dadibadi18

تاپیک جامع شمع موتور و مباحث مربوطه

3,389 ارسال در این موضوع قرار دارد

من شمعو با همون گپ فابریک که حدود ۱/۰۲ بود بستم.مشکلی نداره و تا ۶۵۰۰ هم براحتی و سریع گاز میخوره بنابراین تو دور موتور بالا و جرقه زنی سریع با گپ فابریک مشکل میس فایر ندیدم و افت توانی نداشت اللظاهر

دور موتور از ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ با این شمع یه مقدار جوندارتر‌ بالا میاد.بنظر تفاوت فاحش دیگه ای با شمع معمولی نداره و نکته ی اصلی طول عمر بالاتر همراه عدم افت کیفیت جرقه زنی هست به طوری که شمع معمولی بعد از ۳۰ هزارتا گپش از ۰/۹ به یک میرسید(الکترود خورده میشه)اما خب‌ این شمع احتمالا نزدیکای ۱۰۰ هزارتا یه همچین حالتی پیدا خواهد کرد.

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تنظیم گپ بیشتر در ناک و مقدار کمی در مصرف موثره، توی دور های بالا خیلی به چشم نمیاد، 

اینطور که من تجربه کردم، البته روی اتومات

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

سلام من ۳ روز دارم این تاپیک میخونم اما نتونستم هنوز جواب قطعی پیدا کنم.از دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایند.

من شمع خیلی خوب میخوام (از اونجایی که ماشین هدرز و کیت مکش و انژکتور نارنجی داره) وبعد ریمپ کنم.

شمع ها ۳ دسته دارن،متوسط،پلاتینیوم،پرفورمنس

لطفا از دسته پرفورمنس و پلاتینیم جداگانه معرفی بفرمایید که چه مارکی و مدلی .راه تشخیص تقلبی از اصلی(خیلی برام مهمه)

لطفا اگر جایی میشناسید که مطمئن هست بفرمایید برم از اونجا بگیرم.مشکل در قیمت شمع ندارم. ممنونم از دوستان

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

تنظیم گپ بیشتر در ناک و مقدار کمی در مصرف موثره، توی دور های بالا خیلی به چشم نمیاد، 

اینطور که من تجربه کردم، البته روی اتومات

من یه مدت زیادی مشکل ناک داشتم که همیشه هم از fr8sc+ استفاده میکردم(روسی)فعلا تو این چند روزی که این شمعو با همون گپ فابریک بستم ناکی نشنیدم و تا این جای کار حل شده.حالا باید بیشتر در شرایط مختلف تست کنم ببینم کلا در همه حالی از بین رفته یا نه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/08/13, 22:13:04، Sohrab.mansouri گفته است :

سلام من ۳ روز دارم این تاپیک میخونم اما نتونستم هنوز جواب قطعی پیدا کنم.از دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایند.

من شمع خیلی خوب میخوام (از اونجایی که ماشین هدرز و کیت مکش و انژکتور نارنجی داره) وبعد ریمپ کنم.

شمع ها ۳ دسته دارن،متوسط،پلاتینیوم،پرفورمنس

لطفا از دسته پرفورمنس و پلاتینیم جداگانه معرفی بفرمایید که چه مارکی و مدلی .راه تشخیص تقلبی از اصلی(خیلی برام مهمه)

لطفا اگر جایی میشناسید که مطمئن هست بفرمایید برم از اونجا بگیرم.مشکل در قیمت شمع ندارم. ممنونم از دوستان

کسی نیست راهنمایی کنه؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Sohrab.mansouri گفته است :

کسی نیست راهنمایی کنه؟

سلام

شما 20 صفحه اخر همین تاپیک رو بخونی شمع های مناسب و نا مناسب معرفی شدن و تجربه ی کاربر ها هم ازشون گفته شده.بنابراین میتونید شمعی که مناسب نیاز شما هست انتخاب کنید.اگه هیچ کدوم از اون شمع ها مناسب شما نبود بفرمایید شمع های دیگه معرفی کنیم.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

اینم شمع بوش مدل FR8NP که تازه بدستم رسید

DSC_0542.JPG

DSC_0538.JPG

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ۲۰۶ تیپ ۵ شمع سرد خوبه یا گرم ؟ چطور تشخیص بدیم گرم و سرد بودن شمع 

گپ ش هم باید ۰/۹ باشه ؟ 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

صفحات قبل یه عکس هست که معرف گرید حرارتی و طول رزوه و جنس الکترود و...هست که دوستان لطف کردند و قرار دادند

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/08/17, 22:45:25، sateyar گفته است :

اینم شمع بوش مدل FR8NP که تازه بدستم رسید

DSC_0542.JPG

DSC_0538.JPG

مبارکه. از کجا تهیه کردید؟ قیمت؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری