farzad Eghbal

تصادف چند روز پیش

27 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

چند روز پیش داشتم مسیر مستقیم خودم میرفتم که یهو یه مگان سر سه راه یا تقاطع اومد جلوم من هم برخورد داشتم

افسر اول اومد 100 درص مقصرش کرد طرف هم بیمه نداشت با پارتی بازی یهو افسر گفت 50 50 چون خط ترمز 33  متر داشتی !!! در حالی که خط ترمز مال من نبود

ماشین من مدل 94 و بی رنگ بود که جفت ایربیگ هم باز شد

اولا به نظر شما اعتراض به کروکی بزنم یا بی فایده است چون تو کروکی زده سرعت باید اونجا 30 کیلومتر باشه منم سرعتم نه بالا بود نه پایین

دوما به نظرتون کاپوت و گلگیر چکار کنم درست کنم یا تعویض !؟

۲۰۱۸۰۵۲۰_۱۰۱۵۴۷.jpg

۲۰۱۸۰۵۲۰_۰۹۴۸۲۶.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام 

خوبی

خداروشکر که اتفاقی بدی واسه خودت نیوفتاده،کاریه که شده.

در مورد سوالت تا جایی که میدونم وقتی به یه تقاطع میرسی باید ببینی حق تقدم با کی بوده، قضیه سرعت جریمه خودشو داره،

یعنی مثلا ماشین A سر چهار راه میزنه به ماشین B .

سرعت ماشین A زیاد بوده ولی سرعت ماشین B معمولی.

ولی سر اون تقاطع حق تقدم با ماشین A بوده .

پلیس این وسط ماشین B رو مقصر میکنه،ولی ماشین A رو هم با اینکه مقصر نبوده بخاطر سرعت جریمه میکنه،

ولی اینکه بخاطر سرعت بخوان حق تقدم رو بذار کنار نه فکر نمیکنم اینجوری باشه،

حالا شما ببین حق تقدم با کی بوده،اگه با خودت بوده نهایت افسر میتونه جریمه سرعت کنه، نه ۵۰ ۵۰،

این چیزی بود که میدونستم،ولی خب دوستان اطلاعاتشون قاعدتا بیشتره،میان توضیح میدن.

در ضمن وقتی شکایتی داری حتما همون موقع زنگ بزن ۱۹۷ بگو اقا همچین جریانی بوده،مارو مقصر کرده ،شک نکن نتیجه میگیری،

الانم دیر نشده، زنگ بزن ۱۹۷ شرایط رو توضیح بده، بالاخره تکلیفت مشخص میشه

یا علی

ویرایش شده در توسط malekzadeh123
پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، farzad Eghbal گفته است :

سلام

چند روز پیش داشتم مسیر مستقیم خودم میرفتم که یهو یه مگان سر سه راه یا تقاطع اومد جلوم من هم برخورد داشتم

افسر اول اومد 100 درص مقصرش کرد طرف هم بیمه نداشت با پارتی بازی یهو افسر گفت 50 50 چون خط ترمز 33  متر داشتی !!! در حالی که خط ترمز مال من نبود

اولا به نظر شما اعتراض به کروکی بزنم یا بی فایده است چون تو کروکی زده سرعت باید اونجا 30 کیلومتر باشه منم سرعتم نه بالا بود نه پایین

۲۰۱۸۰۵۲۰_۱۰۱۵۴۷.jpg

۲۰۱۸۰۵۲۰_۰۹۴۸۲۶.jpg

سلام 

بابت مشکل متاسفم.

واقعا بعضی ها افتضاح می روونن.

ماشین شما وقتی ای بی اس هست چطور سی و سه متر خط ترمز.مسخره ست.

اعتراض بزنید.

به نظرم تعویض کنید 

اگر ماشین یکسال کارکرد بود می گفتم فابریکی بنداز ولی به نظرم از این رنگ کوره ای ها خوب باشه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

قطعا و مطمعنم افسر نمیتونه ۵۰ به ۵۰ بزنه.

چون حق تقدم با شماست. 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

از نظر خط ترمز ۳۳ متری که شما می تونی اعتراض کنی و بگی ماشین من ABS داره و هرگز توی شهر و با سرعت ۶۰-۷۰ تا، ۳۳ متر خط ترمز نمی کشه.

اما در مورد سرعت ۳۰ تایی، سرعت شما حداقل ۶۰-۷۰ تا بوده که ایربگ ها عمل کردن. با سرعت کمتر از این ایربگ عمل نمی کنه. بنابراین ممکنه تابلو شه خالی بستی. نگو سرعتم ۳۰-۴۰ تا بوده.

ولی ببین حق تقدم با کی بوده. اگه با شما بوده، حتما اعتزاض کن و کوتاهم نیا.

کاپوت و گلگیرم عوض کن. اینا که دیگه قابل صافکاری نیستن. نو بندازی حداقل ظاهر ماشینت تمیزه. فقط اسمش اسنه که تعویضه. ولی صافکاری و رنگش کنی، همون اسم تصادف رو داره، ضمن اینکه برات گرونترم درمیاد. دفعه بعدم با کوچکترین ضربه بتونه می ریزه و قابل صافکاری نیست و باید پدل نقاشی بدی.

پسند شده توسط 5 کاربر

لینک به ارسال

تشکر از کاربران.

malekzadeh123 و endwaiter

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، farzad Eghbal گفته است :

سلام

۲۰۱۸۰۵۲۰_۱۰۱۵۴۷.jpg

۲۰۱۸۰۵۲۰_۰۹۴۸۲۶.jpg

داداش فدای سرت به خدا فکر نکنی این دعارو براش شما میکنم برای خودم و خانوادمم همیشه میکنم ایشالاه همیشه همه اسیبها مالی باشه گاهی خدای نکرده‌ تو همچین تصادفی یه کودک تو ماشین باشه فکرشم تن ادمو میلرزونه 

بدشانسی شما چرا طرف بیمه نداشته مگان ها که باید وعضشون خوب باشه 

شما بیمه بدنه داری؟؟

من یه بار یه کامیون بهم زد مقصر منو گفن رفتم هل اختلاف اعتراض زدم یه سرهنگ با تجربه اومد مقصر اونو کرد فکر میکنم اون موقع ۸۰ پول کارشناسی دادم بعد به کامیون گفت اگه اعتراض داری باید سه کارشناس بگیری ۲۴۰ اون موقع اگه من اعتراض کنم ۴۰۰ برای پنج کارشناس 

ولی خدارو شکر طرف قبول کرد 

ولی یه بار دیگه از عقب زدن لهم کردن ولی منم داشتم از اینور اتوبان با ایست کامل میرفتم اونور اتوبان که از پشت بهم زدن از عروسی میومدن یه پسر مستم پشت ماشین بود الکی گفتن باباش پشت فرمون بوده پسررم قایم کردن تازه طرف بیمه بدنه داشت اگه مقصر بود بلاخره به پولش میرسید بعد من شکایت زدم گفتن باید سه نفره بگیری ۲۴۰ دادگاهمونم سر رودکی بود  برای سه نفر ۲۴۰ دادم ولی چون صادقانه حرفمو زدم که میخواستم برم تو دور برگردون مقصر من شدم دوباره طرف نامرد منو دو سالم برد اورد ده ملیونم دیه‌گرفت لبش کمی زخم  شده بود پای خانمشم کمی کبود شده بود یه روز میگفت ما تصادف کردیم خانمم ال شده به روز میگفت خودم فلان شدم بعد تصادف  بیمه منم توسعه بود ورشکست شده بود از شانس ما کلی دوندگی کردم‌و استرس  ولی الان فکرشو‌ میکنم اون تصادف خیلی تو زندگی من تاثیر مثبت داشت 

در مورد ماشینتونم کاملا بااقا مصطفی موافقم فکر درست کردن اونها نباش تیکه های جلوی ۲۰۶ مثل کاپوت و گلگیر تعویض یا رنگش فرقی نداره چون پیچیه و راحت باز میشه عوض میشه 

گلگیر که اصلا حرفشو نزن گلگیرا ۲۰۶ خیلی ضعیفه و یک بار مصرفه برا شما ام له شده صافکاریشو اولا کلی پول میگیره گرونتر از تعویض میشه و پر موج و پر بتونه 

ولی کاپوت رو میتونی صافکاری و رنگ کنی ولی چون کاپوت هی باز و بسته میشه گرمای موتور میزنه گرمو سرد میشه بعد یکی دو سال رنگ ترک ور میداره ماشین مدل پایینم که ادم سوار میشه باید ماشین کم یا بی بتونه باشه دیگه برا شما که ۹۴ بتونه باشه حیفه  یه ضربه کوچیک باعث ریختن رنگ میشه بچه ها رو کاپوت ماشین میشینن و ...ترکو بلند شدن رنگ 

حالا بعضیا هستن مثلا میرن کاپوت و گلگیر رنگ فابریک میخرن که به نظر من غیرمنطقیه اولا موقع فروش کارشناس راحت میفهمه از صافکاری سینی و بازو بسته شدن پیچها 

دوم باید موقع فروش دروغ گفت ماشین بیرنگه و تصادف نداشته بخوای راستشو بگی فایده نداره 

سه مثلا یک تا یکو سیصد  میدی کاپوت پونصد تا هفتصدم میدی  گلگیر رنگ فابریک که میشه ۱۵۰۰تا دو تومن  بدون هزینه صافکاری ولی اگه بخهوای یه کاپوت و گلگیر با کیفیت رنگ کوره ای بخری میشه ۴۰۰  ۲۵۰ کاپوت ۱۵۰ گلگیر بهترین جنس که یعنی ۱۱۰۰تا ۱۵۰۰  بیشتر خرج کردی خوب موقع فروشم یک  یکو نیم بیشتر از قیمت ماشین میفته برای یه گلگیرو‌کاپوت؟؟؟ نهایت دو تومن  پس منطقی نیست 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/03/03, 20:40:19، malekzadeh123 گفته است :

سلام 

خوبی

خداروشکر که اتفاقی بدی واسه خودت نیوفتاده،کاریه که شده.

در مورد سوالت تا جایی که میدونم وقتی به یه تقاطع میرسی باید ببینی حق تقدم با کی بوده، قضیه سرعت جریمه خودشو داره،

یعنی مثلا ماشین A سر چهار راه میزنه به ماشین B .

سرعت ماشین A زیاد بوده ولی سرعت ماشین B معمولی.

ولی سر اون تقاطع حق تقدم با ماشین A بوده .

پلیس این وسط ماشین B رو مقصر میکنه،ولی ماشین A رو هم با اینکه مقصر نبوده بخاطر سرعت جریمه میکنه،

ولی اینکه بخاطر سرعت بخوان حق تقدم رو بذار کنار نه فکر نمیکنم اینجوری باشه،

حالا شما ببین حق تقدم با کی بوده،اگه با خودت بوده نهایت افسر میتونه جریمه سرعت کنه، نه ۵۰ ۵۰،

این چیزی بود که میدونستم،ولی خب دوستان اطلاعاتشون قاعدتا بیشتره،میان توضیح میدن.

در ضمن وقتی شکایتی داری حتما همون موقع زنگ بزن ۱۹۷ بگو اقا همچین جریانی بوده،مارو مقصر کرده ،شک نکن نتیجه میگیری،

الانم دیر نشده، زنگ بزن ۱۹۷ شرایط رو توضیح بده، بالاخره تکلیفت مشخص میشه

یا علی

سلام خیلی ممنون

من حتی فیلم دوربین مدار بسته گرفتم نشون افسر دادم ولی متاسفانه قبول نکرد

میگه سرعتت بالا بوده که اینجور خسارت دیدی !!
حتی پیش رییس راهنمایی رانندگی هم رفتم که از افسر خودشون دفاع کرد نهایت گفت میتونی بری شورا حل اختلاف شکایت کنی !

در در 1397/03/03, 20:43:23، Mohammad1990 گفته است :

سلام 

بابت مشکل متاسفم.

واقعا بعضی ها افتضاح می روونن.

ماشین شما وقتی ای بی اس هست چطور سی و سه متر خط ترمز.مسخره ست.

اعتراض بزنید.

به نظرم تعویض کنید 

اگر ماشین یکسال کارکرد بود می گفتم فابریکی بنداز ولی به نظرم از این رنگ کوره ای ها خوب باشه.

سلام

خیلی ممنون

اصلا بدون اینکه نگاه کنه یهو اومد وسط سد معبر کرد

نمیدونم چکار کنم میترسم اعتراض بزنم کلی هزینه کنم دستم جای بند نباشه خودمم همه هم میدونم پارتی بازی کردن ولی در نهایت ممکن برای اعتراض بگنند مثلا 30 کیلومتر بایست میرفتی ولی 40 تا رفتی !!

اگر تعویض کنم موقع فروش افت قیمتش بیشتر نمیشه !!!؟

در در 1397/03/03, 22:29:10، imanheydari گفته است :

سلام

قطعا و مطمعنم افسر نمیتونه ۵۰ به ۵۰ بزنه.

چون حق تقدم با شماست. 

سلام خیلی راحت اینکار کرد در حالی که اولش گفت 100 درصد مقصر

بعدش هم که من اعتراض کردم قسم قران خورد که من اولش هم گفتم 50  50  !!!:sad:

در در 1397/03/03, 23:02:41، endwaiter گفته است :

از نظر خط ترمز ۳۳ متری که شما می تونی اعتراض کنی و بگی ماشین من ABS داره و هرگز توی شهر و با سرعت ۶۰-۷۰ تا، ۳۳ متر خط ترمز نمی کشه.

اما در مورد سرعت ۳۰ تایی، سرعت شما حداقل ۶۰-۷۰ تا بوده که ایربگ ها عمل کردن. با سرعت کمتر از این ایربگ عمل نمی کنه. بنابراین ممکنه تابلو شه خالی بستی. نگو سرعتم ۳۰-۴۰ تا بوده.

ولی ببین حق تقدم با کی بوده. اگه با شما بوده، حتما اعتزاض کن و کوتاهم نیا.

کاپوت و گلگیرم عوض کن. اینا که دیگه قابل صافکاری نیستن. نو بندازی حداقل ظاهر ماشینت تمیزه. فقط اسمش اسنه که تعویضه. ولی صافکاری و رنگش کنی، همون اسم تصادف رو داره، ضمن اینکه برات گرونترم درمیاد. دفعه بعدم با کوچکترین ضربه بتونه می ریزه و قابل صافکاری نیست و باید پدل نقاشی بدی.

اره بهش همین و گفتم

گفت سرعتت خیلی بالا بوده گفتم اگر پیکان یا تریلی هم بود 33 متر وامیستاد نه تصادف میکرد

حق تقدم که با من بوده 

با عوض کردن مشکلی ندارم ترسم موقع فروش طرف بزنه تو سرمال بگه چه تصادفی بوده که کلش عوض کرده

در 21 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

داداش فدای سرت به خدا فکر نکنی این دعارو براش شما میکنم برای خودم و خانوادمم همیشه میکنم ایشالاه همیشه همه اسیبها مالی باشه گاهی خدای نکرده‌ تو همچین تصادفی یه کودک تو ماشین باشه فکرشم تن ادمو میلرزونه 

بدشانسی شما چرا طرف بیمه نداشته مگان ها که باید وعضشون خوب باشه 

شما بیمه بدنه داری؟؟

خیلی داغونم خیلی حقم تو روز روشن خوردن

از شانس بد من

نه متاسفانه هر چند که خودم بیمه ای هستم ماشین هم تا هفته قبل بدنه داشت

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اینم چند تا عکس جدید [gerye]

۲۰۱۸۰۵۲۶_۰۸۰۵۰۷.jpg

۲۰۱۸۰۵۲۶_۰۸۰۱۰۲.jpg

۲۰۱۸۰۵۲۶_۰۸۰۱۴۶.jpg

۲۰۱۸۰۵۲۶_۰۸۰۳۵۰.jpg

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، farzad Eghbal گفته است :

اینم چند تا عکس جدید [gerye]

۲۰۱۸۰۵۲۶_۰۸۰۵۰۷.jpg

۲۰۱۸۰۵۲۶_۰۸۰۱۰۲.jpg

۲۰۱۸۰۵۲۶_۰۸۰۱۴۶.jpg

۲۰۱۸۰۵۲۶_۰۸۰۳۵۰.jpg

سلام مخلصم.

اینا تعویض بشه بهتره.

من نمیدونم که در میاد با رنگ یا نه ولی شما چند سالی میخوای ماشین و نگه داری و زیباییش برات مهم خواهد بود.

از نظرم تعویضش بهتره.

برای مسائل قبلی هم من خودم تجربه داشتم آیینه به آیینه کردم با یه پراید و رد شدم طرف اومد پشت سرم نور نور میزد.وایسادم اومد دست به یقه شه هولش دادم اونور گفتم انگشتت بخوره امروز بازداشتگاه می خوابی.افسر اومد طرف توو گوشش نمیدونم چی گفت طرف من و مقصر کرد.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری