25 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام به همه دوستان

خریدار تیپ 6 مدل 89 الی 91 کارکرد تا 70000 تا ترجیحا بدون رنگ یا یک گلگیر (جلو رنگ)

تمیز و سالم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

احتمالا با سیلور جان بنده آشنایی دارید. چون تاپیکش هست. اصلا دوست ندارم بفروشمش. اما چون خونمو فروختم و ممکنه پول کم بیارم، یه درصد ناچیزی احتمال فروشش هست. اگه یه وقت خدای نکرده فروشی شد، بالاترین قیمتی که حاضرید بابتش بپردازید چقدره؟

تیپ ۶ مدل ۹۲ (توی کارت ۹۱ خورده) اما پلاک زیر کاپوت ۹۲

کارکرد ۱۷ هزار

سپر جلو آرسی

در باک آرسی

پدال پنج سیم

آنتن آرسی

باله عقب ایرانی جنس خوب

پک لوک

سنسور نور و بارون

تسمه تایم و دینام اورجینال تعویض شده

همه روغن ها حتی ترمز تعویض شده

رینگ های بغل گیربکس تعویض شده و بدون تقه حتی تو زمان داغ شدن زیاد

رینگ تورنادو اصلی

لاستیک میشلن انگلیسی نو

کمک های جلو پوسته کوتاه اورجینال

فنر لول زرد دو بنفش اورجینال

چراغ جلو کروز، نو

شیشه دودی

دزدگیر تصویری ایزیکار E6

گل پخش کن جلو و عقب اورجینال

...

بازم میگم احتمال فروشش خیلی کمه، اما میخوام ببینم چقدر حاضرید بابتش بپردازید. ببینم اصلا ارزش فروختنش رو داره یا نه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

راستی کروز کنترل با لیمیتر و جلوبندی کامل، نو و اورجینال (اوکاپ) رو هم یادم رفت بگم.

لینک به ارسال
در 57 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

راستی کروز کنترل با لیمیتر و جلوبندی کامل، نو و اورجینال (اوکاپ) رو هم یادم رفت بگم.

جناب endwaiter ببخشد حرفم ربطی به این تاپیک نداره ولی کارکرد ماشینتون چقدر کمه خیلی تعجب کردم ماشین 5 ساله همش 17 تا:grin:  مال من مدل 95 تا الان 56 تا کارکرده فکر کنم تا پایان تابستون به 70 هزار کارکرد برسه:::P

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، arshavin گفته است :

جناب endwaiter ببخشد حرفم ربطی به این تاپیک نداره ولی کارکرد ماشینتون چقدر کمه خیلی تعجب کردم ماشین 5 ساله همش 17 تا:grin:  مال من مدل 95 تا الان 56 تا کارکرده فکر کنم تا پایان تابستون به 70 هزار کارکرد برسه:::P

سلام 

ایشون اخیرا صفر خریدن این ماشینو (خواب بوده)

تاپیکشون هم موجوده میتونید سر بزنید:-)

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

احتمالا با سیلور جان بنده آشنایی دارید. چون تاپیکش هست. اصلا دوست ندارم بفروشمش. اما چون خونمو فروختم و ممکنه پول کم بیارم، یه درصد ناچیزی احتمال فروشش هست. اگه یه وقت خدای نکرده فروشی شد، بالاترین قیمتی که حاضرید بابتش بپردازید چقدره؟

کارکرد ۱۷ هزار

سپر جلو آرسی

در باک آرسی

پدال پنج سیم

آنتن آرسی

باله عقب ایرانی جنس خوب

پک لوک

سنسور نور و بارون

رینگ تورنادو اصلی

لاستیک میشلن انگلیسی نو

چراغ جلو کروز، نو

شیشه دودی

دزدگیر تصویری ایزیکار E6

...

بازم میگم احتمال فروشش خیلی کمه، اما میخوام ببینم چقدر حاضرید بابتش بپردازید. ببینم اصلا ارزش فروختنش رو داره یا نه.

سلام وقت بخیرآقا مصطفی

اولا انشالله که لازم نباشه ونفروشید

ماشین شما استثا هست وهر کسی واسش قیمت نمیده من هم دقیقا نمیتونم قیمت بدم

بخصوص که شما هم کلی هزینه کردین من هم کلی لوازم 206 دارم که شما همشون رو نصب کردین :::P

شما قیمت بگیرید خبرم کن (قیمت بدون آپشن وبا آپشن )

در 5 ساعت قبل، arshavin گفته است :

ربطی نداره الان هم مدل 89 هست که 36 تا کارکرده وخیلی هم نو ودست نخورده هست با قیمت مناسب که دارم پیگیرش میشم ببینم جقدر میتونم تخفیف بگیرم

مدلهای 89 آخرین مدل بود که گیربکس کاملا اصلی روشون نصب شد برای همین کیفیت خیلی خوبی نصبت به مدلهای بالاتر دارن

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

کارکرد ۱۷ هزار

سپر جلو آرسی

در باک آرسی

پدال پنج سیم

آنتن آرسی

باله عقب ایرانی جنس خوب

پک لوک

سنسور نور و بارون

رینگ تورنادو اصلی

لاستیک میشلن انگلیسی نو

چراغ جلو کروز، نو

شیشه دودی

دزدگیر تصویری ایزیکار E6

...

سلام آقا مصطفی

وقت شما بخیر.

لطف کنید حدالامکان ماشین و به دست بفروشید نه بنگاه.چون ماشین شما بسیار فوق العاده س.

و فرد پیگیر و دقیقی مثل شما ماشینش قطعا خوب و سر حال خواهد بود.

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

ممنونم. البته تمام تلاشم بر اینه که نگهش دارم. چون واقعا معلوم نیست دیگه بشه ماشین خرید یا نه. چه برسه به ۲۰۶ فرانسوی صفر.

یه ماهه اسیرم که خونه پیدا کنم. اصلا فایلی برای معرفی نیست. همه نگه داشتن که مثلا گرونتر بشه. بابا مگه دیگه چقدر قراره یهو بکشه بالا؟

مصداق بارز هرج و مرجه مملکت. بدون هیچ نظارتی.

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

ممنونم. البته تمام تلاشم بر اینه که نگهش دارم. چون واقعا معلوم نیست دیگه بشه ماشین خرید یا نه. چه برسه به ۲۰۶ فرانسوی صفر.

یه ماهه اسیرم که خونه پیدا کنم. اصلا فایلی برای معرفی نیست. همه نگه داشتن که مثلا گرونتر بشه. بابا مگه دیگه چقدر قراره یهو بکشه بالا؟

با این گزینه ای که جدیدا ایجاد کردن فعلا بحث نخریدن و.... فکر نکنم دیگه ماشین بالاتر بره هرچند دیگه ارزش بیشتر از این هم نداره که بره بالا

من هم دیگه کلا از 206 اومدم بیرون وخودم نمیتونم 206 سوار بشم ماشین رو هم برای کسی میخوام از طرفی مشکلات احتمالیش هم گردن خودمه

برای من هم بهتر ماشین با کارکرد مناسب (نه درحدصفر ) بخرم چون از تمام تعمیراتش برمیام اول وآخر باید دست من ترو تمیز بشه پس ارزش نو خریدن

نداره (مگربه قیمت مناسب) ماشین رنگ دار هم بگیرم دیگه بهتر چون قراره بره تست ولی گلگیرو ... به فنا بره 206 هم دیگه از مد افتاده وخیلی کم وخاص خریدار

نو اون هستند گزینه های خوبی هست ولی اهواز نیستند بیشتر شهرهای بزرگتر پیدا میشه انشالله هرچی خیره پیش بیاد

وانشالله مشکل منزل شما هم حل بشه من هم مشکل شما رو داشتم ولی خدا رو شکر الان کاملا راحت شدم ولی انصافا خونه خیلی مهمتر از ماشینه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

امیدوارم که نفروشید.

چون تا آخر عمر هر ماشینی داشته باشی همه ش فکرت دنبال اینه.

خونه هم که فاجعه س آقا.هیچ رحم و مروتی هم از صاحب خونه ها نیست 

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.