مهدي

مباحث مربوط به پمپ بنزین،شناور بنزین(نمایشگر بنزین) و باک

1,335 ارسال در این موضوع قرار دارد

آقا ممنون می شم بگی چطوره باید کالیبره کنم ماشین من یه 206 تیپ 6 مدل اردیبهشت 88 هستش و الان 39000 تا کار کرده راستی من قبل از اینکه بنزین بزنم باک حدود 15 لیتر بنزین داشت ولی آمپر صفر نشون می داد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من توصیه می کنم بجای کالیبره کردن پمپ AP اونو با مدل VDO عوض کنید چون کلا پمپش هم ضعیفه و طول عمر کوتاهی داره البته خود ایرانخودرو فراخوان زده بود واسه تعویض این پمپا با مدلهای جدید AP که مربوط به بعد از تیر 89 میشه ولی باز هم کیفیت خوبی ندارند و واسه تیپ 6 بهتره که ما به تفاوت بدی تا واست عوضش کنن.این ایراد زیاد دیده میشه.

لینک به ارسال

سلام

به غیر از مارک AP الان مارک S.G.S هم هست که انگار این مشکل رو داره و باید عوض بشه.(رنگش هم سبز رنگ)

فقط یادت باشه اگر تغییر رنگ پشت آمپر هم داده باشی می تونه خطا داشته باشه ولی یه جور دیگه.

لینک به ارسال

باسلام خدمت دوستان

من عقربه بنزینم وسط مونده !! با وجود بنزین زدن های مکرر تکون نخورد ، الانم بر اساس کیلومتر و حدودی بنزین می زنم،

پمپ رو در آوردم شناور و متعلقاتش سالم بود صفحه سنسورش رو هم با تینر تمیز کزدم اما فرقی نکرد لطفا راهنمایی به جز تعویض کل پمپ بفرمایید !! با تشکر

لینک به ارسال

مدل ماشینتون چنده؟

وقتی ماشین خاموش میشه عقربه بنزین پایین میاد؟

لینک به ارسال

دوست عزیز ماشین تیپ 2 مدل 81 ، یک سال پیش پمپ رو کامل عوض کردم و درجه خوب کار میکرد و جدیدا اینطوری شده

وقتی سوئیچ بسته میشه عقربه پایین میاد یعنی آمپر سالمه اما وقتی با دستگاه دیاگ رفتم توی تست عملگر ها و عقربه بنزین رو چک کردم تا آخر پایین و بالا نمی رفت فقط تو محدوده 5 خط وسط بازی می کرد

از پیگیریتون ممنون

لینک به ارسال

این مشکلو منم داشتم البته نه تا وقتی که ماشین واسه تعویض پمپ انژکتور رفت نمایندگی

بعد از اون همیشه باک پر دو خط پایینتر از پر نشون میداد تا وقتی که باطری رو عوض کردم و 65 آمپر انداختم که درست شد از مکانیکم که پرسیدم گفت به خاطره آب تو بنزینه که فضای باکو رطوبی میکنه باعث افت ولتاژ میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
salam.gifمن ماشینم206تیپ3با مدل82هسش؛که اتفاقی یکی از فیوزها را از جاش در آوردم بعد اینکه فیوز را در جای خود نصب کردم دیگر ماشینم روشن نشد.ماشین خوب استارت میخوره ولی روشن نمیشه بعد از بررسی فهمیدم برق هر چهار شمع ماشینم و پمپ بنزین قطع شده است. عده ای میگن نیاز به برنامه داره.لطفا راهنمایی کنید.باتشکر

لینک به ارسال

سلام دقیقا کدوم فیور؟ وقتی فیوز رو در اوردین سوئیچ باز بود یا بازش کردین؟

لینک به ارسال

راستش مه شکن جلو کار نمیکرد منم نمیدونستم فیوزش کدومه مجبور شدم یکی یکی درش بیارم و نگاشون کنم دیدم از فیوز ها نیست وقتی جعبه فیوز بغل موتور رو نگاه کردم دیدم رله عمل میکنه ولی مه شکن روشن نمیشه رله رو عوض کردم مه شکن روشن شد ولی دیگه ماشین روشن نشد.

شاید بگی اول جعبع فیوز رو دستکاری کردم که اینطوری شده .نه چون قبلا هم فیوز ها رو در آورده بودم یه بار هم اینطوری شد با یک سیم مستقیم کردم(مثبت باطری رو زدم به سیم قرمز مگنت)که ماشین دوتا کار کرد(یعنی دوتا از شمع ها برق داشت)بردم همون طوری به برق کار گفت فیوز ها رو در اوردی این طوری شده ازم50هزار گرفت گفت برو2ساعت دیگه بیا رفتم دیدم درست شده الان میخوام ببینم اگه مشکلش ساده باشه با کمک شما درستش کنم.از شما هم تشکر میکنم آقای206.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری