مهدي

مباحث مربوط به پمپ بنزین،شناور بنزین(نمایشگر بنزین) و باک

1,335 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 1 ساعت قبل، tofan206 گفته است :

اینجا که گفتید رفتم مغزی خریدم میگم ماشین علایم خرابی مغزی سیفونش چجوری بود الان اوکی شده؟؟

ببخشید فکر کردم در مورد فشارشکن پرسیدین

دو هفته پیش تو جاده ماشین هی خاموش روشن میشد تو حرکت

پیش چند نفر بردم 

یکی گفت از پمپ بنزینه یکی گفت از سنسور اکسیژن

منم فعلا از ارزونتره شروع کردم تا ببینم خدا چی میخواد

البته هنوز تو جاده نرفتم که ببینم درست شده یا نه ولی تو شهر دیگه اون مشکل پیش نیومد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان. شناور پمپ بنزین من خراب شده وقتی بنزین به نصف میرسه عقربه بنزین میاد پایین و چراغ بنزین روشن میشه بعضی وقتا تو تکون های شدید یا سربالای جایی درست میشه ولی بعد مدتی باز خراب میشه. میخواستم بدونم باید کل پمپ بنزین رو عوض کنم؟ و اینکه الان بهترین مارک تو بازار چیه.ماشینم تیپ6

لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، tofan206 گفته است :

سلام

شیلنگ بنزین رو ریل سوخت در اووردم سوییچ باز کردم اولش که یه زره بنزین اومد  بعد قطع شد با استارت که میزدم بنزین یکم بیشتر میومد و قطع میشد

اگر سیفون سالم باشه، اونم ۲۰۶ باید مثه بقیه ماشینا تا سویچ باز کردی به مدت ۳ ثانیه بنزین بیاد بعد قطع بشه ؟؟

سویچ باز میکنم مثلا بعد از یک ساعت سیفون صدای صاف و یه دستی نداره با استارت اولم روشن نمیشه استارت دوم روشن میشه تو روشنی دیگه عیبی نداره

فشار شکن عوض کردم از اون نبود 

تیپ ۲

منم یه همچین مشکلی دارم استارت اول روشن نمیشه استارت دوم براحتی روشن میشه و بخوبی ماشین کار میکنه

البته یوقتایی سوییچ باز میکنم صدای پمپ نمیاد یا صدای تقریبا گوش خراشی داره ، مثل خر خر کردن یا چیزی شبیه صدای پمپ اب کولر وقتی اب کافی نباشه

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، misar گفته است :

منم یه همچین مشکلی دارم استارت اول روشن نمیشه استارت دوم براحتی روشن میشه و بخوبی ماشین کار میکنه

البته یوقتایی سوییچ باز میکنم صدای پمپ نمیاد یا صدای تقریبا گوش خراشی داره ، مثل خر خر کردن یا چیزی شبیه صدای پمپ اب کولر وقتی اب کافی نباشه

دقیقا همین عیبو ماشینم داره

پمپ بنزینشو در اووردم کل مجموعه شو شستم جا زدم، صافی سیفونو گیرت اومد عوض کن ، الان صداش بهتر شده و همون استارت اول یکم میگیرمش تا روشن میشه الان قلق روشن شدنش تو دستم اومده یکم باید بگیری تا روشن بشه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، tofan206 گفته است :

دقیقا همین عیبو ماشینم داره

پمپ بنزینشو در اووردم کل مجموعه شو شستم جا زدم، صافی سیفونو گیرت اومد عوض کن ، الان صداش بهتر شده و همون استارت اول یکم میگیرمش تا روشن میشه الان قلق روشن شدنش تو دستم اومده یکم باید بگیری تا روشن بشه 

ی مورد همینطوری داشتیم پژو پارس بود، صافی سیفون قابل تعویض نبود یعنی تو بازار نبود مغزی پمپ را تعویض کردیم مشکل حل شد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اونایی که پمپ بنزینشون ایراد داره و استارت اول روشن نمیشه با استارت های بعدی روشن میشه حتما مغزی پمپو عوض کنن یا کلشو چون با زدن استارت زیاد عمر استارت خودش کم میشه و قیمت استارت گرونتره 

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام بر دوستان و ممنون میشم بهم راهنمایی کنید الان چه مغزی پمپ بنزینی برای 206 توی بازار  هست که کیفیتش خوب باشه.میخوام یکی بخرم و بذارم زاپاس که اگه احیانا توی مسیر و سفر طولانی مشکلی پیش اومد ،بعضی از این امداد ویژه ها جیبمو خالی نکنن و تعویض کل پمپ.چون میدونم که بیشتر مشکلات مربوط به پمپ بنزین ناشی از مغزیه .این طرح بوش های جعبه زرد چینی ، چطورین ؟ در حد کار راه انداز هستن یا یه نمونه که آقا ایمان فرقانی از فروشندگان ایسام دارن چطوره ؟ یا به نظرتون پمپ کامل ایساکویی تهیه کنم ؟ اون نمونه ای که توی سایت ایساکو زده دوربر 390 تومن. که اینجوری هم البته اگه به کارم هم نیومد میتونم بفروشمش.

https://esam.ir/item/16333646/مغزی-پمپ-بنزین-پژو-206-با-صافی/

یا مغزی برند دیاکو 

و اینی که دیجی کالا داره میفروشه به نظرم اصل نباشه و طرح اصلی ، نظر شماها چیه ؟ چون یه بنده خدایی میگفت شرکت های بزرگ سازنده ی پمپ بنزین ، مغزی رو جداگونه نمیفروشن و یا قیمت مغزی هاشون گرونه ، نمیدونم واقعا چقدر حرفش درسته یا خیر.

https://www.digikala.com/product/dkp-1617561

و در آخر هم این یکی مدل زیمنس ، اگه اصلی باشه ، خیلی خوبه.همون تحت لایسنس شرکت زیمنس هم توی ترکیه ساخته باشه ، بازم خوبه.حداقل میدونی کجا ساخته شده.مگه اینکه خود شرکت مادر ( زیمنس) هیچگونه نظارتی روی ساخته نداشته باشه .

https://www.digikala.com/product/dkp-1095043

از بس جنس تقلبی توی بازار زیاد شده و حرفه ای شدن توی جعل مشخصات و بسته بندی جنس های اصلی ، واقعا سخته انتخاب کردن و خریدن.

یه سوال دیگه ، اونم اینکه پمپ بنزینی که ایساکو میفروشه دیگه فرقی نداره کدوم تیپ 206 باشه ، درسته ؟ 

ویرایش شده در توسط majid2007
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، majid2007 گفته است :

سلام بر دوستان و ممنون میشم بهم راهنمایی کنید الان چه مغزی پمپ بنزینی برای 206 توی بازار  هست که کیفیتش خوب باشه.میخوام یکی بخرم و بذارم زاپاس که اگه احیانا توی مسیر و سفر طولانی مشکلی پیش اومد ،بعضی از این امداد ویژه ها جیبمو خالی نکنن و تعویض کل پمپ.چون میدونم که بیشتر مشکلات مربوط به پمپ بنزین ناشی از مغزیه .این طرح بوش های جعبه زرد چینی ، چطورین ؟ در حد کار راه انداز هستن یا یه نمونه که آقا ایمان فرقانی از فروشندگان ایسام دارن چطوره ؟ یا به نظرتون پمپ کامل ایساکویی تهیه کنم ؟ اون نمونه ای که توی سایت ایساکو زده دوربر 390 تومن. که اینجوری هم البته اگه به کارم هم نیومد میتونم بفروشمش.

https://esam.ir/item/16333646/مغزی-پمپ-بنزین-پژو-206-با-صافی/

یا مغزی برند دیاکو 

و اینی که دیجی کالا داره میفروشه به نظرم اصل نباشه و طرح اصلی ، نظر شماها چیه ؟ چون یه بنده خدایی میگفت شرکت های بزرگ سازنده ی پمپ بنزین ، مغزی رو جداگونه نمیفروشن و یا قیمت مغزی هاشون گرونه ، نمیدونم واقعا چقدر حرفش درسته یا خیر.

https://www.digikala.com/product/dkp-1617561

و در آخر هم این یکی مدل زیمنس ، اگه اصلی باشه ، خیلی خوبه.همون تحت لایسنس شرکت زیمنس هم توی ترکیه ساخته باشه ، بازم خوبه.حداقل میدونی کجا ساخته شده.مگه اینکه خود شرکت مادر ( زیمنس) هیچگونه نظارتی روی ساخته نداشته باشه .

https://www.digikala.com/product/dkp-1095043

از بس جنس تقلبی توی بازار زیاد شده و حرفه ای شدن توی جعل مشخصات و بسته بندی جنس های اصلی ، واقعا سخته انتخاب کردن و خریدن.

یه سوال دیگه ، اونم اینکه پمپ بنزینی که ایساکو میفروشه دیگه فرقی نداره کدوم تیپ 206 باشه ، درسته ؟ 

سلام مغزی پمپ بنزین زیمنس ساخت ترکیه البته خیلی بالا میگه فکر میکنم حدود 180 باشه . یک مدل فرانسوی هم هست تو بازار خیلی کمیابه 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 23 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام مغزی پمپ بنزین زیمنس ساخت ترکیه البته خیلی بالا میگه فکر میکنم حدود 180 باشه . یک مدل فرانسوی هم هست تو بازار خیلی کمیابه 

فرانتک

رو ماشین من هست

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

و نظرتون راجب این مغزی پمپ زیمنس چیه آقا حمید ؟ راضی کننده است یا مثل جنس های متفرقه و چینی توی بازاره که عمرشون کم ؟ 

در ۱ ساعت قبل، Iran National گفته است :

فرانتک

رو ماشین من هست

و تا الان چند هزار کیلومتر از این مغزی پمپ روی ماشین تون استفاده شده دوست عزیز ؟ اگه عمر مفید خوبی داشته باشه ، به نظرم قیمتش کمابیش ارزش خرید رو داره.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری