تحیری

بهترین مدل 206 صندوق دار با موتور 1.6 کدام است.؟

7 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام:

بهترین مدل 206 صندوق دار با موتور 1.6 کدام است.؟ لطفا کسانی که از این خودرو ها استفاده نمودند، در مورد معایب و محاسن نظر دهند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 2 ساعت قبل، تحیری گفته است :

با سلام:

بهترین مدل 206 صندوق دار با موتور 1.6 کدام است.؟ لطفا کسانی که از این خودرو ها استفاده نمودند، در مورد معایب و محاسن نظر دهند.

سلام جناب تحیری عزیز

من بهترین رو وی 8 میدونم البته اگر اتومات پسند هستید وی نه که دیگه تولید نمیشه

الان وی هشت هم که تولید میشه ایرانیزه است وتفاوت ظاهری ندارد فقط امکانات فعال سازی آپشنها را ندارد

ولی کیفیت خیلی پایینی هم داره که عزم اراده ملت بزرگوار باعث شده روز به روز کیفیت کمتر وکمتر بشه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Mehdi.T گفته است :

سلام جناب تحیری عزیز

من بهترین رو وی 8 میدونم البته اگر اتومات پسند هستید وی نه که دیگه تولید نمیشه

الان وی هشت هم که تولید میشه ایرانیزه است وتفاوت ظاهری ندارد فقط امکانات فعال سازی آپشنها را ندارد

ولی کیفیت خیلی پایینی هم داره که عزم اراده ملت بزرگوار باعث شده روز به روز کیفیت کمتر وکمتر بشه

با سلام:

مهدی جان با تشکر ازبابت پاسخ. مدل 1390 و پائین تر از نظر کیفیت قطعات چگونه است.؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 دقیقه قبل، تحیری گفته است :

با سلام:

مهدی جان با تشکر ازبابت پاسخ. مدل 1390 و پائین تر از نظر کیفیت قطعات چگونه است.؟

ارادتمندم آقای تحیری عزیز

یادمه سال 90 کلی ایرادو از بیکیفیتی همین مدل گفتیم اصلا فکر نمیکردیم یه روز ایرانیزه بیاد وکاری کنه که انگشت بدهن بمونیم که چه اشتباهی کردیم

همون 90 بهتر بود.

بهترین مدلها که تا 84 عالی بود که الان دیگه قطعه ای نمونده وتعویض نشده پس هیچ عملا از مدار خارج هستند واصلا بهشون فکر نکنیم

ولی 90 و91 بهترین ها  هستند که به جرات میتونم بگم فقط سیسم کشی کابینش 206 ایرانیزه رو می ارزه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، تحیری گفته است :

با سلام:

بهترین ها از نظر امکانات V8 معادل تیپ پنج و V9 معادل تیپ شش اتومات هستن.

در 2 ساعت قبل، تحیری گفته است :

با سلام:

کلا ۲۰۶ تا مدل های ۸۴ و ۸۵ از نطر کیفیت عالی هستن. بعد از اون شروع کردن به دست بردن توش و ایرانیزه کردن قطعات. تا مدل ۹۰-۹۱ که کیفیت پایینتر اومد، اما کیفیت قطعات اصلی مثل موتور و گیربکس و غیره هنوز قابل قبوله. اما خرده ریزهای پلاستیکی و غیر تخصصی تر به شدت کیفیت پایینتری دارن. مثلا من خودم مجبور شدم در قمقمه آب و مهره در باک رو به علت ترک خوردن تعویض کنم. بس که بی کیفیت بودن.

مدلای بعد از اون هم که دیگه اصلا ۲۰۶ نیستن. کلا کام ۲۰۰۰ و BSI حذف شده و دیگه اون سیستم برق فوق العاده با قابلیت های بالا رو نداره. سیستم ترمز و خیلی چیزای دیگه هم تغییر کردن و کلا به اصطلاح ایرانیزه شدن.

اگر قصد خرید صندوق دار دارید، همون مدلای زیر ۹۰ خوبن. به شرط کم کار واقعی بودن.

لینک به ارسال

با سلام

یه سری صندوقدار ها تو سال ۸۷ و ۸۸ برای صادرات به روسیه و کشورهای دیگه تولید شدن ولی برگشت خورد و همه در بازار ایران فروخته شد بقول دوستان هواکش سپر جلو مدل rc هست و معدود نمایشگاه داران اونارو به اسم سپر بزرگ میشناسند.

اکثرا مدل های v1 , v6 بودن و من چندتا v8 هم دیدم.

به جرات بهترین قطعه ها و همه فرانسه روشن بسته شده و هرکس داشته مدت ها دست به تعمیرات ماشین نزده من هنوزم  تو خیابان میبینم که با اینکه خیلی مدل خورده ولی موتوری سر حالت.

البته اکثر این مدل ها رو در طرح واگذاری به فرهنگیان و کارمندان بهداشت و درمان و دکتر ها و استادان دانشگاه واگذار کردن. واسه همین شاید بتونیم یه مدل کم کارکرد تک برگ گیر بیاریم.

الان فقط سپر و مه شکن هاشمی باهم ۲ تومان مبارزه.

لینک به ارسال

بلوک سیلندر و سر سیلندر هر کدوم از چه زمانی تولید داخل شدن؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری