hamsafar5565

راهنمایی برای خرید 206 V20

38 ارسال در این موضوع قرار دارد

با نظر علي آقا موافقم اين فقط يه آگهي هست

206 SD مدل 86 و V20همه رنگ موجود هست و رنج قيمتش نهايتاً تا 11.200.000 هست

من دوستم داره سفيد از همه نظر با V1 يكي هست فقط موتور و سيستم ترمز فرق داره و حدود يك ميليون (قيمت صفرش)از V1 ارزون تر هست

به نظر من ارزش نداره خريد V20 چون نه قدرت داره نه ترمز

حساب كنيد V1 و تيپ 5 با موتور TU5 كپ اوليه دارن راه نميره چه برسه به V20 كه ديگه ميشه دق

فقط تنها حسني كه داره مصرف سوختش هست كه من اصلاً به بنزين و مصرف شخصاً اهميت نميدم

اگه يه بار يه نفر كه V20 داره پشت V8 يا V1 بشينه ديگه از ماشين خودش بدش مياد

206 با موتورtu3a هیچ تاخیری نداره و کاملا پدال انلاینه تجربه کردم هم با v20 مدل 90 هم تیپ 2 مدل 88

سلام مسعود جان

به خدا تا دلت بخواد تاخیر داره در حد فاجعه , آنلاین و افلاین رو باید بزاریم کنار کلا سیستم از شبکه قطعه icon_e_sad.gif

برای من که گاهی خیلی خیلی فاجعه میشه تیپ 2 مدل 88

خداییش من این 2 تا ماشینی که نشستم چندتا گاز خالی دادم خیلی از ماشین خودم بهتر گاز میخورد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
:tavajoh::tavajoh: اقا من میخام یه وی 20 بخرم دور رنگ البته ضربه نخورده فروشنده خانومه ماشینم تک برگ سند میشناسمشون 210 تا کارکرده شاسی ها سالم رنگ طلایی سفارشی بوده مثلا بیمه هم تا اخر سال ماشینشم خوش رخه به نظرتون چند میرزه لطفا سریعا راهنمایی کنید با تشکر

لینک به ارسال

اقایونی که میخوان v20 بخرن:

مزایا:

1-فوق العاده کم مصرف حتی کم تر از پراید

2-فوق العاده کم خرج دوستم تعمیر کاره میگه اگه یه وی هشت تسمه تایم ببره خرجش رو دو تومنه ولی وی بیست تقریبا هفصد هشتصد مثلا من خودم واشرعوض کردم تقریبا دویست تومن خرج شد ولی وی هشتو نمیدونم ولی پیکان بارم داشتم تقریبا خرج واشرش شد دویست تومن

3-به دلیل کم مصرف بودن قطعا کم استحلاک هم هست

4- ارزون تر بودن ولی با کلاس

5-و.....

معایب

1-کپ اولیه ولی بایه پدال پنج سیمه حل میشه چون پدال فابریکش دیر عمل میکنه واین کپ به خاطر همون پدالشه نه قدرت موتور

2-کم قدرت بودن نسبت به وی هشت ولی برا من مهم نیست چون من تی یو فایو داشتم و خوشم میومد هی گاز میدادم به خاطر همین مصرفش خیلی بالا بود ولی اونقدرا کمم نیستا من خودم همیشه صد بیستارومیرم یه بارم صدو هشتادتا رفتم ولی خیلی ترسیدم [coool]

3-کاسه ای بودن ترمز عقب که فک کنم خیلی عیب به حساب نمیاد چون جلو ای بی اسه و وزن ماشینم اونقد زیاد نیست که بترسی بگی ترمز نمیگیره من خودم داشتم هیچ فرقی با هم ندارن

اقا در کل اگه به فکر شتاب نیستی و به فکر جیبتی برو v20 بخر ولی اگه پول برات مهم نیست و شتابو دوس داری v8 بخر :movafagh:

لینک به ارسال

مزایا:

2-فوق العاده کم خرج دوستم تعمیر کاره میگه اگه یه وی هشت تسمه تایم ببره خرجش رو دو تومنه ولی وی بیست تقریبا هفصد هشتصد مثلا من خودم واشرعوض کردم تقریبا دویست تومن خرج شد ولی وی هشتو نمیدونم ولی پیکان بارم داشتم تقریبا خرج واشرش شد دویست تومن

5-و.....

معایب

1-کپ اولیه ولی بایه پدال پنج سیمه حل میشه چون پدال فابریکش دیر عمل میکنه واین کپ به خاطر همون پدالشه نه قدرت موتور

2-کم قدرت بودن نسبت به وی هشت ولی برا من مهم نیست چون من تی یو فایو داشتم و خوشم میومد هی گاز میدادم به خاطر همین مصرفش خیلی بالا بود ولی اونقدرا کمم نیستا من خودم همیشه صد بیستارومیرم یه بارم صدو هشتادتا رفتم ولی خیلی ترسیدم [coool]

3-کاسه ای بودن ترمز عقب که فک کنم خیلی عیب به حساب نمیاد چون جلو ای بی اسه و وزن ماشینم اونقد زیاد نیست که بترسی بگی ترمز نمیگیره من خودم داشتم هیچ فرقی با هم ندارن

اقا در کل اگه به فکر شتاب نیستی و به فکر جیبتی برو v20 بخر ولی اگه پول برات مهم نیست و شتابو دوس داری v8 بخر :movafagh:

من سال ٩٠ واسه تيپ ٢ واشر سوزوند عوض كردم ٤٠٠ ت خوجش شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به ارسال

مزایا:

5-و.....

معایب

داداش وقتی میگی واشر زد فلان قد خرج شد درسته ولی به نظر خودت خیلی کلی نگفتی

واشر تا واشر داریم

طرف میبینی واشر زده ولی بازم نفهمیده و همینجوری رانندگی میکنه خوب برادر من اگه ماشینی که واشر زده رو برونی اونوقت اب روغن قاطی میکنه خرجش میره بالا ولی اگه بازم برونی اونوقت یاتاقان میزنه و خرجش خیلی میره بالا و......

ولی اگه به محض اینکه دیدی داره اب کم میکنه بری واشرو عوض کنی خرجش از صدو هشتاد هست تا سیصد ینی بستگی داره که کف تراشی بخواد یا نه

و یه موضوع دیگه هم هست طرف میره واشر عوض کنه تعمیر کار بهش میگه حالا که باز کردی این رینگ پیستونتو عوض کن یا میگه گیت سوپاپ عوض کن یا...... خوب بعد طرف میگه ماشینم واشر زد خرجش زیاد شد نه برادر من تعمیر یا تعویض قطعات دیگه ماشینو به حساب واشر نزار

در حال حاضر اگه ماشینی واشر بزنه خرجش میشه حدود:

1- واشر اورجینال 80 تومن

2- دست مزد حدود 90 تومن تاسی تومن متغیره

3- کفتراشی حدود 100 تومن اونم اگه بخواد

جمعشون بدون کفتراشی صد هفتاد تومن ولی با کفتراشی دویست هفتاد تا سیصد تومن

خدایی حرفایی که گفتم درست بود یا نه اگه اشتباه بود هر چی دلت خواست به من بگو :ghalioon:

لینک به ارسال

من برادرم v20 داشت فقط درموردش بايد بگم ترمزش افتضاح بود.چندين بارهم بردم براي ريگلا‍ژ و كاسه و....گفتن ترمزش همينه ديگه و اينكه تو سربالايي تك سرنشين پرايد ميمود به راحتي ازش ردميشد حالا موتور ضعيف ادم باهاش ميسازه ولي ترمز باجون و پول ادم سروكار داره به نظرم خيلي ماشين غيراستاندارديه مخصوصا از نظر ترمز.و اين واشر زدن موتور تيپ2 هم هميشه محتمل هست. به نظرم روي اس دي فقط tu5 بايد بسته بشه.

لینک به ارسال

مزایا:

5-و.....

معایب

داداش وقتی میگی واشر زد فلان قد خرج شد درسته ولی به نظر خودت خیلی کلی نگفتی

واشر تا واشر داریم

طرف میبینی واشر زده ولی بازم نفهمیده و همینجوری رانندگی میکنه خوب برادر من اگه ماشینی که واشر زده رو برونی اونوقت اب روغن قاطی میکنه خرجش میره بالا ولی اگه بازم برونی اونوقت یاتاقان میزنه و خرجش خیلی میره بالا و......

ولی اگه به محض اینکه دیدی داره اب کم میکنه بری واشرو عوض کنی خرجش از صدو هشتاد هست تا سیصد ینی بستگی داره که کف تراشی بخواد یا نه

و یه موضوع دیگه هم هست طرف میره واشر عوض کنه تعمیر کار بهش میگه حالا که باز کردی این رینگ پیستونتو عوض کن یا میگه گیت سوپاپ عوض کن یا...... خوب بعد طرف میگه ماشینم واشر زد خرجش زیاد شد نه برادر من تعمیر یا تعویض قطعات دیگه ماشینو به حساب واشر نزار

در حال حاضر اگه ماشینی واشر بزنه خرجش میشه حدود:

1- واشر اورجینال 80 تومن

2- دست مزد حدود 90 تومن تاسی تومن متغیره

3- کفتراشی حدود 100 تومن اونم اگه بخواد

جمعشون بدون کفتراشی صد هفتاد تومن ولی با کفتراشی دویست هفتاد تا سیصد تومن

خدایی حرفایی که گفتم درست بود یا نه اگه اشتباه بود هر چی دلت خواست به من بگو :ghalioon:

من كف تراشي هم بردم البته

لینک به ارسال

دوست عزیز ماشین من تسمه تایم رد کرد یعنی میشه گفت برید توی سرعت ۱۴۰

ولی کلا خرجش ۱۱۰۰ با کلیه لوازم اصلی چطور دوستتون گفتن هزینش ۲ تومن میشه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری