مهدي

مباحث مربوط به پمپ بنزین،شناور بنزین(نمایشگر بنزین) و باک

1,248 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 ساعت قبل، sasan hatami گفته است :

درود بر شما

روم به دیفال،حیوان یک فروند 405 GLX TU5 مدل خرداد 1390 هست.از صفر دست خودم بوده.کارکرد کاملا درسته مگر اختلاف خطا لاستیک بزرگتر که نهایتا بشه 5000 تا.دقیقا ماشین صداش خفه است و گنگ گاز میخوره و جان نداره و راه نمیره و صداش در تخته گاز مثل نعره زدنه.بنزین فقط معمولی زدم.روغن توتال 10/40 پلاستیکی و تعویض رو 10 هزار با فیلتر بنزین و فیلتر روغن و هوا انجام شده.شمع هم فابریک رو 40 هزار بعدش سوزنی دنسو روی 100 هزار و بعدش سوزنی فدرال که دیروز بازش کردم و همون اکیوم فابریک 40 هزار تا کارکرد رو بستم.اسپری انژکتور و مکمل و.... اصلا داخل باک نریختم.به جز بنزین معمولی هیچ چیزی تو باک نریختم.

حدود 60 تا کار بود که پمپ بنزین رو مغزیشو تعویض کردم چون زمستون با 3/4 تا استارت اونم با لرزش روشن میشد.بعدش مشکل حل شد.

انژکتور تا الان شستشو نشده.بنزین فقط وقتی زدم که چراغش روشن شده.

کویل تازه عوض شده با مدل والئو ایساکو (برج 2) و زمان شارژ 3.74 هست.

درود بر شما

فشارشکن به تنهایی فروخته میشه؟

بله ولی میتونید از پمپ استوکی هم جدا کنید واستفاده کنید

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود

پمپ بنزین رو باز کردم و یک تست (با آب) انجام دادم.خروجی پمپ رو مستقیم به ورودی فشارشکن متصل کردم اما از فشار شکن هیچ آبی بیرون نیامد.این نشونه اینه که فشار مغزی پمپ بنزین از 3.5 بار کمتره،درسته؟

فشار استاندارد مغزی پمپ بنزین tu5 چقدر باید باشه؟

ویرایش شده در توسط sasan hatami

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sasan hatami گفته است :

درود

پمپ بنزین رو باز کردم و یک تست (با آب) انجام دادم.خروجی پمپ رو مستقیم به ورودی فشارشکن متصل کردم اما از فشار شکن هیچ آبی بیرون نیامد.این نشونه اینه که فشار مغزی پمپ بنزین از 3.5 بار کمتره،درسته؟

بله درسته

3/5 بار یا حدودا 50 psi

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

مغزی پمپ مارک بوش و کد 0580453464 هست.

مغزی فابریک که قبلا به علت بد روشن شدن سر صبح (با 3-4 تا استارت به زور و با لرزش روشن میشد) با این مغزی بوش تعویض شد،به مراتب دبی و فشار کمتری تو تست امروز (تست با آب) داشت.همون موقع هم بعد تعویضش با این مغزی بوش،تا الان که 4 سال میگذره و از اون موقع تا الان حدود 75 هزارتا دیگه ماشین راه رفته،مشکل روشن شدن در سردترین حالت هوا رو نداشتم و رفع شد.

مغزی که فشار مناسب داشته باشه چه مارکی باید بگیرم؟

اون مغزی بوش که دارم هم گشتم تو نت هر جا یه مشخصاتی براش زده.اکثرا زدن 3 بار.بعضی ها هم 4 بار و 8 بار نوشتن.

ویرایش شده در توسط sasan hatami
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اطلاعات مغزی پمپ فعلی با مارک بوش و کد 0580453464 و مغزی پمپ فابریک با مارک walbro و مدل ttp479 رو در آوردم.والبرو فابریک 3.5 بار و بوش فعلی 3 بار

حالا فابریکه خرابه و بوش هم غیر استاندارد.لطفا اگر مارک و مدل مناسب سراغ دارید بگید برم دنبال خریدش.

سپاس

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، sasan hatami گفته است :

مغزی پمپ مارک بوش و کد 0580453464 هست.

مغزی فابریک که قبلا به علت بد روشن شدن سر صبح (با 3-4 تا استارت به زور و با لرزش روشن میشد) با این مغزی بوش تعویض شد،به مراتب دبی و فشار کمتری تو تست امروز (تست با آب) داشت.همون موقع هم بعد تعویضش با این مغزی بوش،تا الان که 4 سال میگذره و از اون موقع تا الان حدود 75 هزارتا دیگه ماشین راه رفته،مشکل روشن شدن در سردترین حالت هوا رو نداشتم و رفع شد.

مغزی که فشار مناسب داشته باشه چه مارکی باید بگیرم؟

اون مغزی بوش که دارم هم گشتم تو نت هر جا یه مشخصاتی براش زده.اکثرا زدن 3 بار.بعضی ها هم 4 بار و 8 بار نوشتن.

مغزی پمپ بنزین 206 عظام بگیر عالیه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/08/16, 19:10:12، sasan hatami گفته است :

درود

درود

تجربه من از تست پمپ بنزین با آب:

آب پمپ بنزین رو خراب میکنه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

درود

مانومتر ردیف کردم

گیج روغنی 0-6 بار مارک FG قیمت 40 هزار+ساخت شیلنگ قیمت 10 هزار

اینم نتیجه:

1.jpg

تا دور کات آف گاز دادم و اصلا فشار از همین عدد عکس بالا (3.4 بار) کمتر نشد.

مغزی پمپی که روی ماشینه،مثلا مارک بوش هست که فکر نکنم اصل باشه و در هر صورت،طبق کد نوشته شده روش،فشار 3 بار داره و دبیش رو پیدا نکردم

برای این 0.1 بار کمتر هم برنامه دارم.یک صافی زیر پمپ نو گرفتم.اونو میندازم و تست میگیرم.یه پمپ چینی استوک هم دارم.با اون هم تست میکنم.اگه نتیجه همین عدد 3.4 باقی موند،مشکل 0.1 کسری فشار از فشار شکنه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری