radar

سمند سورن بهتره یا رانا

16 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام

سمند سورن بهتره یا رانا ؟ هزینه نگهداری ؟ کیفیت ساخت ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سمند سورن

لینک به ارسال

نظر شخصیم هستش 

رانا یدیگه از پروژه های شکست خورده ایران خودرو بود این ماشین از لحظه عرضش تا همین امروز هنوز داره امتحان پس میده با این که موتور با 206 یکسان بود کاری به تزئینات و مشکلات برقی و ... ندارم 

اما در مورد سمند با توجه به مشکلاتش امتحانش توی بازار پس داده و ثبات پیدا کرده این  ماشین  اما قابل قبول هست در سگمنت خودش 

لینک به ارسال

سمند سورن

لینک به ارسال

سورن به نظرم.همکارم رانا صفر خرید سال ۹۴ .هنوز میگه بعد هر ۳  ماه جلوبندی شل میشه!!!

لینک به ارسال

پس سورن میگیرم مرسی دوستانم !!! :grin::grin::grin:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، radar گفته است :

پس سورن میگیرم مرسی دوستانم !!! :grin::grin::grin:

مبارک باشه

ایرانخودرو برای ( اذر - دی - بهمن - اسفند) با قیمت قطعی داره ثبت نام میکنه.

تا اونجایی که میدونم در حال حاظر سورن فقط با موتور ef7 تولید میشه. به هیچ عنوان سراغ ماشینی با موتور xu7 نرید که همیشه باید توی صندوق یدونه واشر سرسیلندر یدک داشته باشید :grin:

لینک به ارسال
در 22 دقیقه قبل، MOHAMAD WRC گفته است :

مبارک باشه

ایرانخودرو برای ( اذر - دی - بهمن - اسفند) با قیمت قطعی داره ثبت نام میکنه.

تا اونجایی که میدونم در حال حاظر سورن فقط با موتور ef7 تولید میشه. به هیچ عنوان سراغ ماشینی با موتور xu7 نرید که همیشه باید توی صندوق یدونه واشر سرسیلندر یدک داشته باشید :grin:

بدون شک موتور EF7 در برابر XU7 برتره ولی موتور این قدر بدی هم نیست بیشتر به نوع استفاده نگه داری داره 

منم پشت سر این موتور زیاد حرف شنیدم اما خودم تجربه این موتور دارم با کارکرد حدود 120 هزارتا هنوز موتورس باز نشده مصرفشم توی جاده حدود 8 هست خیلی بهم میگن دورغ میگی اما چیزی هست که اثبات شده بهم البته کیفیت تولیدات هر چی جلوتر میریم متاسفانه افتضاح تر میشه ولی بنظرم نوع استفاده سرویس به موقع خیلی مهمه حتی در مورد ماشین چینی که گاهی بهتر از داخلی ها هستن 

لینک به ارسال

کلا ماشین ایرانی بی کیفیته. اما خب سورن امکانات و فضای مناسبتری داره. کلا بهتره. یکی از دوستان سورن داشته. الان استپ وی داره. میگه اون بهتر بود. از این راضی نیست.

رانا کلا چیز جالبی نیست.

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Dariush-Es گفته است :

بدون شک موتور EF7 در برابر XU7 برتره ولی موتور این قدر بدی هم نیست بیشتر به نوع استفاده نگه داری داره 

منم پشت سر این موتور زیاد حرف شنیدم اما خودم تجربه این موتور دارم با کارکرد حدود 120 هزارتا هنوز موتورس باز نشده مصرفشم توی جاده حدود 8 هست خیلی بهم میگن دورغ میگی اما چیزی هست که اثبات شده بهم البته کیفیت تولیدات هر چی جلوتر میریم متاسفانه افتضاح تر میشه ولی بنظرم نوع استفاده سرویس به موقع خیلی مهمه حتی در مورد ماشین چینی که گاهی بهتر از داخلی ها هستن 

احتمالا ماشینی که شما دارید مدلش زیر 90 هست

موتور xu7 بخاطر ساختار بوش و پیستونی زودتر واشر سرسیلندر میسوزونه. جدیدا چون جنس الیاژ سرسیلندر افتضاح شده این مشکل چند برابر شده.

دایی من یه پارس 92 صفر با موتور xu7 خرید. بعد از یک سال و نیم واشر زد و گارانتی هم قبول نکرد. توی کارکرد 50 هزار تا هم بخاطر کار نکردن اویل پمپ یاتاقان زد. بخاطر همین ماشینشو فروخت و ماشین چینی خرید.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری