a.m.i.n

توصیه به دوستان 206 207 سوار راجب بنزین

18 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان دیروز . امروز ظهر از یک جایگاه 15 تا یکبار بارد یگه هم 15 تا زدم تا اینکه امروز غروب یهو دیدم ماشین همش دل دل میکنه خصوصا که سرعت 70 به بعد تا میخواستی گاز بدی ماشین همش تکون میخورد دل دل میکرد

شوکه شدم اصلا سابقه نداشت ...هر چی فکر کردم داخل مسیر بودم گفتم من هیچ کاری نکردم اینجوری بشه برای خودش

شک کردم گفتم کوئل هست یا شمع یا برق .. ولی  چراغ چک روشن هم نشد اصلا حتی یکبار  - دور پایین سکون هم اصلا نوسان نداشت نرمال بود ! استارت هم راحت میخورد

شکم به بنزین رفت گفتم احتمالا آب قاطی داشته ...بنزین هم 2 خط به اخر مونده بود تموم بشه

زنگ زدم مکانیک خودم وضعیت بهش گفتم . بهم گفت احتمالا همون آب قاطی بنزین هست برو 20 تا بنزین بزن از یه جایگاه دیگه ببین چی میشه   مسیر راهم رفتم بنزین زدم 20 تا البته قبلش به متصدی گفتم اینجوریه

گفت اون جایگاه فلانی چند بار جریمه شده آب قاطی کرده ...

سوار شدم حرکت کردم تو مسیر شروع کردم به گاز دادن عادی دیدم ماشین شد عادی نرمال ... تمام مشکلات حل شد ... 

نتیجه : آب قاطی میکنن با بنزین خدا نگذره ازشون ...

رفتم سر راهم همون جایگاه داد بیداد کردم چند نفر هم داشتن بنزین میزدم بهشون گفتم نزدید آ ب قاطی داره اون شخص هم اونجا بود امد دعوا کنه باهام درگیر بشه صاحبش نبود دیگه شلوغ کمی دعوا شد

متصدی سوخت امد منو هول داد که رفتم سمت مردم نذاشتم موندم فردا برم شکایت  ( دوربین هم ثبت کرده اون اول امد منو هول داد به سینه من زد ) که خودش جرم داره اونا حق همچیم کاری ندارن

فردا میرم نمیگذرم ازشون

بحرحال خیلی خیلی مواظب باشید بنزین جایگاه هر کاری ممکنه بکنن

پسند شده توسط 4 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 30 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

دوستان دیروز . امروز ظهر از یک جایگاه 15 تا یکبار بارد یگه هم 15 تا زدم تا اینکه امروز غروب یهو دیدم ماشین همش دل دل میکنه خصوصا که سرعت 70 به بعد تا میخواستی گاز بدی ماشین همش تکون میخورد دل دل میکرد

شوکه شدم اصلا سابقه نداشت ...هر چی فکر کردم داخل مسیر بودم گفتم من هیچ کاری نکردم اینجوری بشه برای خودش

شک کردم گفتم کوئل هست یا شمع یا برق .. ولی  چراغ چک روشن هم نشد اصلا حتی یکبار  - دور پایین سکون هم اصلا نوسان نداشت نرمال بود ! استارت هم راحت میخورد

شکم به بنزین رفت گفتم احتمالا آب قاطی داشته ...بنزین هم 2 خط به اخر مونده بود تموم بشه

زنگ زدم مکانیک خودم وضعیت بهش گفتم . بهم گفت احتمالا همون آب قاطی بنزین هست برو 20 تا بنزین بزن از یه جایگاه دیگه ببین چی میشه   مسیر راهم رفتم بنزین زدم 20 تا البته قبلش به متصدی گفتم اینجوریه

گفت اون جایگاه فلانی چند بار جریمه شده آب قاطی کرده ...

سوار شدم حرکت کردم تو مسیر شروع کردم به گاز دادن عادی دیدم ماشین شد عادی نرمال ... تمام مشکلات حل شد ... 

نتیجه : آب قاطی میکنن با بنزین خدا نگذره ازشون ...

رفتم سر راهم همون جایگاه داد بیداد کردم چند نفر هم داشتن بنزین میزدم بهشون گفتم نزدید آ ب قاطی داره اون شخص هم اونجا بود امد دعوا کنه باهام درگیر بشه صاحبش نبود دیگه شلوغ کمی دعوا شد

متصدی سوخت امد منو هول داد که رفتم سمت مردم نذاشتم موندم فردا برم شکایت  ( دوربین هم ثبت کرده اون اول امد منو هول داد به سینه من زد ) که خودش جرم داره اونا حق همچیم کاری ندارن

فردا میرم نمیگذرم ازشون

بحرحال خیلی خیلی مواظب باشید بنزین جایگاه هر کاری ممکنه بکنن

سلام جایگاه میگفتی که کسی نزنه . مثلا جایگاه تختی انتهای پیروزی خیلی حواستون باشه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 16 دقیقه قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

سلام جایگاه میگفتی که کسی نزنه . مثلا جایگاه تختی انتهای پیروزی خیلی حواستون باشه 

اقا من تهران نیستم - ولی کل ایران ممکنه هر جایگاهی اینجوری باشه - الان جایگاهای دولتی خیلی کم شده فقط پر شده خصوصی ...

چند وقت قبل بود برای یکی از پژو پارس داشت 20 لیتر آب بنزین خالص قاطی کشیدن بیرون ماشین حتی راه هم نمیرفت اینقدر درصدش زیاد بود

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

اقا من تهران نیستم - ولی کل ایران ممکنه هر جایگاهی اینجوری باشه - الان جایگاهای دولتی خیلی کم شده فقط پر شده خصوصی ...

چند وقت قبل بود برای یکی از پژو پارس داشت 20 لیتر آب بنزین خالص قاطی کشیدن بیرون ماشین حتی راه هم نمیرفت اینقدر درصدش زیاد بود

درسته الان چیزی که مد شده اکتان میریزن البته تو خونه پر میکنند یا اینکه کارت صفر نمی‌کنند ادامه میزنند متوجه نمیشی چقدر زدی من به چشم  خودم دیدم که هفت لیتر سر راننده  ماشین  قبل من کلاه گذاشتن  منم بهش اعتراض  کردم گفت به تو چه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

به نظرم خیلی خوبه اگه دوستانی که تجربیات مشابهی داشتن مشخصا اعلام کنن که کدوم جایگاه در کدوم شهر همچین کاری رو با ملت داره میکنه.

هم یه اطلاع رسانی مفیده و هم جایگاه دارها آرام آرام متوجه میشن کارشون بی پاسخ نمیمونه اونم تو دنیای امروز.

در 11 ساعت قبل، a.m.i.n گفته است :

دوست من خیلی از اعضا هم ممکنه تهران نباشن و بازدیدکنندگانی از شهر زندگی جنابعالی داشته باشیم. اعلام کردن اینکه کدوم جایگاه بوده اگه براتون مشکلی رو در روند قضایی احتمالیتون ایجاد نمیکنه برا همه مفیده.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اینکه مواد دیگه ای رو با بنزین قاطی کنن ممکنه. ولی مخلوط شدن آب و بنزین از نظر علمی غیر ممکنه. چون وزنشون فرق دارن و با هم مخلوط نمیشن.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

صبح بازرسی زنگ زدم شکایت - گفتن میفرستیم کارشناس برای نمونه گیری آزمایش .

اسم اون شخص درگیر شونده هم پرسید گفتش شما هیچی اصلا ایشون حق نداره همچین کاری انجام بده درگیر بشه با مشتری  ممکنه با یکی دیگه مسافر خانواده هم بشه

گفت اون جایگاه قبلا یکبارتوبیخ شده  - اون شخص اگه برای دوم باشه مجدد توبیخ برای بار سوم تعارف نداریم اخراج میکنیم  . اسمشو دادم با ساعت شیفت به بازرسی ناحیه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

صبح بازرسی زنگ زدم شکایت - گفتن میفرستیم کارشناس برای نمونه گیری آزمایش .

اسم اون شخص درگیر شونده هم پرسید گفتش شما هیچی اصلا ایشون حق نداره همچین کاری انجام بده درگیر بشه با مشتری  ممکنه با یکی دیگه مسافر خانواده هم بشه

گفت اون جایگاه قبلا یکبارتوبیخ شده  - اون شخص اگه برای دوم باشه مجدد توبیخ برای بار سوم تعارف نداریم اخراج میکنیم  . اسمشو دادم با ساعت شیفت به بازرسی ناحیه

لطف کردی شکایت پیگیری کردی اگه همه دست به دست هم بدیم مطمن هستم خیلی کمتر میشه 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، hamidgipsy2000 گفته است :

لطف کردی شکایت پیگیری کردی اگه همه دست به دست هم بدیم مطمن هستم خیلی کمتر میشه 

غروب رفتم صافی بنزین تعویض کردم کلا از هر دو طرف ورودی و خروجی  مایع غلیظ گل آلود خارج میشد چند بار سویچ باز کردن تا بنزین بریزه بیرون مجدد صافی نو را بستم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام کلک دیگه ای که جدیدا اتفاق افتاده بعضی از بانکها زیر 30 تومن sms  نمیدن خانمهایی که کارت دادن به این متصدیا برای کارت کشیدن  چند بار 30 تومن کشیدن طرف نفهمیده رفته مراقب این کلکشون هم باشید

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری