nasim

تاپیک جامع تصادفات و راهنمایی برای صافکاری

900 ارسال در این موضوع قرار دارد

اگه شکایت نکرده باسین بعید میدونم ماموران راهنمایی رانندگی عزیز و زحمت کش بیان کروکی و....

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایشالا که با پول بیمه درست می شه.

برای خرید قطعه هم می تونی بری چراغ برق یا همون خیابون ملت.اونجا بورس لوازم یدکی و اسپرت تهران شایدم ایرانه!

لینک به ارسال

به نظر من ارزش خرید درب عقب رنگ شده نداره چون کف صندوق شما هرجور جمع کنن چروک میشه(البته شدتش رو نمیدونم بهتر بود عکس قرار میدادید)

خریدار ماشین وقتی کف صندوق رو بده بالا یا ببره پیش صافکار شدت ضربه مشخص میشه و اون موقع نمیگه پول در فابریک دادی میگن ماشین ضربه داره

لینک به ارسال
يه سوال ديگه آيا مي تونم افت ماشينم رو هم از طرف بگيرم با شكايت و ....

طرف گواهينامه همراش نبود افسر كروكي نكشيد به من گفت اگه ميخايي بريد بيمه تا سقف 1/500/000 بيمه بدون كروكي ميده ولي شب بود و معلوم نبود صبح صندوق عقبو كه ديدم تازه فهميدم كه چقدر خرج ماشينه كف صندوق عقب جمع شده و شاسي ماشين هم به اندازه يه انگشت جلو تر رفته يعني سمت راننده نسبت به سمت شاگرد جلو رفته تازه ماشين روغن هم مي داد كه در كاپوتو باز كردم ديدم باطري از جاش در اومده رفته عقب و زده به روغن ترمز و يه چيزي شبيه جاي فيلتر به به محفظه روغن ترمز وصله نمي دونم اسمش چيه و قيمتش چنده و اون محفظه هم كج شده نتونستم ببينمش و روغن از ماشين مياد خلاصه خرجش بالاي اين مبلغ هستش

و موضوع ديگه اينكه الان طرف هم ماشينشو برده پاركينگ خصوصي كه بعدش ببره براي تعمير . طرف هم بچه اصفهانه و شايد اصلا نشه پيداش كرد

البته مدارك ماشينش يعني بيمه بدنه و ثالث و برگه سبز ماشينش دست منه و گواهينامه داداشش چون گواهي نامه همراهش نبود

آيا بهتر نيست برم پيش پليس و كروكي بكشه و بعد ازش شكايت كنم اگه هم شكايت كنم آيا مي تونم خسارت افت ماشين ازش بگيرم ؟

با عرض سلام

خدمت شما عرض کنم که دقیقا همین مشکل برای من سه سال پیش بوجود اومد منتها یه وانت از عقب زد به ماشین من. خیلی صحنه وحشتناکی بود درهای ماشینم هم باز نمیشد . وقتی برای تعیین خسارت به بیمه رفتیم یه آقایی که اونجا بود گفت با کارشناس افت قیمت ماشینتو هم مطرح کن، منم به کارشناس گفتم گفت این مورد فقط تو ایران و بین دلالا مطرحه و ما تو بیمه همچین آیتمی نداریم ولی نهایتا میتونیم از قیمت تعمیر ماشین 100 تومان بیشتر بنویسیم واسه دردسرای تعمیر ماشین ولی واسه افت قیمت یا باید بری با زبون خوش از طرف بگیری یا ازش شکایت کنی. که منم از خیرش گذشتم و ماشینو یک میلیون زیر قیمت پارسال فروختم.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

معمولا خانوما تو این موردا زیاد پیگیری نمیکنن و همین باعث میشه تا ضرر کنن.

تا اونجا که میدونم افت ماشین رو بیمه نمیده و فقط خسارت.البته استثنا هم داره

ولی افت ماشین یک چیز کاملا عرفه. نباید کنار میکشیدین.

لینک به ارسال
سلام دوست عزیز

معمولا خانوما تو این موردا زیاد پیگیری نمیکنن و همین باعث میشه تا ضرر کنن.

تا اونجا که میدونم افت ماشین رو بیمه نمیده و فقط خسارت.البته استثنا هم داره

ولی افت ماشین یک چیز کاملا عرفه. نباید کنار میکشیدین.

حق با شماست آدم باید تحت هر شرایطی حقشو بگیره. ولی من حتی اگه شکایتم میکردم اون آقایی که به ماشینم زده بود نداشت که بهم بده. اولش که خیلی از دستش عصبانی بودم ولی بعدش تو بیمه وقتی گفت که چقدر بدبخت و بیچارس دلم براش سوخت. تازه جوگیرم شده بودم میخواستم یه پولی هم واسه خسارت ماشینش بهش بدمMrgreen.gif که خدا رحم کرد پدرم به زور منو برد.....25r30wi.gif

لینک به ارسال

نمی خوام ندیده و نشناخته قضاوت کنم.

ولی بعضی ادمها هستن این کارشونه.خودشونه میزنن به بدبختی و بیچارگی

نباید گول بخوری.

مثالش اینه که منم مثل شما یه تصادف داشتم.حدود 1 ماه پیش

سر صحنه اینقد ادا و اطوار در اورد قبول کردم که شکایت نکنم و خسارتو خودش میده

جالب اینجاست که من به مامورین عزیز و زحمت کش و دلسوز راهنمایی و رانندگی هم تشریف اوردن سر صحنه تصادف.

ولی من دلم سوخت شکایت نکردم

الان بیشتر از یک ماه من دنبال ایشون هستم

لینک به ارسال
نمی خوام ندیده و نشناخته قضاوت کنم.

ولی بعضی ادمها هستن این کارشونه.خودشونه میزنن به بدبختی و بیچارگی

نباید گول بخوری.

مثالش اینه که منم مثل شما یه تصادف داشتم.حدود 1 ماه پیش

سر صحنه اینقد ادا و اطوار در اورد قبول کردم که شکایت نکنم و خسارتو خودش میده

جالب اینجاست که من به مامورین عزیز و زحمت کش و دلسوز راهنمایی و رانندگی هم تشریف اوردن سر صحنه تصادف.

ولی من دلم سوخت شکایت نکردم

الان بیشتر از یک ماه من دنبال ایشون هستم

درسته ولی این طرف از سرو وضعش معلوم بود که راست میگه. از همه این صحبتها که بگذریم به نظرمن آدم باید هر اتفاقیو به دیده مثبت نگاه کنه . من به خاطر این تصادف چون حسابی از ماشینم دل چرکین شده بودم پارسال فروختمش وامسال یه صفرشو خریدم والان راحتم... به هر حال واسه اتفاقی که افتاده آدم نباید زیاد خودشو سرزنش و ناراحت کنه . شماهم که گذشت کردید مطمئن باشید جای دیگه انرژی مثبتشو دریافت میکنید.

لینک به ارسال

بچه ها امروز رفتيم پيش مامور كروكي كشيد و خسارت نوشت و قراره فردا بريم بيمه

يه سوالي دارم آيا ميشه درب صندوقت عقب رو كه دوبل هستش خيلي صدمه بدي نديده يعني شيشه سالمه گوشه سمت چپ در رفته تو و رنگش پريده يعني دقيقا كلمه پژو نصفش كنده شده در كل آيا كسي مي تونه بدون تعويض درب اين مشكل رو حل كنه يعني يه صافكار كه امكانات كامل داشته باشه مثلا نمي دونم مكشي چيزي

لینک به ارسال

اگر ممکنه عکس از زوایای مختلف از ماشینتون بزارید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری