amirchamir

بهترین مسیریاب(navigation)

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام هدفم از ایجاد این تاپیک این بود که با هم فکری همدیگه بهترین مسیریاب رو با هم انتخاب کنیم به نظرم یه مسیریاب خوب برای کسایی که سفر میرن با ماشین ویا در شهر های بزرگ که دایم خیابون ها در حال تغییره زندگی میکنند از نون شب واجب تره یه زمانی پخش های مانیتور دار قدیمی فقط مسیریاب مخصوص خودشون رو داشتن که شرکت های ارایه دهنده هم بعد سالی ماهی که اپدیت جدید میومد کلی پول میخواستن برای آپدیت دستگاه بگیرن و در آخر هم اون کارایی لازم رو نداشت اما الان دیگه اوضاع فرق کرده و اکثر پخش های مانیتوردار یا تلفن های همراه هوشمند سیستم عامل اندروید یا ios دارن و با یه سرچ تو گوگل پلی یا اپ استور میشه هر مسیریابی که میخوای رو دانلود کنی اما خب بازانتخاب یک مسیر یاب خوب خودش مستلزم چند فاکتوره که در ادامه عرض خواهم کرد:

1-پشتیبانی کامل از شهرها و جاده های ایران

2-امکان سرچ ساده و یا به قولی رابط کاربری آسان

3-دارا بودن دستیار صوتی

4-امکان پشتیبانی آفلاین از نقشه ها

5-رایگان بودن (یا ارزش داشتن خرید نسبت به خدمات ارایه شده)

و موارد دیگر...

من خودم از گوگل مپ استفاده میکنم پشتیبانی خوبی از شهر ها جاده ها داره رابط کاربری خوبی داره رایگانه ولی نقص بزرگش آنلاین بودنش هست و نداشتن دستیار صوتی 

یه وقت هاییم از سایجیک استفاده میکنم ولی سایجیک پشتیبانی کامل از نقشه های ایران رو نداره و رایگان هم نیست(نسخه مخصوص ایران) ولی در عوض دستیار صوتی بسیار عالی سرعت سنج لحظه ای و متوسط داره قابلیت headup display داره و کلی آپشن دیگه ولی حیف که نقشه هاش خیلی دقیق نیست.

حالا با این فاکتور ها انتخاب شما کدام مسیریاب هست؟

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من از maps.me و waze استفاده میکنم هر دوش خوبن مزیت waze  نسبت به maps.me اینه که مسیرهای پرترافیک و جای دوربین و پلیس مشخص میکنه ولی نرم افزار سنگینیه و اولش یکم طول میکشه نقشه رو کامل لود کنه،،، مزیت maps.me اینه که سبکتره و حجم اینترنت مصرفیش کمتره نقشه هم همیشه بروزه و قابلیت استفاده آفلاین داره،،، اخیرا یک شرکت ایرانی هم داره از نقشه این به اسم خودش استفاده میکنه درواقع همین نرم افزارو با اسم خودش داده بیرون:::P

نرم افزارهای زیادی تو این زمینه هست حتی نقشه خود گوشیا هم الان خوبن،،، بعضی خودروهای مانیتور دار نرم افزار با پشتیبانی خوبی همراه دارن میشه راحت آپدیت کرد دوسته من از نقشه مانیتور دنا استفاده میکنه میگه راضیه!

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، amirchamir گفته است :

سلام هدفم از ایجاد این تاپیک این بود که با هم فکری همدیگه بهترین مسیریاب رو با هم انتخاب کنیم به نظرم یه مسیریاب خوب برای کسایی که سفر میرن با ماشین ویا در شهر های بزرگ که دایم خیابون ها در حال تغییره زندگی میکنند از نون شب واجب تره یه زمانی پخش های مانیتور دار قدیمی فقط مسیریاب مخصوص خودشون رو داشتن که شرکت های ارایه دهنده هم بعد سالی ماهی که اپدیت جدید میومد کلی پول میخواستن برای آپدیت دستگاه بگیرن و در آخر هم اون کارایی لازم رو نداشت اما الان دیگه اوضاع فرق کرده و اکثر پخش های مانیتوردار یا تلفن های همراه هوشمند سیستم عامل اندروید یا ios دارن و با یه سرچ تو گوگل پلی یا اپ استور میشه هر مسیریابی که میخوای رو دانلود کنی اما خب بازانتخاب یک مسیر یاب خوب خودش مستلزم چند فاکتوره که در ادامه عرض خواهم کرد:

1-پشتیبانی کامل از شهرها و جاده های ایران

2-امکان سرچ ساده و یا به قولی رابط کاربری آسان

3-دارا بودن دستیار صوتی

4-امکان پشتیبانی آفلاین از نقشه ها

5-رایگان بودن (یا ارزش داشتن خرید نسبت به خدمات ارایه شده)

و موارد دیگر...

من خودم از گوگل مپ استفاده میکنم پشتیبانی خوبی از شهر ها جاده ها داره رابط کاربری خوبی داره رایگانه ولی نقص بزرگش آنلاین بودنش هست و نداشتن دستیار صوتی 

یه وقت هاییم از سایجیک استفاده میکنم ولی سایجیک پشتیبانی کامل از نقشه های ایران رو نداره و رایگان هم نیست(نسخه مخصوص ایران) ولی در عوض دستیار صوتی بسیار عالی سرعت سنج لحظه ای و متوسط داره قابلیت headup display داره و کلی آپشن دیگه ولی حیف که نقشه هاش خیلی دقیق نیست.

حالا با این فاکتور ها انتخاب شما کدام مسیریاب هست؟

با سلام من مدتی هست از waze استفاده می کنم و بسیار راضی کننده ست.

گوگل مپ اصلا به خوبی ویز نیست .

بقیه رو استفاده نکردم ولی میدونم اکثرا از ویز استفاده می کنن و بیشتر راننده های اسنپ و تب سی دارنش.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1397/03/11, 02:21:14، Mohammad1990 گفته است :

با سلام من مدتی هست از waze استفاده می کنم و بسیار راضی کننده ست.

گوگل مپ اصلا به خوبی ویز نیست .

بقیه رو استفاده نکردم ولی میدونم اکثرا از ویز استفاده می کنن و بیشتر راننده های اسنپ و تب سی دارنش.

سلام waze همه ی شهر های ایرانو پشتیبانی میکنه؟ دستیار صوتی هم داره؟

ویرایش شده در توسط amirchamir
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، amirchamir گفته است :

سلام waze همه ی شهر های ایرانو پشتیبانی میکنه؟ دستیار صوتی هم داره؟

بله همه شهر ها و دستیار صوتی هم داره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری