movaghar

استفاده از تجربیات دوستان در خرید آریزو 5 توربو

12 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام

با اجازه مدیران انجمن

یکی از ماشین هایی که ظاهر اسپورت و خوشگلی داره آریزو هست. قصد خرید آریزو دارم منتها مردد هستم تو خرید و استفاده از 206 اصلا شک نداشتم اما این یکی رو دودل هستم.

از دوستان کسی تجربه استفاده اش رو داره کمکم کنه

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی ماشین اکی هست توربوش حرف نداره قابل مقایسه با 206 نیست

لینک به ارسال

ممنون

متاسفانه دیدگاه ها نسبت بهش خوب نیست چون چینی هست البته به نطرم قیمتش تنده بازار فروش دست دوم و قطعات یدکیش چطوره؟؟مطلع هستید

لینک به ارسال

100% خوبی داره و بدی
بدی همه ماشین های چینی رو داره که دردسرش .....

خوبی های زیادی هم داره بالاخره دارین ماشین با اونرنج قیمت میخرین

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

تجربه استفاده از این ماشین رو نداشتم ولی از نظر امکانات و ظاهر اریزو توربو ماشین خوبیه و به نسبت ماشین های ایرانی امکانات خوبی داره من که خوشم میاد ازش

ولی هر جوری حساب میکنم 88 میلیون و پونصد واقعا واسه این ماشین زیادیه ضمنا شنیدم مصرف کننده ها از سایر محصولات چری مثل  X22 و تیگو 5 راضی نیستن حتما از کسی که تجربه سواری داره سوال کنید ماشینه گرونیه زوره ادم بخره بعد ببینه اون چیزی که انتظار داشته نیست 

بازار دست دومش رو هم در نظر داشته باشید چون ملت خیلی با کلاس هستن ماشین چینی دوست ندارن میگن اشغاله در عوض تا قیامت دنا و رانا و ساینا و ... با قطعه ی هندی و چینی و ایرانی بهشون بده سوار میشن و به به چه چه هم راه میندازن , خلاصه 206 که فرمودید برای هیچ کس  استرس خرید نداره چون خوشتون نیومد یه روزه فروش میره اریزو این مدلی نیست 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام به نظر من  ماشین چینی بدی که داره مخصوصا جدیدتراش اينه که مکانیک نداره و بعد سه چهار سال که ماشین تو خرج ميفته فقط باید ببری نمایندگی و باهزینه های زیاد انحصاری نمایندگی و قطعات گرون روبرو بشی بازار دست دومشم به خاطر  همينه ضرر زیادی داره طرف ميخره دو سه سال سوار میشه و بعد حتی ده پونزده  ملیون زیر قیمت هم بده بازم به نفعش هست چون تو دو سه تا ایراد پیدا کردن و نمایندگی رفتن مجبوره همین هزینه رو به نمایندگی بده 

در یک کلام شما ماشین 70 _ 80 تومنی  زیرپاته ولی مثل ماشین 200 تومنی فقط انحصار دسته نمایندگیه و قیمت قطعات هم بالاست با توجه به اینکه کیفیت قطعات هم پايينه و خیلی بیشتر از ماشینهای گرون قیمت که کیفیت ساخت بالایی دارن به مشکل میخوره 

ولی خوب حسنش هم همينه ماشین 70 مليوني ميخری اپشنهاش در حد ماشین دویست تومنیه مخصوصا آرزو 5 که اپشنهای خوبی داره ، شرایط فروش خوبی داره و ماشین صفر هم تو که تا چند سال فکر نکنم اذیت کنه 

به نظر من توی بازار ایران نميشه به قطعیت گفت کدوم ماشین بهتره و خريدش به صرفه، بیشتر باید شرایط خریدار سنجیده بشه و علایق و توقعاتش از ماشین 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، movaghar گفته است :

ممنون

متاسفانه دیدگاه ها نسبت بهش خوب نیست چون چینی هست البته به نطرم قیمتش تنده بازار فروش دست دوم و قطعات یدکیش چطوره؟؟مطلع هستید

الان دیگه مثله سابق نیست شما تیگو را ببنید یا جک s5   را چقدر طرفدار داره قطعات هم کامل دارن  - دیدگاه مردم تغییر کرده نسبت به چینی ها

این ماشین توربو هست با امکانات رفاهی آپشن های خوب جای بحثی نمیذاره

اگر هم یه چیزی میخوای بازار دسته دومش خوب باشه و امکانات رفاهی نسبتا بهتر داشته باشه دلت بهش نیست برو سمت 207 جدید فیس جدید زیبا و امکانات خیلی خوبی داره - فیس جدید چراغ ها - کروز فابریک - فرمان جدید - مانیتور با کلی امکانات که داخلش هست - آینه ها - آنتن اکتیو - داشبورد زیبا

206 دیگه تکراری شده بعد از یه مدت همین داشبوردش دلت میزنه .

207 جدید بورس بازار هست فروش دسته دومش هم الان عالیه رو هوا میخرن ازت

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

بسترن b30 بگیر . واقعاً عالیه

لینک به ارسال

سلام 

من نسخه معمولی آریزو سوار شدم واقعا از این ماشین خوشم اومد داشبورد زیبا و کیفیت بالای ادوات داخلی و تعادل خوبی هم داشت فقط شتابش پایین بود که راننده های جوون دلسرد میکنه که این ضعف با نسخه توربو حل شده و عالیه،،، تا جایی که شنیدم همه تعریف میکردن تو کل کل کم نمیاره

در مورد قطعات الان دیگه نگرانی نداره چون استقبال از این ماشین و دیگر چینیا تو کشور باعث شده تو شهرهای کوچیک هم نمایندگی بزنن پس خیالتون راحت باشه کل ایرانو باهاش سفر برین

در مورد فروش به نظر من نباید به چشم سرمایه به خودرو نگاه کرد چون یه تصادف (خدای نکرده!) کلی از قیمت ماشین کم میکنه پس باید ماشینو سوار بودو ازش لذت برد،،، البته الان چینیا دیگه جای پاشونو تو بازار باز کردن مثل 3   4 ساله پیش نیست الان راحت فروش میرن،،، یادمه اوایل که ال90 اومده بود بخاطر قیافش بازاره بدی داشت همه میگفتن صاحب اول و آخرش خودتی ولی الان نگاه کنین مثل بقیه راحت خرید و فروش میشه!

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از توجه دوستان

من خودم موتور تنفس طبيعيش رو سوار شدم اما تجربه سواري آريزو توربو رو ندارم. در قياس با بسترن بي سي ظاهر مطلوب تري داره. در قياس با سراتو آپشن بيشتر و ظاهر زيباتري داره البته اين نظر من هست. و البته بيست تومن ارزونتره . مهم برام کيفيت قطعات غير مصرفي هست مثل موتور گيربکس و ....

من خودم فکر ميکنم چند سال ديگه مردم با اطمينان بيشتري ماشين چيني ميخرن و احتمالا با باز شدن پاي ماشين هندي به بازار ديگه ميگن هندي نخريد. در جريانيد که ماهيندرا داره مياد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری