخرم احتمالا برم پیش فتحی ببینم چه جنسی داره

فعلا که کارهای واجب تر زیاد داره ماشین اول اونا اوکی بشه بعد کم کم بریم دنبال سپر و بال عقب و ...

آپشن ها هم کم کم با کمک شما دوستانم نصب میکنم حتما

فقط این جیب ناتوان مارو یاری کنه :minzdr:

سلام

اگر میخای اکسل عمری بشه،هر طرف 4 تا بلبرینگ بنداز.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

به سلامتی ایشالا

۲۰۶ بازی، فابریک بازی

برو تو کار لوازم و آپشن های فابریک

مثل سنسور نور و بارون، کروز، تایپ بی، غربیلک آرسی، آنتن و باله عقب و...

حتما آپشن های فابریک رو اجرا میکنم روی ماشین. برنامه هام زیاده براش

در 47 دقیقه قبل، ehsan_11 گفته است :

بنظر من هم پنوماتیک کارآیی فنی نداره تنها بخاطر زیبایی موقع کف خواب شدنشه که محبوبیت داره حالا همیشه که ماشین نمیخواد کف آسفالت باشه و ما هم که کاربرد ف خواب بودن از ماشین نداریم .

یه خرج بی خود و بی کارآییه . عقب 206 با تنظیم اوکی میشه بدون هیچ خرجی . جلو هم با کمک فنر بلیشتین یا اچ اند آر راحت هم کارآیی و هندلینگ بالا میره و هم ارتفاع در استاندارد و زیبا باقی میمونه  

.یه سوال : واسه تقویت موتور هم فکری دارید؟

دقیقا منم به همین فکر کردم کف خوابی نمیخوام نهایت یه ارتفاع نرمال و استاندارد که اذیت نکنه

تقویت که فعلا روش فکر نکردم ولی شاید در آینده یه کارایی انجام بدم روش

در 40 دقیقه قبل، saeid206h گفته است :

سلام

اگر میخای اکسل عمری بشه،هر طرف 4 تا بلبرینگ بنداز.

4 تا بلبرینگ منظورتون کدوم ها هست؟ من دوتاشو بهم گفته بودن (داخلی و بیرونی) دوتا دیگه چی هست؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، ZieRO گفته است :

حتما آپشن های فابریک رو اجرا میکنم روی ماشین. برنامه هام زیاده براش

دقیقا منم به همین فکر کردم کف خوابی نمیخوام نهایت یه ارتفاع نرمال و استاندارد که اذیت نکنه

تقویت که فعلا روش فکر نکردم ولی شاید در آینده یه کارایی انجام بدم روش

4 تا بلبرینگ منظورتون کدوم ها هست؟ من دوتاشو بهم گفته بودن (داخلی و بیرونی) دوتا دیگه چی هست؟

ببین هر طرف یه لبه دار+3تابدون لبه

بیرونی همون لبه دارست

داخلی بدون لبست

یعنی دوتا دیگه بین دو سر بوش قرار میگیره به دوطرف بوش فشار کمتری میاد،

برای من الا ن،اینطوری.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری