nasim

تاپیک جامع تصادفات و راهنمایی برای صافکاری

952 ارسال در این موضوع قرار دارد

بچه ها به نظرتون این قسمت خراشیدگی سپر عقب رو چکارش کنم؟ با رنگ ترمیم کنم یا با قلم های خشگیر؟ رنگ ماشین هم سفیده.....

0jsxwi4ejlwc5z7osp8.jpg

قلم خش گیر چون رنگ ماشینت سفیده زیاد نشون نمیده و بد نمیشه راحت ترین کار همونه یا به قول دوستمون بده اون یک تیکه رنگ کنن ولی کلا دست نزنی بهش بهتره اگر میزان خراشیدگی مثل اندازه همین ماشین که تو عکس گذاشتی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

من 5 شنبه توي اتوبان قم تهران تصادف كردم يه ما كه به خاطر يه تصادف وسط اتوبان وايساده بوديم و فلاشرا روشن بود يه ماشين با يه راننده عوضي با 100 تاسرعت زد بهمون و صندوق عقب و شاسي و گلگير سمت راننده داغون شد و حالا مجبوم صندوق عقبو عوض كنم صافكار گفت يكي بخر رنگ كنم ولي بهتر نيست من فابريك بخرم اگه بايد بخرم از كجا بخرم لطف كنيد راهنمايي كنيد؟

لینک به ارسال

واقعا كسي تا حالا به اين مشكل برخورد نكرده ؟

لینک به ارسال

ماشینت مدل چنده؟قبلا رنگ یا تصادف داشته؟طرف بیمه داشت دیگه؟

در صندوق فابریک گرونتر در می یاد-ولی اگر بیمه خسارتش رو بده با فابریک عوض کنید بهتره.

لینک به ارسال

ممنون كه جواب دايد

ماشين من مدلش 87/12 هستش و بي رنگ بوده و تاحالا تصادف نداشتم و طرف بيمه تا 1/500/000 بيشتر نداشت مخارجش :

صافكار 800/000

رنگ كار 200/000

درب صندوق عقب فابريك 400/000

اگزوز 70/000

سپر عقب 55/000

چراغ عقب 17/500

اينا همش حدود 1/600/000 ميشه

من فقط موندم كه درب عقب رو فابريك بگيرم يا معمولي كه حدود 100/000؟

معموليش رنگ عادي داره يعني بايد بدم رنگ كار رنگ كنه ولي فابريكش رو از روي كد رنگ 206 ميشه خريد و قمتش بالاست

حالا آيا با اين تفاسير كه كف صندوق عقب و گلگير رنگ ميشه درب صندوق عقب فابريك باشه يا نه براي افت قيمت ماشين ميگم ؟

لینک به ارسال

سلام دوست من.

ماشینت چه رنگیه؟

با توجه به مدل ماشینت میشه گفت که تا الان حتما رنگش یکم در مقابل نور خورشید تغییر رو داشته .اگه اینجوری باشه پیشنهاد میکنم حتما نقاش ماهر و رنگکاری رو.

ولی نه اگه زیاد رنگش تغییری نکرده.میتونی از درب صندوق که آماده هست (کوره ای میگن) اگه اشتباه نکنم.تهیه کن و بده صافکار ببنده.

برا افت قیمت هم.یه چیزی بگم اگه ماشینتو دوس داری و می خوای استفاده کنی حالا حالا ها میتونی روش دوم رو پیش بگیری.ولی نه اگه قصد فروش داری همون رنگ کنی بهتره.

لینک به ارسال

اول از همه واقعا ناراحت شدم که این اتفاق افتاده و ایشالا که دیگه پیش نیاد.

اگر قراره کفه صندوق و گلگیر رنگ بشه و جوری هست که موقع فروش کارشناس متوجه تصادف بشه-به نظر من هزینه ی اضافه نزارید تا ضررش بیشتر بشه.چون در هر صورت از عقب تصادف داشته و معلومه!

با این شرایط درب خام بگیرید و بعدش رنگ کنید به نظرم بهتره.

لینک به ارسال

ممنونم از دوستاني كه راهنمايي كردن سپــــر و درب عقــــــب رو از كجا بايد بگيرم كه فروشنده منصب باشه اگه آدرس دقيق داريد بگيد لطفا اگه هم نداريد بورسش كدوم محله تهرانه ؟

لینک به ارسال

يه سوال ديگه آيا مي تونم افت ماشينم رو هم از طرف بگيرم با شكايت و ....

طرف گواهينامه همراش نبود افسر كروكي نكشيد به من گفت اگه ميخايي بريد بيمه تا سقف 1/500/000 بيمه بدون كروكي ميده ولي شب بود و معلوم نبود صبح صندوق عقبو كه ديدم تازه فهميدم كه چقدر خرج ماشينه كف صندوق عقب جمع شده و شاسي ماشين هم به اندازه يه انگشت جلو تر رفته يعني سمت راننده نسبت به سمت شاگرد جلو رفته تازه ماشين روغن هم مي داد كه در كاپوتو باز كردم ديدم باطري از جاش در اومده رفته عقب و زده به روغن ترمز و يه چيزي شبيه جاي فيلتر به به محفظه روغن ترمز وصله نمي دونم اسمش چيه و قيمتش چنده و اون محفظه هم كج شده نتونستم ببينمش و روغن از ماشين مياد خلاصه خرجش بالاي اين مبلغ هستش

و موضوع ديگه اينكه الان طرف هم ماشينشو برده پاركينگ خصوصي كه بعدش ببره براي تعمير . طرف هم بچه اصفهانه و شايد اصلا نشه پيداش كرد

البته مدارك ماشينش يعني بيمه بدنه و ثالث و برگه سبز ماشينش دست منه و گواهينامه داداشش چون گواهي نامه همراهش نبود

آيا بهتر نيست برم پيش پليس و كروكي بكشه و بعد ازش شكايت كنم اگه هم شكايت كنم آيا مي تونم خسارت افت ماشين ازش بگيرم ؟

لینک به ارسال

اگر میخوای فابریک بگیری از شوش میتونی تهیه کنی همه رنگ همه قطعات ولی اگه بخوای رنگ کنی بهتره ببری نمایندگی ایران خودرو چون اونا رنگ کوره ای دارن ولی صاف کار بیرون فقط کد رنگ که ماشینت داره درست میکنه و رنگ میکنه من ماشین یکی از بچه ها چپی بردیم اونجا خیلی خوب درست کرد 1143 نمایندگی نشان بدروستی

با این وضعت که شما گفتید خرج بالای 1/5 پس بهتره یا از طرف بگیری یا شکایت اگه طرف داد بهتره چون خودش گیر نمی یفته اگر شکایت کنی باید یخورده بدویی ولی برای اینکه افت ماشینت بده اصلا همچین چیزی نداریم حداقل من نشنیدم و ندیدم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری