مهدي

مباحث مربوط به پمپ بنزین،شناور بنزین(نمایشگر بنزین) و باک

1,335 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

اطلاعات مفیدی گیرم اومد/ یه سوال آخرین قیمت پمپ بنزینی که عوض کردین چند بود ؟ مارکش چی بود؟ برای تیپ 2 مدل 87 میخوام!

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید من پمپ بنزین ماشینم چند وقت قبل خراب شد و اونو کامل عوض کردم ولی الان وقتی بنزین پر می زنم ، بوی بنزین تو اتاق ماشین خیلی زیاد میشه در ضمن تو جاهایی که ماشین تحت فشاره مثل سربالایی ها هم بو میاد رو پمپ رو که نگاه کردم مثل او عکس آخره که یه سوراخ روی پمپ پیش تعمیرکار که بردم گفت اون سوراخ جای قالب ساخت بوده با چسب حرارتی پرش کن در ضمن وقتی بعد از چند وقت که بو میاد میرم سر پمپ ، داخل همون سوراخ یه مدار کم بنزین جمع شده تعمیر کار شلنگ ها رو چک کرد ولی نه سوراخه نه نشتی داره به نظر تون از کجاست؟الان داخل اون سوراخ یه دستمال کاغذی چپوندم.

لینک به ارسال

دوست عزیز اون بو و نشتی مربوط به خرابی اورینگ (لاستیک) دور پمپه یا مربوط به در رفتگی اونه وقتی میخواید پمپ رو ببندید حتما اونو تا زمان بسته شدن کامل درب پلاستیکی به سمت پائین فشار بدید چون اگه یه ذره بیاد بالا اورینگ می افته دور پمپ در صورتیکه باید بیفته دور برجستگی حفره باک تا آب بندی بشه حتی الامکان سعی کنید اورینگ رو همزمان با پمپ عوض کنید چون بنزین خرابش می کنه و گشاد میشه.موفق باشید.

لینک به ارسال

آخه وقتی بو میاد که من باک تقریبا پر کنم یا ماشین تو زور باشه از طرفی اطراف واشر و پمپ رو چک کردم ولی بنزین نریخته و خشک خشک .فقط روی خود پمپ و داخل همون سوراخ یه مقدار بنزین بود به نظرتون اون بنزینه از کجا اومده؟ جایی که بنزین جمع شده رو هم نشون دادم

لینک به ارسال

سلام

اقا من دارم دیوانه می شوم

ماشین تازه تحویل گرفتم باک نصفه بود و کیلومتر 24 تا از کیل.متر 14 تا خانه که امدم امپر بنزین رفت روی خط پایین نزدیک

زاپاس اما روی زاپاس نرفت خلاصه فردا رفتم ال سی دی b را که نصب کردم توی ان زده بود 5/15 مصرف بنزین باورم نشود اما .

رفتم بنزین زدم چون رفت روی زاپاس چون کارت موتر بود 30 تا زدم . الان 205 کیلومتر کیلومتر کارده و امپر بنزین روی یک خط مانده به زلپاس است یعنی دقیقا دوباره همان مقدار را توی ال سی دی نشان داده البته عدد 15 را یعنی توی 100 تا نیم لیتر کمتر حالا از دوستان می خواهم بپرسم ایا این طبیعی به خاطر نو بودن ماشینه یا نه ؟cry0.gifcry0.gif

لینک به ارسال

دوست عزیز ممکنه آمپر بنزینت ایراد داشته باشه ، در مورد LCD هم اونو یه بار ریست کن تا همه چی صفر بشه بعد اندازه بگیر ، چند ثانیه دکمه سر برف پاک کن رو فشار بده همه چی صفر میشه ، ماشین صفر هم مصرفش خیلی بالاست بعد چند وقت کار کردن خودبخود درست میشه و مصرف میاد پائین . موفق باشید.

لینک به ارسال

دو تاپیک "5/15 لیتر در 100 کیلومتر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟" و "اختلاف میزان بنزین باک با پشت آمپر" ادغام شدند

لینک به ارسال

کسی نیست راهنمایی کنه؟

لینک به ارسال

برای من هم همچین اتفاقی افتاد ولی خود به خود رفع شد.

10 لیتر زدم.بعد 3-4 ساعت آمپر که رو خونه دوم بود صفر نشون میداد و چراغ اخطار زرد روشن شد.

فرداش دوباره 15 لیتر زدم.آمپر اومد بالا!!!

لینک به ارسال

دوستان یه سوال

شماهم وقتی باک رو پر میکنید کیلومتر ماشینتون خود به خود صفر میشه؟YaKhoda.gif

(منظورم همون کیلومتری هست که به طور معمول با دکمه صفرش میکنیم)

اگه اینجوری باشه که خیلی ضایع ستthink.gif

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری