tukanet

تاپیک جامع نصب تبلت به عنوان پخش خودرو

8 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت همه دوستان

حدود دو سالی هست که تو فکر نصب تبلت به عنوان پخش روی ماشین خودم بودم. داخل بازار پخش های خیلی متفاوتی هستند که هر کدوم معایب و محاسن خودشون رو دارند ولی به نظرم بزرگترین مشکل پخش های معمولی اولا قیمت بالا در مقایسه با امکانات محدود هست و علاوه بر این وقتی شما پخشی رو خریداری میکنید دیگه محدود به همون امکانات هستید و تا آخر باید با همون امکانات محدود سر کنید یا اینکه دوباره هزینه کنید.

الان داخل بازار پخش های اندرویدی برای 206 و 207 موجود هستند که عملا مشکل دسترسی به امکانات رو حل کرده اند و خیلی هم تمیز و فابریکی روی خودرو نصب میشن ولی در عوض قیمت خیلی بالایی دارند و همگی "no brand" هستند که در نتیجه نه دارای گارانتی معتبری هستند و در صورت خرابی قابل تعمیر هستند و با خرید این پخش ها عملا ریسک بزرگی رو کردید.

در کنار همه این موارد پخش های فابریکی دارای صفحه نمایش معمولا 6.5 تا 10 اینچ هستند که همین مورد باعث میشه نظر هر د-ز-د-ی رو به خودش جلب کنه و عملا خودروی شما در معرض خطر سرقت بیشتر قرار بگیره که علاوه بر هزینه پخش که آقا دزده میبرتش باعث میشه صدمات زیادی به سیستم برق و بدنه خودرو هم وارد بشه ...

به مرور سعی میکنم نتیجه تحقیقاتم رو اینجا قرار بدم و طی یک ماه آینده هم نصب این سیستم رو روی خودروی خودم شروع میکنم و مراحل کار رو به صورت تصویری اینجا قرار میدم تا هر کدوم از دوستان که تمایل داشتند استفاده کنند و البته از اساتید انجمن هم درخواست دارم هر جایی پیشنهادی داشتند ما رو همراهی کنند.

ویرایش شده در توسط tukanet

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیزم

این فکر بدی نیست من هم ۲ سال پیش بهش خیلی فکر کردم ولی چندتا مورد بود که باعث شد یه پخش وینکا بخرم و از ادامه کار منصرف شدم

یکی اینکه جای مناسبی برای نصب تبلت پیدا نکردم

مورد بعدی اینکه ماشین من سیستم داره و تبلت خروجی های لازم رو به من نداد

مثل خروجی ساب ووفر و غیره

نبود ریموت کنترل و عدم امکان فیدر کردن صدا هم از مواردی هست که باید بهش فکر کنین

ساده ترین راه اینه که یه پخش با ورودی AUX داشته باشیم و از خروجی هدفون تبلت به پخش ورودی بدیم تا هم صدا استریو باشه هم مشکلاتی که بالا عرض کردم تا حدودی حل بشه

اگر قصد شما نصب تبلت بدون وجود پخش روی ماشین باشه و تبلت مستقیم به اسپیکر ها وصل بشه بی صبرانه منتظر دیدن نتیجه کار شما خواهم بود

موفق باشید:razz:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در مورد پخش سیستم عامل اندروید من از چند تا وارد کننده سوال کردم گفتن گارانتی میکنم اما خب در مورد این پخش که اکثرا هم چینی هستن بله تا مدت زمان گارانتی چیزی پیش نمیاد 

در مورد سرقت روی 206 خیلی راحت تره اما روی 207 نیاز به زمان بیشتر داره 

من هم شخصا الان 1 سال قصد نصب پخش اندرویدی دارم برا 207 (قدیم) اما خب قیمت ها ی دفعه ترمز برید (اخرین قیمت با نصب 2 میلیون  بدون دوربین تی وی و ...)  مال 207 جدید رو هم که نمیشه نصب کرد برای که حداقل از شرکت تولید کنندش استفاده کنیم

ایده جالبی هست توی یو تویوب روی ماشین خارجی دیدم نصب کردن  اما ثابت بود چیزی که از صحبت شما فهمیدم ظاهرا میخواید پرتابل باشه و قابل جدا شدن 

به امید موفقیت  در این پروژه  

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام رامین جان

دقیقا یکی از مشکلات این هست که تبلت خروجی صدای بسیار ضعیفی داره و عملا نیاز به یک آمپلی فایر با امکان ورودی توان پایین داریم

البته از یه سیستم من در آوردی نمیشه انتظار داشت که همه امکانات رو روز اولش داشته باشه ولی خوبیِ کار این هست که انعطاف پذیر و قابل تغیره

مثلا فکر نمیکنم روی پخش وینکا بتونید برنامه هایی مثل گوگل مپ یا ویز رو نصب کنید ، اسپاتی فای داشته باشید ، اینترنت وایرلس رو شِیر کنید و ...

مشکل ریموت به سادگی قابل حل هست که البته دو راه داره ، اول استفاده از بوردهای مثل JoyCar که هزینه شون با قیمت الان دلار سر به فلک میذاره

دومین راه استفاده از بورد یک کیبورد یو اس بی و برنامه ریزی اون روی اندروید هست که نیاز به کمی خلاقیت داره ولی با 25-30 هزار تومان میشه انجامش داد

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

در 16 دقیقه قبل، Dariush-Es گفته است :

در مورد پخش سیستم عامل اندروید من از چند تا وارد کننده سوال کردم گفتن گارانتی میکنم اما خب در مورد این پخش که اکثرا هم چینی هستن بله تا مدت زمان گارانتی چیزی پیش نمیاد 

در مورد سرقت روی 206 خیلی راحت تره اما روی 207 نیاز به زمان بیشتر داره 

من هم شخصا الان 1 سال قصد نصب پخش اندرویدی دارم برا 207 (قدیم) اما خب قیمت ها ی دفعه ترمز برید (اخرین قیمت با نصب 2 میلیون  بدون دوربین تی وی و ...)  مال 207 جدید رو هم که نمیشه نصب کرد برای که حداقل از شرکت تولید کنندش استفاده کنیم

ایده جالبی هست توی یو تویوب روی ماشین خارجی دیدم نصب کردن  اما ثابت بود چیزی که از صحبت شما فهمیدم ظاهرا میخواید پرتابل باشه و قابل جدا شدن 

به امید موفقیت  در این پروژه  

مشکل اصلی همین قیمت هست ، شما دارید یه تبلت چینی به همراه یه آمپلیفایر ضعیف رو که سر جمع ارزششون 100 دلار هم نیست رو 2 میلیون خریداری میکنید ... البته الان گرونتر هم شده !

بحث پروتابل یا ثابت بودن هم کاملا اختیاری هست ، فیکس کردن یه ال سی دی 7 اینچ داخل کنسول 206 زیاد کار سختی نداره و اگر سرچ کنید حتی یه سایت برزیلی کنسول مخصوصش رو تولید کرده و داره میفروشه ...

تصویر چند نمونه از کارهای ابتکاری که توی اینترنت موجود هست ... البته هیچ کدوم تر و تمیز و حالت فابریکی ندارند که شخصا چنین چیزهایی رو نمی پسندم

images.jpg

images (1).jpg

images (2).jpg

20151103-115015-hdr.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، tukanet گفته است :

سلام رامین جان

دقیقا یکی از مشکلات این هست که تبلت خروجی صدای بسیار ضعیفی داره و عملا نیاز به یک آمپلی فایر با امکان ورودی توان پایین داریم

البته از یه سیستم من در آوردی نمیشه انتظار داشت که همه امکانات رو روز اولش داشته باشه ولی خوبیِ کار این هست که انعطاف پذیر و قابل تغیره

مثلا فکر نمیکنم روی پخش وینکا بتونید برنامه هایی مثل گوگل مپ یا ویز رو نصب کنید ، اسپاتی فای داشته باشید ، اینترنت وایرلس رو شِیر کنید و ...

مشکل ریموت به سادگی قابل حل هست که البته دو راه داره ، اول استفاده از بوردهای مثل JoyCar که هزینه شون با قیمت الان دلار سر به فلک میذاره

دومین راه استفاده از بورد یک کیبورد یو اس بی و برنامه ریزی اون روی اندروید هست که نیاز به کمی خلاقیت داره ولی با 25-30 هزار تومان میشه انجامش داد

خب مشخص شد که شما قصد نصب تبلت بدون وجود پخش جانبی رو دارید! تبریک میگم چالش جالبی پیش رو دارین

در مورد آمپلی فایر نگران نباشین تقریبا تمام آمپ های جدید ورودی high level دارن و براشون خیلی مهم نیست قدرت ورودی صدا چقدر باشه...کار شما رو انجام میدن

در مورد وینکا آپشن لینک میرور وجود داره که خب تلفن من رو روی دیسپلی پخش نشون میده و از این روش میتونم با ویز و غیره کارکنم! اما خب در اصل این تلفن من هستش که این وسط نقش واسطه رو داره و پخش به تنهایی چنین توانی نداره

در اینکه یه تبلت به مراتب قابلیتهای بیشتری داره هیچ شکی نیست

حتی پخشهایی که سیستم عامل اندروید دارن هم دقیقا کارایی یه تبلت رو ندارن

البته برای من خیلی ملاک استفاده از برنامه های جانبی نبود بیشتر به دلیل کیفیت بالای تصویر و پرتابل بودن میخواستم از تبلت استفاده کنم

که خدارو شکر این وینکا با اینکه ساخت چین هست و خیلی ازش انتظار نداشتم تمام نیازهای من رو رفع کرد

ولی خب ۱ ثانیه نمیتونم ماشین رو توی محیط عمومی پارک کنم چون برای دزدیدنش ۵ ثانیه زمان لازمه

درکل امیدوارم موفق باشین ما هم لذت ببریم

در آخر هم درحد تجربه اندکی که دارم اگر کمکی از دستم برمیاد در خدمتم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

کاملا البته هیچ چیزی ارزش واقعی خودش رو در ایران نداره و متاسفانه همه چی شده کاسبی 

اگر از لحاظ نوع و سیستم مطمئن بودم خیلی دنبالش بودم ی نفر برام مسافری بیاره اما نمیدونم سیم کشی ایا یکی هست و این که ایا تو فرودگاه گیر میدن یا نه 

الان مدل پخش برا 207 دیدم اما برا 207 اصلی بود نه مال ما توی سایت امازون و ای بی 

نحوه اطمینان از بدون مشکل نصب و عدم اختلال و مقایرتشون توی این خرید از راه دور خیلی مهمه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

این هم تصاویر نمونه کنسول تولید شده در برزیل که برای نصب پخش دو دین یا تبلت 7 اینچ میشه ازش استفاده کرد یا نمونه اش رو ساخت ...

dvd-2din-moldura-central-peugeot-206-adaptada-multimidia-D_NQ_NP_616915-MLB25321258511_012017-F.jpg

moldura-central-peugeot-206-adaptada-para-multimidia-2din-D_NQ_NP_603215-MLB25166495616_112016-F.jpg

moldura-peugeot-206-para-dvd-2din-multimidia-espelhamento-D_NQ_NP_970061-MLB25587048600_052017-F.jpg

dvd-2din-moldura-central-peugeot-206-adaptada-multimidia-D_NQ_NP_997339-MLB25587057050_052017-F.jpg

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری