مهدي

مباحث مربوط به پمپ بنزین،شناور بنزین(نمایشگر بنزین) و باک

1,335 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان هر کس مطلبی در مورد خرابی گیج نشان دهنده مقدار بنزین داره لطف کنه. جدیدا باکرو فول میکنم اما نصف نشون میده.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

جدیدا پمپ رو باز کردین؟ یا اینکه سوکت های سر پمپ رو جدا کردین ؟؟؟

لینک به ارسال

سلام احتمالا از شناور داخل باکه ماشینه می تونه باشه .

باید از انتهای فیشی که به باک وصل شده با اهمتر اندازه بگیری اهمش رو ببینی درسته یا نه می تونی یه مقاومت متغیر بگیری وصل کنی به سوکتش کم وزیادش کنی ببینی امپرت تغییر می کنه یا نه در نهایت باید بری سمت کیلومتر

در ضمن اینجوری هم می تونی تست کنی

با دياگ ميزان سوخت موجود در باكتون رو متوجه ميشيد .

حالا اگه مقداري كه دياگ نشون داد با مقدار آمپرتان يكي بود اشكال از شناور داخل باك هست ولي اگر دياگ مقدار صحيح نشون داد اشكال از آمپر هست

پشت آمپر براي كاليبره كردن سنسور پتانسومتر هست ؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

واسه همه میشه. 90 تومان از الان بذار کنار واسه تعویض!

بخوای بدون تعویض درست نشون بده. وقتی دیدی اینجوری شد. ماشین رو خاموش کن. برو عقب ماشین رو تکون بده ، بعد سوییچ رو باز کنی میاد بالا آمپر بنزینت!

لینک به ارسال

سلام به احتمال زیاد باید پمپ بنزین و عوض کنی فقط دقت کند اصلی بگیری و موقع تعویض باکت نصف به پایین باشه بعد موقع تحویل گرفتن ماشین باکت پر کن همون دور و بر مکانیکیت دور بزن چون من دقیقا مشکل تو رو داشتم بعد تعویض باک که پر کردم از بقلاش میریخت اب بندی نبود به خاطر همین میگم

لینک به ارسال

سلام . ناصر عزیز تابه حال هیچ کاری روی پمپ انجام ندادم.

لینک به ارسال

سلام

یه سوال گفتین جدیدا باک رو فول می کنین اما نصف نشون میده, اونوقت می خواستم بدونم باک نصفه رو چقدر نشون میده؟ خالی ؟

به نظرم یا از روش دوستمون e_rafigh چک کنین و یا قبلش یه دور سوکت و پمپ رو باز و بسته کنین و موقع بنزین زدن همه یه مقدار ماشیونو تکون بدین ببینین نتیجه چی میشه

لینک به ارسال
سلام احتمالا از شناور داخل باکه ماشینه می تونه باشه .

باید از انتهای فیشی که به باک وصل شده با اهمتر اندازه بگیری اهمش رو ببینی درسته یا نه می تونی یه مقاومت متغیر بگیری وصل کنی به سوکتش کم وزیادش کنی ببینی امپرت تغییر می کنه یا نه در نهایت باید بری سمت کیلومتر

در ضمن اینجوری هم می تونی تست کنی

با دياگ ميزان سوخت موجود در باكتون رو متوجه ميشيد .

حالا اگه مقداري كه دياگ نشون داد با مقدار آمپرتان يكي بود اشكال از شناور داخل باك هست ولي اگر دياگ مقدار صحيح نشون داد اشكال از آمپر هست

پشت آمپر براي كاليبره كردن سنسور پتانسومتر هست ؟

سلام آقا منم همین مشکلو با این گیج بنزین دارم میشه پایه های سوکت رو مشخص کنی برای چک کردن با مقاومت متغییر و ضمنا مقدار مقاومت ارسالی از شناور تو چه رنجیه ممنون ؟

لینک به ارسال

سلام

من هم اوایل این مشکل را داشتم دوبار که باک را پر کردم و خالی شد مشکل حل شد

ولی با پ پی اس سوخت رسانی ارور میداد ..دوستم که یکی از اساتید تی تی هست گفت پمپ بنرین را عوض کن و با نمایندگی هم صحبت کردم برام پمپ فرانسوب سفارش دادن آوردن ولی در نهایت الان که میبینم دیگه مشکلی نداره ..عوضش نکردم ...

فقط آمپر 206 جدید یک ضد حال داره که برعکس پراید هنوز آخزین آمپر تموم نشده که چراغ بنزین روشن میشه ....خیلی ضدحاله ولی تو پراید و ماشینای دیگه وقتی نشانگر رو آخرین آمپر میرسید چراغ روشن میشد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
سلام

من هم اوایل این مشکل را داشتم دوبار که باک را پر کردم و خالی شد مشکل حل شد

ولی با پ پی اس سوخت رسانی ارور میداد ..دوستم که یکی از اساتید تی تی هست گفت پمپ بنرین را عوض کن و با نمایندگی هم صحبت کردم برام پمپ فرانسوب سفارش دادن آوردن ولی در نهایت الان که میبینم دیگه مشکلی نداره ..عوضش نکردم ...

فقط آمپر 206 جدید یک ضد حال داره که برعکس پراید هنوز آخزین آمپر تموم نشده که چراغ بنزین روشن میشه ....خیلی ضدحاله ولی تو پراید و ماشینای دیگه وقتی نشانگر رو آخرین آمپر میرسید چراغ روشن میشد

سلام

تو 206 داخل bsi گزینه ای وجود داره که بتونی زمان روشن شدن چراغ رو خودت تعیین کنی مثلا رو 7 لیتر اخر روشن بشه یا رو 12 لیتر مثلا

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری