مجتبی

بحث و تبادل نظر در رابطه با 206 دوگانه سوز ( V10و V2)

321 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوست عزیزمن ماشین دوگانه سوز نیست. پایه گاز سوز فرانسه است eek.gifو بر اساس گاز طراهی شده. درضمن از کیفیت داغون بنزین غافل مباش

salam.gif

آقا به هر حال به جاي بنزين تو اين خودرو از گاز هم استفاده ميشه درسته؟؟؟

پس اين خودرو با 2 نوع سوخت متفاوت كار ميكنه پس در نتيجه ميشه 2گانه سوز

آقا شرمنده بيا بي خيال بشيم،حرف شما صحيح است براي ما جهان سومي ها گاز هم زياد بايد هيزم بريزيم تو يه خودرو تا حدودي به روز اروپا

يه سوال؟

آيا تو فرانسه كسي از 206 پايه گاز سوز استفاده مي كنه؟فرانسه چاه نفت(فكر كنم)نداره پس بنزين وارد ميكنه!!!!

يا نه تركيه؟برزيل؟...

كدوم كشور 206 پايه گاز استفاده ميكنن؟؟؟think.gifthink.gifthink.gifthink.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با یه باک گاز 4500 تومن 250 کیلومتر راه میره ولی با 23 لیتر بنزین 15 تومن میشه 250 کیلومتر راه رفت .ولی خوب خطر و الافی رو باید به جون بخری

لینک به ارسال

اي بابا من رو ماشين گاز سوز حساس ،شما هم هي بحث باز تر ميكنيد

آقا جان كسي كه حداقل 15،750،000 تومن پول v1و 16،85،000 پول v8 ميده در قيد و بند و 10 تومن و 20 تومن بنزين نبايد باشه

چطور حاضريد 200 تومن پول lcd type B ،كروز 100 تومني و هدرز 1،200 تومني ،رينگ و لاستيك 1 ميليوني بديد اما بنزين...

آقا خون منو به جوش نياريد من نسبت به ماشين گاز سوز حساس هستم

اگه يه شركت خودرو ساز معتبر (به غير از چين و سفارش هاي ايران)گاز رو نسبت به بنزين تاييد و قبول كرد من هم سر تسليم فرود مي آورم.

لینک به ارسال

در بعضي از مباحث شنيدم دوستان ميگن شتاب گاز حتي از بنزين بهتره

حالا تصور كنيد تو رالي شركت كردي با 206 تيونينگ شده مخصوص رالي با سيستم پايه گاز سوز:

قبل از شروع مسابقه ميري تو جايگاه CNG هم رديف پيكان هاي خفن اسپرت شده و بوق هاي 10-11 كنار اونها گاز ميزني

بعد ميري تو مسابقه كه قراره 5دور پيست كورس بذارن،تازه اول ماجرا هست آنقدر گاز ميدي تا سنسور گاز فعال بشه بره روي سيستم گاز

مسابقه شروع ميشه ميبيني از همه جلوتري تو آييينه نگاه ميكني ميبيني همه عقب تو هستن چند ثانيه بعد مي بيني هيچ كس تو آيينه تو وجود نداره

اينجاست كه حيرون ميشي كه چه ماشيني داري با چه شتابي عالي

چند ثانيه بعد دور دوم رو كه ميزني ميبيني دوستان ناهار هم صرف كردن و شما نفر آخر هستيد

لینک به ارسال

من بکی صفر گرفتم .این ماشینو اصلا با ماشینهای دوگانه مقایسه نکنید. باید حتما داشته باشی تا بدونی شتاب اون با گاز باورنکردنی. من تو سربالایی که ماشینای بنزینی مونده بودن باسرعت 170 ازهمه جلو زدم. خم به ابرو نیورد. پایه گاز سوز بودن با دوگانه سوز بودن متفاوته. مهندسی فرانسه تو موتور جالب وعجیب اون اعمال شدهeek.gif

لینک به ارسال

سلام اره دو گانه سوز فابریک یکی از دوستام خریده شتابش خوبه چه روی گاز چه بنزین...ولی من که هاچ بک دارم خیلی خیلی ازم عقب میفتاد.روی هر دو تا.

در کل گاز فقط فعلا قیمتش مناسبتر از بنزینه تا ببینیم چی میشه بعدا ....گرون یا فرقی نمیکنه!!

ولی گاز خطرناکه به خصوص از ضربه از پشت هر قدر هم ماشین محکم باشه.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من خودم حدود 6 ماه که 206 گازسوز دارم خیلی ازش راضی هستم تا الان که هیچ مشکلی نداشته فقط یه بار کپسول رو که پر کردم هر چی دکمه ی زدن رو گاز رو می زدم روی گاز نمی رفت، رفتم نمایندگی، بهم گفتن که نباید بزاری کپسول خالی بشه بذار همیشه یه مقدار گاز توش بمونه YaKhoda.gif . اما در کل من که خیلی راضی هستم همین چند وقت پیش باهاش رفتم شمال از قم تا بابلسر 3 تا کپسول مصرف کرد. فکرش رو بکن از بابلسر تا خود تهران رو فقط با یک کپسول اون هم از جاده هراز اومدمYaKhoda.gif

لینک به ارسال

موافقم باید داشته باشی تا بدونی چیهrose.gif

لینک به ارسال

منم با مسعود موافقم

لینک به ارسال

سلام

من 206 مدل 83 تیپ 2داشتم مدل 86 موتور بزرگ وی1 هم داشتم الان وی2 دوگانه سوز صفر خریدم . کسی میتونه اطلاعات جامع در مورد نگه داریه این ماشین و نحوه استفاده از گاز در اختیارم بزاره؟؟ عمر موتور با استفاده مداوم گاز کوتاه نمیشه؟؟ خسارات احتمالیه موتور در صورت استفاده زیاد از گاز؟؟ Komak.gifKomak.gifKomak.gif

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری