nasim

تاپیک جامع تصادفات و راهنمایی برای صافکاری

939 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشید به دوستان

من یه سوال دارم روی در عقب دقیقا یک سانت زیر زه در خط ۲۰ سانت با یکم عمق خیلی کم قر شده رنگ سالمه فقط قور شده حالت خطی که از بغل نگاه کنی متوجهش میشی میخواستم بدونم راه برطرف کردنش چطوری هست چون خیلی حساسم اطرافیان میگن دوبله نمیشه هنوز جایی نبردم میخواستم راهنماییم کنید ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در هم اکنون، realmiladkj گفته است :

سلام و خسته نباشید به دوستان

من یه سوال دارم روی در عقب دقیقا یک سانت زیر زه در خط ۲۰ سانت با یکم عمق خیلی کم قر شده رنگ سالمه فقط قور شده حالت خطی که از بغل نگاه کنی متوجهش میشی میخواستم بدونم راه برطرف کردنش چطوری هست چون خیلی حساسم اطرافیان میگن دوبله نمیشه هنوز جایی نبردم میخواستم راهنماییم کنید ممنون

سلام قسمت پایین در چون صاف هست صافکاریه خیلی راحتی داره 

چون رنگ سالمه بعدش دیگه جاش معلوم نمیشه فقط پیش یه صافکار با حوصله ببرین 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ببخشید من چون سر در نمیارم میپرسم پس اینکه میگن دوبله و باید برش بخوره و داستان داره تا به اون نقطه دسترسی داشت برای صاف کردن درسته؟

لینک به ارسال

با سلم

من چند روز پیش موقع سبقت گیری در اثر بی احتیاطی یه تصادف کوچیکه داشتم یعنی گوشه راست ماشین خورد به لاستیک های چیده شده کنار جاده که هیچ اثری رو گلگیر نداشت ولی گلگیر جلو جا رفته و حالا موقع در باز کردن گیر می‌کنه به در. می خواهم گلگیر رو باز کنم خودم درستش کنم. می خواهم بدونم باز کردنش چطوره و اینکه اینکار سخته و قلب خاصی داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

لینک به ارسال
در در 1396/12/13, 01:29:28، realmiladkj گفته است :

ببخشید من چون سر در نمیارم میپرسم پس اینکه میگن دوبله و باید برش بخوره و داستان داره تا به اون نقطه دسترسی داشت برای صاف کردن درسته؟

زیر زه دوبل نیست و به راحتی صافکاری میشه

بیشتر قسمت های دور درب ها دوبل هست نه وسط و جایی که دوبل باشه نداریم

در 3 ساعت قبل، reza206na گفته است :

با سلم

من چند روز پیش موقع سبقت گیری در اثر بی احتیاطی یه تصادف کوچیکه داشتم یعنی گوشه راست ماشین خورد به لاستیک های چیده شده کنار جاده که هیچ اثری رو گلگیر نداشت ولی گلگیر جلو جا رفته و حالا موقع در باز کردن گیر می‌کنه به در. می خواهم گلگیر رو باز کنم خودم درستش کنم. می خواهم بدونم باز کردنش چطوره و اینکه اینکار سخته و قلب خاصی داره؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

سلام همدرد! 

باز کردن گلگیر راحته ولی خوب وسایل میخواد

دو تا پیچ بالا و زیر گلگیر هست ، دو تا پیچ سمت در که بد قلق هستند و یک پیچ هم جلو

اگر فقط جا خورده ببرید صافکاری با 25-30 هزار تومان درست میکنه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

1l85_img_20180323_185939.jpg

سلام به همه دوستان ماشین من خیلی وقت بود که دو تا گلگیر جلوهاش چن بتونه و رنگ بی کیفیت داشت تو ذوق میزد کاپوت هم خوب تو جاش وای نمیساد و کاپوت چون چند بار صاف شده بود ستونهاش پرچاش کنده شده بود و نمیشد میزون کرد 

چون من نمیخوام ماشین رو بفروشم فقط زیبایی و تمیز بودن برام مهمه خیلی وقت بود تصمیم داشتم توی عید که سرم خلوته بیام عوض کنم 

بلاخره امروز رفتم گلگیر دونه ای نود 

کاپوتم دو مدل بود ۲۲۰ و ۲۶۰ که گفت چون ماشین تو تر تمیزه و مدلش خیلی پایین نیست ۲۶۰ تومنی بنداز همون کاپوتیه که تو خط تولید میبندن و ایساکوییه و استر خورده ما رنگ کوره ای میکنیم 

لولاهای کاپوتمم بکیش لق بود و باعث میشدوقتی کاپوت بستس صدا بده که یه جفتم لولا خریدم دونه ای ده تومن 

حالا جالب اینجاس گلگیر عقب که بتونه و رنگ شده بود بتونش تبله کرده بود و ترک خورده دویست تومن برای اون اجرت میخواست که با چکچ چونه ۱۴۰ راضیش کردم 

عکسسم حالا میزارم امروز درب باک رو گذاشتم رنگ رو بسازه و 

فردا هشت صبح برم بزارم تا شب بهم تحویل میده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

1l85_img_20180323_185939.jpg

سلام به همه دوستان ماشین من خیلی وقت بود که دو تا گلگیر جلوهاش چن بتونه و رنگ بی کیفیت داشت تو ذوق میزد کاپوت هم خوب تو جاش وای نمیساد و کاپوت چون چند بار صاف شده بود ستونهاش پرچاش کنده شده بود و نمیشد میزون کرد 

چون من نمیخوام ماشین رو بفروشم فقط زیبایی و تمیز بودن برام مهمه خیلی وقت بود تصمیم داشتم توی عید که سرم خلوته بیام عوض کنم 

بلاخره امروز رفتم گلگیر دونه ای نود 

کاپوتم دو مدل بود ۲۲۰ و ۲۶۰ که گفت چون ماشین تو تر تمیزه و مدلش خیلی پایین نیست ۲۶۰ تومنی بنداز همون کاپوتیه که تو خط تولید میبندن و ایساکوییه و استر خورده ما رنگ کوره ای میکنیم 

لولاهای کاپوتمم بکیش لق بود و باعث میشدوقتی کاپوت بستس صدا بده که یه جفتم لولا خریدم دونه ای ده تومن 

حالا جالب اینجاس گلگیر عقب که بتونه و رنگ شده بود بتونش تبله کرده بود و ترک خورده دویست تومن برای اون اجرت میخواست که با چکچ چونه ۱۴۰ راضیش کردم 

عکسسم حالا میزارم امروز درب باک رو گذاشتم رنگ رو بسازه و 

فردا هشت صبح برم بزارم تا شب بهم تحویل میده

سلام 

جسارتا قیمت سپر عقب رو پرسیدید که با رنگ کوره ای چقدر در میاد؟

درضمن اینقدر قیمت گلگیر ارسی دیدیم که ۹۰ تومن برام یکم عجیبه :shock:

انشالله که به سلامتی استفاده کنید

سال نو هم مبارک

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، Kiarash_banagar گفته است :

سلام 

جسارتا قیمت سپر عقب رو پرسیدید که با رنگ کوره ای چقدر در میاد؟

درضمن اینقدر قیمت گلگیر ارسی دیدیم که ۹۰ تومن برام یکم عجیبه :shock:

انشالله که به سلامتی استفاده کنید

سال نو هم مبارک

btih_img_20180323_192657.jpg

والا برا خودمم عجیب بود من پارسال بود این قیمتهارو پرسیدم و همونجا تصمیم گرفتم عید که سرم خلوت شه بیام عوض کنم 

شما همین گلگیر عقبرمن رو نگاه بتونه هاش کمی ترک خورده دویست تومن اجرت صافکاری و رنگش رو میخواست که با چکچ چونه و التماس اوردمش رو ۱۴۰ و چون بتونه میخوره دوباره بادسرد و گرم شدن یا کوچکترین ضربه همینه تستر رنگم بهش نمیچسبه اصلا از قدیم ماشینی که بتونه داشت توصیه نمیشد و هر چقدرم روش خوب کار کنن بازم موج میمونه مخصوصا رنگهای مشکی و متالیک 

ولی کیفیت ر نگهای این قطعات کوره ای واقعا بالا بود 

سپر رو هم فردا رفتم براتون میپرسم من پارسال از یه لوازم یدکی رنگ شده سفید کامل خریدم ۱۲۰ حدودا ولی اگه ماشین مدل پایین باشه و یا رنگ متالیک باشه حتما باید بدید براتون از رو رنگ ماشین بسازه که دو جور نشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

btih_img_20180323_192657.jpg

والا برا خودمم عجیب بود من پارسال بود این قیمتهارو پرسیدم و همونجا تصمیم گرفتم عید که سرم خلوت شه بیام عوض کنم 

شما همین گلگیر عقبرمن رو نگاه بتونه هاش کمی ترک خورده دویست تومن اجرت صافکاری و رنگش رو میخواست که با چکچ چونه و التماس اوردمش رو ۱۴۰ و چون بتونه میخوره دوباره بادسرد و گرم شدن یا کوچکترین ضربه همینه تستر رنگم بهش نمیچسبه اصلا از قدیم ماشینی که بتونه داشت توصیه نمیشد و هر چقدرم روش خوب کار کنن بازم موج میمونه مخصوصا رنگهای مشکی و متالیک 

ولی کیفیت ر نگهای این قطعات کوره ای واقعا بالا بود 

سپر رو هم فردا رفتم براتون میپرسم من پارسال از یه لوازم یدکی رنگ شده سفید کامل خریدم ۱۲۰ حدودا ولی اگه ماشین مدل پایین باشه و یا رنگ متالیک باشه حتما باید بدید براتون از رو رنگ ماشین بسازه که دو جور نشه

آیدین جان مبارکت باشه ، انشالله که رنگ و کارشون با کیفیت باشه و ماشینت خیلی خوشگل تر هم بشه

فقط اگه میشه لطفا شماره و آدرس اینجا رو برای منم ارسال کن شاید منم یه سر رفتم سمتشون

توی کرج من هر جا رو گشتم گلگیر زیر 140 پیدا نکردم ، تازه 50 هم دست مزد نصب میگیرن

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، tukanet گفته است :

آیدین جان مبارکت باشه ، انشالله که رنگ و کارشون با کیفیت باشه و ماشینت خیلی خوشگل تر هم بشه

فقط اگه میشه لطفا شماره و آدرس اینجا رو برای منم ارسال کن شاید منم یه سر رفتم سمتشون

توی کرج من هر جا رو گشتم گلگیر زیر 140 پیدا نکردم ، تازه 50 هم دست مزد نصب میگیرن

سلام مرسی

اینجا اجرت هر تیکه سی تومن میگیره والا کیفیت کارهاشون حرف نداره یعنی خدا وکیلی من اماتور تفاوتی بین رنگشون با رنگ کارخونه نمیبینم چون تو مغازشون پر نمونه کاره و میتونی ببینی و مثلا ماشینهای مدل بالا که رنگشون کد داره و مات نشده همونجا اماده داره برات میبنده 

ادرسشم بلوار رجب نیا یا همون بلوار شهرزاد که میشه خیابون کناری فداعیان اسلام از اتوبان بعثت شروع میشه تا خ شوش بهت بگم صد تا مغازه هست دروغ نگفتم تازه تو اصلیش تو فرعیاشم پره و همگی کارشون بدنه و رنگ کوره ای و صافکاریه اونجا بری احتیاج به شماره و ادرس نیست نمونه کارهارو ببین قیمت کن هر کدوم به دلت نشست 

چون بورسه و تعداد زیاده مجبورن قیمت پایین بدن و کار تمیز 

ولی بازم شمارشو تو خصوصی میفرستم 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری