مجتبی

بحث و تبادل نظر در رابطه با 206 دوگانه سوز ( V10و V2)

326 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من 206 مدل 83 تیپ 2داشتم مدل 86 موتور بزرگ وی1 هم داشتم الان وی2 دوگانه سوز صفر خریدم . کسی میتونه اطلاعات جامع در مورد نگه داریه این ماشین و نحوه استفاده از گاز در اختیارم بزاره؟؟ عمر موتور با استفاده مداوم گاز کوتاه نمیشه؟؟ خسارات احتمالیه موتور در صورت استفاده زیاد از گاز؟؟ Komak.gifKomak.gifKomak.gif

نگهداری نداره با همون v1 هیچ فرقی نداره فقط دوگانه سوزه و سیستم گازش بهترین سیستمه و پایه گاز سوزه مثل ef7 . میبینید که شتاب و کشش فرق چندانی نداره با بنزین نحوه استفاده از گاز مثل بنزین هیچ فرقی نداره فقط کمتر به موتور فشار بیارید عمر موتور کم میشه ولی زیاد نه در صورت مدارا کردن با ماشین .منم مثل شما میخوام v1 رو ردش کنم بره v2 بگیرم چون واقعا ماشینه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

lمسعود جان وی 2 پایه گاز سوز نیست بلکه دوگانه سوزه.

پایه گاز سوز یعنی سوخت اول ماشین گازه و موتور بدون نیاز به بنزین روشن میشه.

ef7 پایه گاز سوزه و داستانش با وی2 فرق میکنه.

لینک به ارسال

یعنی موتور ef7 بهتر از tu5 در اومده ؟ منظورم تو دوگانه سوزاشونه ؟؟

لینک به ارسال

با سلام

عزیز جسارت نباشه اما فکر کنم اطلاعاتتون یه کوچولو پایینه.دو تا ماشین پایه گاز سوز داریم که یکیش 206 یکیش هم سمند ef7

در ضمن سوخت اول 206 وی 2 و وی 10 گاز هست و بدون نیاز به گاز روشن میشه

لینک به ارسال

با سلام

عزیز جسارت نباشه اما فکر کنم اطلاعاتتون یه کوچولو پایینه.دو تا ماشین پایه گاز سوز داریم که یکیش 206 یکیش هم سمند ef7

در ضمن سوخت اول 206 وی 2 و وی 10 گاز هست و بدون نیاز به گاز روشن میشه

با سلام خدمت دوستان. پس اگه اینطوره ، چرا تو کارت ماشین قسمت نوع سوخت نوشته دوگانه سوز ؟؟؟؟؟؟ نه پایه گاز سوز ؟؟؟؟ question.gifbikh.gif

لینک به ارسال

طراحی موتور TU5 با هدف گازسوز بودن نبوده ولی موتور EF7 برای مصرف گاز طراحی شد و به همین دلیل تفاوت هایی دارن که مهمترین اون ها اختلاف کمپرس سیلندره

ولی با تغییراتی که روی موتور TU5 برای گازسوز صورت گرفت از نظر عملکرد تفاوتی با موتور EF7 مشاهده نمیشه و به نوعی پایه گاز سوز هست

لطفا بیش از این در مورد موتور EF7 و تفاوت این 2 موتور بحث نکنیم

لینک به ارسال

من هم با نظر مسعود جان موافقم ماشین گاز سوز جدای از مشکلات استهلاکیش اصلا ایمنی خاصی نداره البته این یه نظر شخصیه و قصد جسارت به هیچ دوستی رو ندارم

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوستان

دونکته

اول - اگه پیکان و ماشینای دیگه تو صف گاز هستن و میگید که ضایع هستش ، مگه همین ماشینا نیست که تو صف بنزین هم هستن

دوم - اینکه تراکم tu5 بنزینی 10.5 هست ولی CNG یازده هست .

در کل من این ماشینو حدود 3 ساله دارم بیشتر هم از گاز استفاده میکنم و هیچ تغییری تو شتاب و مشکلات دیگه ای که دوستان گفتند رو ندارم

لینک به ارسال
سلام,

پایه گاز سوز منظورتون اینه که فقط با گاز کار میکنه؟ بنزینی نیست؟

نه غزیز یهنی ورودی گاز و بنزینش از یک جا نیست و سیلندرش برای گاز طراحی شده و مراحل احتراقشم فرق داره نسبت به ماشین های دوگانه سوز ولی اگه ماشینت دوگانه سوز باشه سیلندرش مثل ماشین بنزینی ها هست و ورودی گاز و بنزینش یکی هست و پایه گاز سوزها ورودی دوتاش فرق می کنه

من الان 3ماه 206 اس دی وی 10 مدل 91 دارم بسیاز ازش رازی هستم با 5500 تا 6000 که گاز می زنم راحت 320تا350 کیلومتر راحت با گاز می روم مصرف بنزینشم رو مانیتور خودش که نشون میده 107.1 می زنه و مصرف گازشو هم 1به 10 میزنه

ماشین خوبیه خداییش موتورشم از وی 8 بهتره چون 20% توانش از وی 8 بیشتره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام' date='

پایه گاز سوز منظورتون اینه که فقط با گاز کار میکنه؟ بنزینی نیست؟[/quote']

نه غزیز یهنی ورودی گاز و بنزینش از یک جا نیست و سیلندرش برای گاز طراحی شده و مراحل احتراقشم فرق داره نسبت به ماشین های دوگانه سوز ولی اگه ماشینت دوگانه سوز باشه سیلندرش مثل ماشین بنزینی ها هست و ورودی گاز و بنزینش یکی هست و پایه گاز سوزها ورودی دوتاش فرق می کنه

من الان 3ماه 206 اس دی وی 10 مدل 91 دارم بسیاز ازش رازی هستم با 5500 تا 6000 که گاز می زنم راحت 320تا350 کیلومتر راحت با گاز می روم مصرف بنزینشم رو مانیتور خودش که نشون میده 107.1 می زنه و مصرف گازشو هم 1به 10 میزنه

ماشین خوبیه خداییش موتورشم از وی 8 بهتره چون 20% توانش از وی 8 بیشتره

اول اینکه v10 مدل 91 اصلا نداریم از 88 به بعد v10 تولید نشد ماشین شما 100% v2 هست

دوم اینکه مگر اینکه کپسول گاز رو عوض کرده باشین تا 5500 تا 6000 تومن گاز بخوره در غیر این صورت اگه فابریک باشه نهایت 4800 گاز میخوره

سوم اینکه موتور TU5G همون گاز سوزش توانش 105 اسب هست و موتور V8 که TU5 هست توانش 110 اسبه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری