3,844 ارسال در این موضوع قرار دارد

در هم اکنون، Armin Cadilac گفته است :

شاید با بنزین معمولی در دوربالا بهتر عمل کنه 

چیزی که متوجه شده بودم بنزین سوپر دردورپایین بهتر عمل میکنه ودر دورFD نه وبرعکس بنزین معمولی دردور پایین ممکنه ناک بیاره اما دردور FDنهایی بهتر عمل میکنه 

حقیقتا من اینو نمیدونم اما همیشه بنزین یکپارچه از یک جایگاه بوده، 

با بنزین معمولی توی دور بالا فقط غرش زیاد موتور میشنوی آقا ارمین اگر نزدیک تهران بودم حتما اینموضوع رو بیشتر تست میکردیم، 

بعضی وقتها اون مشخصات محصول توی نوشته برگه خیلی بزرگ میاد و موقع استفاده برگه پوچ میشه، 

اما مطمئن باش کسانی که شمع استاندارد دارن این شمع خیلی براشون خوب بنظر میاد من این مطالبی فقط میگم که دوستان بهتر متوجه بشن رو انتخاب جنس مورد نظر 

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 8 ساعت قبل، pezhman 207 گفته است :

حقیقتا من اینو نمیدونم اما همیشه بنزین یکپارچه از یک جایگاه بوده، 

با بنزین معمولی توی دور بالا فقط غرش زیاد موتور میشنوی آقا ارمین اگر نزدیک تهران بودم حتما اینموضوع رو بیشتر تست میکردیم، 

بعضی وقتها اون مشخصات محصول توی نوشته برگه خیلی بزرگ میاد و موقع استفاده برگه پوچ میشه، 

اما مطمئن باش کسانی که شمع استاندارد دارن این شمع خیلی براشون خوب بنظر میاد من این مطالبی فقط میگم که دوستان بهتر متوجه بشن رو انتخاب جنس مورد نظر 

بله اقا پژمان همینطوره

البته منظورم شمع دقیقا نبود -----والا قبلا دوستان برای نتیجه سرعت FDنهایی که مثلا 190تا 210 هم تست کردن میگفتن بنزین معمولی درFDنهایی بهتر عمل میکنه 

ما که از تجربه شما استفاده میکنیم ممنون که به اشتراک میزاری 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 14 ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام

شمع ها در عکس مشخصا خوب عمل نکرده 

1.قرمز شدن نوک شمع یه علتش بنزین هست وعلت دیگه کد حرارتی هستش الان این شمع کد حرارتی بالایی داره چون طول چینی الکترود مرکزی بلنده وشما ممکنه بیشتر دراتوبان رانندگی کردید 

2.گپ شمع احتمال داره تنظیم خارج شده نتونسته سوخت وبنزین را کامل بسوزونه ودوده گرفته --یا باکوئل ولتاژخوبی برقرار نکرده ضعیف تر جرقه زده شده -یا بنزین اکتان خوبی نداشته و...

3.بیس جرقه مشخصه درست زده نشده وسرد زده شده

4.کربن های زرد از لابه لای چینی شمع به سمت مهره اچارخور رفتن و زردی مشخصه و یه سیلندر بیشتر کربن زرد تشکیل داده

والا چیزی که من دیدم اصلی کم پیدا میشه وقیمت بالایی داره وشرکت بوش یه کد امنیتی هم قرار داده که اینا در ایران ندارن 

FR8SC+ کدوم مدلش جدید یا قدیمی ؟

نمیدونم فرق جدید و قدیمش چیه اما سری قبلی هاش رو دیده بودم که تو بسته بندی مقوایی مثل سایر شمع های بوش و برند های دیگه بود این سری تو بسته بندی شفاف دیدم که هم روی بسته بندی نوشته بود چین هم روی بدنه شمع نوشته بود FR8SC+ CHINA 42

البته شمع قبلی ماشین رو دیدم قبلا فکر میکردم همین مدل FR8SC+ باشه اما اشتباه کردم و FR8SE0 بوده و بعد از کارکرد زیاد (نمیدونم دقیقا چقدر) اثری از دوده اینا روش نبود و خیلی تمیز تر از این اتولایت کم کارکرد بود

ویرایش شده در توسط Imanhp
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، Imanhp گفته است :

نمیدونم فرق جدید و قدیمش چیه اما سری قبلی هاش رو دیده بودم که تو بسته بندی مقوایی مثل سایر شمع های بوش و برند های دیگه بود این سری تو بسته بندی شفاف دیدم که هم روی بسته بندی نوشته بود چین هم روی بدنه شمع نوشته بود FR8SC+ CHINA 42

البته شمع قبلی ماشین رو دیدم قبلا فکر میکردم همین مدل FR8SC+ باشه اما اشتباه کردم و FR8SE0 بوده و بعد از کارکرد زیاد (نمیدونم دقیقا چقدر) اثری از دوده اینا روش نبود و خیلی تمیز تر از این اتولایت کم کارکرد بود

قدیمی سوپر پلاس هست جدید نیست عکسهاش را قرارداده بودم 

بله اکثرا چین هستش خود ایساکو هم میگفت از چین میارن البته معلوم نیست شاید خودشون تولید میکنن 

شمع FR8SE0 به صورت فابریکی در سال حدودا 86نصب بوده --حتی خارج از کشور هم نصب بوده 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

بله اکثرا چین هستش خود ایساکو هم میگفت از چین میارن البته معلوم نیست شاید خودشون تولید میکنن 

کدوم شمع بوش ایساکو از چین وارد میکنه ؟

عکس از جعبه بسته بندی که چین هست بذارید ببنیم ؟

تا الان چه روی پایه بلند که شرکت فرانسه وارد کرده چه پایه بلند که اکثرا آلمان وارد کرده تو جعبه سفید غیر اینا ندیدم

عکس جعبه بسته بندی   رو بذار ببنیم یا عکس بسته بندی کاغذی که شرکتی که روش چین باشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در هم اکنون، a.m.i.n گفته است :

کدوم شمع بوش ایساکو از چین وارد میکنه ؟

عکس از جعبه بسته بندی که چین هست بذارید ببنیم ؟

تا الان چه روی پایه بلند که شرکت فرانسه وارد کرده چه پایه بلند که اکثرا آلمان وارد کرده تو جعبه سفید غیر اینا ندیدم

عکس جعبه بسته بندی   رو بذار ببنیم یا عکس بسته بندی کاغذی که شرکتی که روش چین باشه

سلام

من عرض کردم شما نوشته منودقت کنید نوشتم  از ایساکو پرسیدم گفت از چین میارن نه تنها این بلکه حتی سنسور اکسیژن و...شما خودتو زیاد ناراحت نکن جنس شما فرو ش میره مشکلی نیست البته ببخشیدا منظوری ندارم 

عکسی ندارم چون نمیخرم فقط ازشون پرسیدم ---حالا شما که نه وارد کننده شمع از فرانسه هستید نه اصلی را برای دیگران با فاکتور گمرگی از فرانسه قرار دادیدنه تولید شمع فرانسوی میکنید که برای شما مابریم عکس هم قراربدیم اینا کلا سواد میخواد باید پیگیر بشیم تا نمونه اصلی را پیدا کنیم 

اینا سند دارن همینطوری که نمیشه بگی از فرانسه وارد میکنن الان تازه تحریمه 

--ما که تهران هستیم  ومرکز ایساکو وایران خودرو در کنار ما هست واقوام هم کارمیکنن همه اطلاع دارن واین احتیاج به عکس و...نداره --من اصلا بهشون نگتم یه شمع اصلی به من بدید چون میدونم اصلی پیدا نمیشه

جعبه که ملاک نیست اقا --نوشته چین حک نمیکنن این که دیگه مشکلی نداره ---خود شمع اصلی المانی را ما قبلا در این سایت قرار دادیم حتی الکترود مرکزی رنگ اون با نمونه کپی فرق داره وخیلی مسائل دیگه هست الان که دیگه کد نامبر امنیتی شرکت بوش قرارداده وسایتش هم ما قبلا گذاشتیم منتهی اینم چین کپی کرده 

من نمیگم شما اشتباه میکنی ولی دراین چند سال منم میخواستم جنس شمع فرانسوی با مدرک با فاکتور گمرگی از واردات فرانسه به من کسی نشون بده که منم بدونم اصلی هست وگرنه قابل قبول نیست ما بازی با ذهنیت نداریم --چطور شما میگید به من مدرکی قرار بده ببینم ---منم نوشتم که پرسیدم ویا نمونه اصلی را دیدم با این موارد فرق داشت ----شما هم اگر سندی دارید قرار بدید 

الان این شرکت بوش چند ساله خبر دارم کد امنیتی +سایت مخصوص برای چک کردن اصلی بودن شمع قرارداده --ایا شما این فاکتور شمع را دارید ؟نشون بدید

6rvt_9da02000000.jpg

بعدش چین اومد کپی کرد ه

7ap2_tb1pixjrp111111.jpg

حالا اگر بنده اشتباه می کنم بین این دو تا شمع 1مقایسه کردم تفاوت وجود داره حالا جدای جعبه و...ایا شما میتونیدبفرمایید کدوم اصلی یا فیک هست ؟مشکله به این راحتی نیست 

00r0_909192222222.jpg

3مدل شمع بوش قبلا خریده بودم 2تا خط ابی ظاهرا عین هم ---اما باطن کلی فرق دارن --چین هم ننوشته --کلی تحقیق کردم بازم کم میارم ----کدوم اصلیه 

0a4i_zkjl_img_244444.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام

من عرض کردم شما نوشته منودقت کنید نوشتم  از ایساکو پرسیدم گفت از چین میارن نه تنها این بلکه حتی سنسور اکسیژن و...شما خودتو زیاد ناراحت نکن جنس شما فرو ش میره مشکلی نیست البته ببخشیدا منظوری ندارم 

عکسی ندارم چون نمیخرم فقط ازشون پرسیدم ---حالا شما که نه وارد کننده شمع از فرانسه هستید نه اصلی را برای دیگران با فاکتور گمرگی از فرانسه قرار دادیدنه تولید شمع فرانسوی میکنید که برای شما مابریم عکس هم قراربدیم اینا کلا سواد میخواد باید پیگیر بشیم تا نمونه اصلی را پیدا کنیم 

--ما که تهران هستیم  ومرکز ایساکو وایران خودرو در کنار ما هست واقوام هم کارمیکنن همه اطلاع دارن واین احتیاج به عکس و...نداره --من اصلا بهشون نگتم یه شمع اصلی به من بدید چون میدونم اصلی پیدا نمیشه

جعبه که ملاک نیست اقا --نوشته چین حک نمیکنن این که دیگه مشکلی نداره ---خود شمع اصلی المانی را ما قبلا در این سایت قرار دادیم حتی الکترود مرکزی رنگ اون با نمونه کپی فرق داره وخیلی مسائل دیگه هست الان که دیگه کد نامبر امنیتی شرکت بوش قرارداده وسایتش هم ما قبلا گذاشتیم منتهی اینم چین کپی کرده 

من نمیگم شما اشتباه میکنی ولی دراین چند سال منم میخواستم جنس شمع فرانسوی با مدرک با فاکتور گمرگی از واردات فرانسه به من کسی نشون بده که منم بدونم اصلی هست وگرنه قابل قبول نیست ما بازی با ذهنیت نداریم --چطور شما میگید به من مدرکی قرار بده ببینم ---منم نوشتم که پرسیدم ویا نمونه اصلی را دیدم با این موارد فرق داشت ----شما هم اگر سندی دارید قرار بدید 

الان این شرکت بوش چند ساله خبر دارم کد امنیتی +سایت مخصوص برای چک کردن اصلی بودن شمع قرارداده --ایا شما این فاکتور شمع را دارید ؟نشون بدید

بعدش چین اومد کپی کرد ه

حالا اگر بنده اشتباه می کنم بین این دو تا شمع 1مقایسه کردم تفاوت وجود داره حالا جدای جعبه و...ایا شما میتونیدبفرمایید کدوم اصلی یا فیک هست ؟مشکله به این راحتی نیست 

3مدل شمع بوش قبلا خریده بودم 2تا خط ابی ظاهرا عین هم ---اما باطن کلی فرق دارن --چین هم ننوشته --کلی تحقیق کردم بازم کم میارم ----کدوم اصلیه 

جناب نیازی به طومار نبود یه سوال خیلی ساده پرسیدم ؟ جوابش هم میتونه ساده باشه و پیوستش هم چند تا عکس !

وقتی حرفی میزنی مستند بزن نه همینجوری روی هوا

منم میتونم ادعا کنم شمع از آلمان یا آمریکا میارم .

سوال من از شما چیزه دیگه ایی بود نه این چندتا عکس بی کیفیت !   شما نیازی نیست به فرق فیک غیر فیک نشون بدی از شما بهتر میدونم ( سوال من از شما اینا نبود )

جناب چه تسمه تایم چه هرزگرد چه ترموستات چه شمع چه هر چی که شرکت وارد میکنه اورجینال هستن - نمیره فیک وارد کنه چرا حرف غیر منطقی میزنی  ؟

تمامی اجناسی که شرکت وارد کرده همون ها را هم مدیر بخش آقای zaer  بصورت غیر مستقیم هم وارد میکنه و دقیقا ایشون هم با وارداتی هاشون مقایسه داشتن عین هم هستن  حرف غیر مستند نزن

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

جناب نیازی به طومار نبود یه سوال خیلی ساده پرسیدم ؟ جوابش هم میتونه ساده باشه و پیوستش هم چند تا عکس !

وقتی حرفی میزنی مستند بزن نه همینجوری روی هوا

منم میتونم ادعا کنم شمع از آلمان یا آمریکا میارم .

سوال من از شما چیزه دیگه ایی بود نه این چندتا عکس بی کیفیت !   شما نیازی نیست به فرق فیک غیر فیک نشون بدی از شما بهتر میدونم ( سوال من از شما اینا نبود )

جناب چه تسمه تایم چه هرزگرد چه ترموستات چه شمع چه هر چی که شرکت وارد میکنه اورجینال هستن - نمیره فیک وارد کنه چرا حرف غیر منطقی میزنی  ؟

تمامی اجناسی که شرکت وارد کرده همون ها را هم مدیر بخش آقای zaer  بصورت غیر مستقیم هم وارد میکنه و دقیقا ایشون هم با وارداتی هاشون مقایسه داشتن عین هم هستن  حرف غیر مستند نزن

در 7 ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام

الان این شرکت بوش چند ساله خبر دارم کد امنیتی +سایت مخصوص برای چک کردن اصلی بودن شمع قرارداده --ایا شما این فاکتور شمع را دارید ؟

اصلا ایساکو ایرانخودرو به علت انحصاری بودن نیازی ندارن رو اجناس ایرانی یا چینیشون بزنن المان یا فرانسه ایرانخودرو سال 91 دیگه لوازم فرانسه نبست رو 206 و ایرانیو چینی بست نیومد دروغ بگه هنوز فرانسویه با افتخار گفت ایرانیزه شده لوازمی ام که تکنولوژی ساختشو نداشتیم از چین اوردیم قیمتشم 2 برابر کردن مردمم بیشتر خریدن

الانم اگه شمع کوئل یا سنسور اکسیژن از چین بیاره یا تو ایران تولید کنه قطعا رو محصول میزنه و مشتریها و مردمم مجبورن بخرن 

تفاوت جزیی بین کالاها ام صرفا دلیل تقلبی بودن یکی از دو جنس نیست هر شرکت بزرگی تولیداتش در کارخونه ها و کشورهای مختلف و با قرارداد باشرکتهای چاپی و طراحیهای مختلف تو سالهای مختلف تولید میشه و تفاوت جزیی و کلی بین محصولات کاملا طبیعیه 

در عرف هم کسی که ادعا میکنه شرکتی متقلبه باید سند و مدرک بیاره مثلا من میگم بانک پارسیان کلاه برداره باید سند مدرکش رو نشون بدم نه اینکه من بگم بانک پارسیان کلاه برداره بعد مردم ازم دلیل بخوان بگم من اصلا با بانک پارسیان کاری ندارم شما اگه میگی کلاه بردار نیست سند و مدرک بیار و ثابت کن کلاه بردار نیست که اینگونه حرفها بیشتر به شوخی شبیه 

اقا ارمین یه عمره میگه اجناس اورجینال ایساکو تقلبیه مثلا سنسور ntk چینیه تقلبیه یا تو ایران کپی شده یا شمعها در چین یا ایران کپی شده بعد بهش میگیم سند و مدرک حرفت چیه میگه شما سند قرار بدید که ژاپنیه سند من نوشته روی لیبل و نداشتن دلیل ایساکو برای دروغ گفتنه چون انحصار دستشه و به حد کافی مشتری داره و مردم مجبورن خرید کنن 

جالبه اقا ارمین میگه خود ایساکو به من گفته جنساشو از چین میاره انگار ایساکو یه نفره نه یه شرکت بزرگ جالبتر از اونه اینه وقتی شما یه شرکتیو تا این حد زیر سوال میبرید که خودش اجناس برندهای بزرگو کپی میکنه و به دروغ روشون برند و اسم شرکت میزنه دیگه حرفشم باید براتون بی ارزش باشه و به عنوان سند مطرح نکنید 

در اخر تمام این بحثها قبلا شده با تمام احترامی که برا اقا ارمین قائلم و ارادتی که خدمتشون دارم اینگونه حرفها به غیر از زیر سوال بردنشون چیز دیگه ای نداره البته از ایرادهای ایساکو و ایرانخودرو هممون خبر داریم و کم به این مردم خیانت نکردن ولی بی پایه و اساس دروغی رو بهشون نسبت دادن درست نیست مثلا من بگم اصلا ایرانخودرو که سال 80 به بعد پژو 206 رو منتاژ کرد دروغ میگفت که از پژو فرانسه اجازه داره و قطعات از فرانسه میاد داشت قطعات بوشو ساژمو زیمنسو تو ایران کپی میکرد.اینکار درست مثل استدلال مخالفهای شاه بود که شاه حق رای به زنان میداد مخالفینش اعتراض میکردن تختی تو خونش میمرد میگفتن شاه کشتتش سینما رکسو اتیش میزدن میگفتن شاه اتیش زده 

اینگونه حرفها ام تو یه تایپیک علمی هیچگونه خریداری نداره 

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال

مشکلی نیست من عرض کردم پرسیدم اینا به من اینطوری گفتن ودورغ که نگفتن میتونستن بگن از فرانسه میارن حالا من صداشو شنیدم ضبط نکردم وگرنه قرارمیدادم 

من هم از شما سوال ساده پرسیدم و نوشتم که اگر شما از بنده مدرک میخوای منم نوشته و...چین را قراردادم شرکت بوش اینطوری گفته من که نگفتم --اگر هم شما میفرمایید از فرانسه و...میاد مشکلی نیست شما هم مدرکی قراربدید 

اتفاقا عکس ها مشکلی نداشتن کیفیت دارن البته عکسهای دیگه هم هست حالا ما که ایران خودرو بودیم والان هم اقوام هستن و... ایران ناسیونال یا خودرو وایساکو همین چند کیلومتری ما هست من اصلا نگفتم که کسی بره از فلان ایساکو شمع بخره وفرانسوی هست چون میدونم نیست حالا شما میفرمایید هست منم پرسیدم عکس چند تا شمع قراردادم که شما که اصلی را میگید دارم ایا اینا اصلی هست یا نه ؟

که شما حرف دیگه ای زدید مثل عکس کیفیت نداره -من میدونم اصلی کدو مه واقای ZAERبه صورت غیر مستقیم وارد میکنه--وقتی حرفی میزنی مستند بزن نه همینجوری روی هوا و...این سوال را از خودتون هم بپرسید 

........داداش چرا ناراحت میشی دیگران هم میدونن اطلاعات دارن فقط ایساکو که اصلی نمیاره حالا اصلا بیاره ما که نگفتیم شما اشتباه میکنید ونوشتم--- اما اگه نمونه اصلی را دارید ومیگید میدونم قراربدید مقایسه کنید یا نشونه هایی بگید با عکس شمعهای من وسایر ما هم خوشحال میشیم استفاده میکنیم 

تشکر فراوان 

در 9 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

اقا ارمین یه عمره میگه اجناس اورجینال ایساکو تقلبیه مثلا سنسور ntk چینیه تقلبیه یا تو ایران کپی شده یا شمعها در چین یا ایران کپی شده بعد بهش میگیم سند و مدرک حرفت چیه میگه شما سند قرار بدید که ژاپنیه سند من نوشته روی لیبل و نداشتن دلیل ایساکو برای دروغ گفتنه چون انحصار دستشه و به حد کافی مشتری داره و مردم مجبورن خرید کنن 

جالبه اقا ارمین میگه خود ایساکو به من گفته جنساشو از چین میاره انگار ایساکو یه نفره نه یه شرکت بزرگ جالبتر از اونه اینه وقتی شما یه شرکتیو تا این حد زیر سوال میبرید که خودش اجناس برندهای بزرگو کپی میکنه و به دروغ روشون برند و اسم شرکت میزنه دیگه حرفشم باید براتون بی ارزش باشه و به عنوان سند مطرح نکنید 

سلام اقا ایدین

من نگفتم تقلبیه نوشتم گفتن از چین میارن این مورد را از یه مرکز بزرگ ایساکو پرسیدم ما هم انقدر اقوام دارم که هم درایران خودرو هستن وهم ایساکو را کامل میشناسن 

سنسور اکسیژن NTK اصلی را شما ندید --فقط یکی از دوستان قبلا قرار داد منم گفتم اینو از کجا خریدی این مدل نیست ایشون هم گفتن موتور استوک خریدم شما میتونی برید در سایت مربوطه نگاه کنید 

سایرموارد را اصلی بودن شمع و..را باید خودتون پیگیر باشید تا مقایسه کنید 

لینک به ارسال

شناسایی قطعات اصلی فقط با لیبل و...نمیشه فهمید باید تحقیق کنید تا مقایسه خود شمع را متوجه بشید اینطوری بهتر نتیجه میده 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری