nasim

تاپیک جامع تصادفات و راهنمایی برای صافکاری

1,145 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 7 ساعت قبل، alex_pk گفته است :

سلام دوستان

ماشینم تیپ 5 مدل 90 مشکی

سال اول خواستمتو یه کوچه بپیچم که یه آهن از دیوار اومده بود بیرون گرفت  به قسمت در و رکاب و بخشی از ستون، رنگش هم رفت و قر شدگی داره

این رو باید چکارش کنم؟(بتونم عکسهم تقدیم می کنم)

دست نزده بودم تاحالا بهش.

======================================

در سمت راننده هم یبار که برای اولین بار ماشینو بیرون پارک کردم دزد خم کرد و بعدا دستی با یه بنده خدایی صافش کردیم

منتها الان همچنان لای در باز میمونه یه مقدار و اگر بارون بیاد یا بخوام ماشینو بشورم باید یه چیز بذارم لای در که داخل نیاد

وقتی هم در باز و بسته میشه یه مقدار با گلگیر ساییدگی داره

اینو باید بدم صاف کار درست کنه؟ در رو باز میکنه؟

اصلا مثل اولش میشه که دیگه جای نفوذ آب نداشته باشه؟

مرسی مرسی

رکاب و ستون چون دوبل هستند معمولا صافکاریشون یه کم سخته

درب هم اکثر قسمت های لبه اش دوبل هست و عملا صافکاری شدنی نیست

به صافکار و نقاش نشون بدید معمولا میتونن این موارد رو با بتونه دو جزئی و رنگ کردن در بیارن

اگه کارشون تمیز باشه کلا جوری میشه که انگار اصلا ضربه و تصادفی نداشته (هزینه اش حدود 300 میشه)

در مورد درب جلو هم اون خم شدگی کلاف رو راحت با خم کردن میشه درستش کرد

ولی با خم شدن کلاف نباید درب به گلگیر گیر کنه ، ضربه ای به گلگیر نخورده یا خود در؟

به هر حال اونم فکر کنم اون مورد ام با حدود 100-150 حل بکنن و چیز خاصی نیست

در 3 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

نه منظورم این بود که نگه دارم فابریکش رو موقع فروش ماشین دوباره نصب کنم....جمله رو بد نوشتم.

۳ تا ۴ میلیون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  هیونداس مگه.  گلگیر یه سرچ زدم ۴۰۰ تومن تا ۶۰۰ تومنه. :grin:

http://artaghate.ir/product/گلگیر-پژو-207/

پس اگه بخوام بگیرم سوراخ دار بگیرم و رنگ نشده آسترطوسی بدم رنگش کنن.....فک کنم با رنگش ۷۰۰ تومنی آب بخوره اونم فقط یه سمت!!!!

فک نکنم ارزش داشته باشه.

والله بازار عجیب غریبی داریم گلگیر فابریک مثلا بیرنگ با کنی موج رو توی دیوار 300 ت آگهی میکنن!!!

به نظرم فابریکی رو بذار توی انبار اگر روزی ام خواستی ماشین رو بفروشی بنداز تو صندوق به صرف نشون بده بگو اینا فابریکی بوده

برای زیبایی و رخ بهتر ماشین عوض شده وگرنه تصادف سنگین و ... نداشته که الکی بزنن تو سر ماشین که قیمت رو بکشن پایینتر !

گلگیر خام شرکتی حدود 140-150 هست ، رنگشم حدود 100 به بالا میگیرن ، باز و بستشم 40-50 میشه ، در کل با 300 هر طرف جمع میشه

اینایی که توی دیوار و ... آگهی میکنن بدنه خط تولید هم کلا مشتی کلاهبردار هستند و کارخونه هیچ موقع بدنه رنگی اینجوری بیرون نمیده

اگر قرار بود بده توی همون ایساکو میفروخت ، چرا ایساکو نداره اون وقت اینا ادعا میکنن که قطعه خط تولید رو دارند؟ 

پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 3 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

نه منظورم این بود که نگه دارم فابریکش رو موقع فروش ماشین دوباره نصب کنم....جمله رو بد نوشتم.

۳ تا ۴ میلیون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  هیونداس مگه.  گلگیر یه سرچ زدم ۴۰۰ تومن تا ۶۰۰ تومنه. :grin:

http://artaghate.ir/product/گلگیر-پژو-207/

پس اگه بخوام بگیرم سوراخ دار بگیرم و رنگ نشده آسترطوسی بدم رنگش کنن.....فک کنم با رنگش ۷۰۰ تومنی آب بخوره اونم فقط یه سمت!!!!

فک نکنم ارزش داشته باشه.

آره علی آقا فابریکش که از روی اتاق های کارخونه باز می کنن جفتش همین حدود قیمتش هست . من در به در بودم برای ماشین خودم درب موتور رنگ فابریکش رو تا 3 تومن گیر بیارم چونه رنگش سفارشی بود پیدا نکردم اما رنگ های روتین همین حدود هستش . هیوندای باشه یا ماشین های وارداتی قطعات فابریکش خیلی بیشتر از این حرف هاس . سال 95 یادم هست یه نفر 1800 داده بود در توسان رو براش بدون رنگ صاف کنن که مجبور به تعویض نشه دیگه شما خودت حساب کن قیمت در و یا گلگیر فابریک چند هست . 

اون شرکت رو هم میشناسم اونی که نوشتن مثلا کوره ای حرف الکی هستش فقط اینجوری میخوان خریدار رو گول بزنن وگرنه شما تماس بگیری و از جزییات کار سر در بیاری و سوال بپرسی اون موقع اس که دروغ حرفشون در میاد . دقیقا همین کاری رو می کنن که آقا آرمین توی کامنت قبلی توضیح داد . 

شما همون گلگیر فابریک ایساکویی با آستر طوسی رنگ و یا مدل قدیمی های اورجینالش رو اگر پیدا کنید (مدل های اورجینال قدیمی آستر مشکی دارند ولی جنس ورقشون همینی هست که روی ماشینتون هستش ) و جایی که توی اتاق رنگ  تمیز براتون رنگش کنه فکر کنم البته با متریال جنس غیر ایرانی  دستمزد نصب و رنگش به تنهایی  بیشتر از 400 تا 500 بگیرن . برای پالیش هم آقا آرمین گفتن دو سه روز بعدش اما شما اجازه بدی حداقل ده روز ازش بگذره خیلی بهتر هست.

به نظرم از آقا حمید یک سوالی بپرسید در مورد گلگیر خام که اگر امکان تهیه اون دو موردی که گفتم رو داشتن فکر می کنم بدون دردسر باشه از خودشون بگیرید . 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، tukanet گفته است :

والله بازار عجیب غریبی داریم گلگیر فابریک مثلا بیرنگ با کنی موج رو توی دیوار 300 ت آگهی میکنن!!!

به نظرم فابریکی رو بذار توی انبار اگر روزی ام خواستی ماشین رو بفروشی بنداز تو صندوق به صرف نشون بده بگو اینا فابریکی بوده

برای زیبایی و رخ بهتر ماشین عوض شده وگرنه تصادف سنگین و ... نداشته که الکی بزنن تو سر ماشین که قیمت رو بکشن پایینتر !

گلگیر خام شرکتی حدود 140-150 هست ، رنگشم حدود 100 به بالا میگیرن ، باز و بستشم 40-50 میشه ، در کل با 300 هر طرف جمع میشه

اینایی که توی دیوار و ... آگهی میکنن بدنه خط تولید هم کلا مشتی کلاهبردار هستند و کارخونه هیچ موقع بدنه رنگی اینجوری بیرون نمیده

اگر قرار بود بده توی همون ایساکو میفروخت ، چرا ایساکو نداره اون وقت اینا ادعا میکنن که قطعه خط تولید رو دارند؟ 

توی آگهی های دیوار که کلا این جور آگهی های کلاهبرداری هستند  .ولی چرا دوست عزیز ایساکو یک سری از اتاق ها رو به صورت مازاد برای ماشین هایی که چپی هستند و مجبور به تعویض اتاق هستن رو به صورت کامل می فروشه  اون هایی که اتاق رو سفارش دادن به صورت قطعه جدا می کنند و می فروشند اما قیمتش پایین نیست اصلا . توی خود سیستم ایساکو هم با کد فنی بگردید امکان اینکه قطعه رو به صورت رنگ شده سفارش داد هست ولی هزارتا دردسر داره برای تحویلش .  در واقع امکانش تهیه اش برای مشتری های عادی نیست . 

ویرایش شده در توسط armanw212
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، armanw212 گفته است :

توی آگهی های دیوار که کلا این جور آگهی های کلاهبرداری هستند  .ولی چرا دوست عزیز ایساکو یک سری از اتاق ها رو به صورت مازاد برای ماشین هایی که چپی هستند و مجبور به تعویض اتاق هستن رو به صورت کامل می فروشه  اون هایی که اتاق رو سفارش دادن به صورت قطعه جدا می کنند و می فروشند اما قیمتش پایین نیست اصلا . توی خود سیستم ایساکو هم با کد فنی بگردید امکان اینکه قطعه رو به صورت رنگ شده سفارش داد هست ولی هزارتا دردسر داره برای تحویلش .  در واقع امکانش تهیه اش برای مشتری های عادی نیست . 

بله فرمایشتون صحیحه ولی اون جور اتاق ها کامل فروخته میشه

ولی اگه این فروشنده های این آگهی ها مراجعه کنید مثلا 200 تا درب 206 موجود داره داخل بسته بندی با رنگ های مختلف!!

ادعا میکنند که مال خط تولید هست و قیمتشون هم شدیدا بالاست مثلا درب رو از1.500 تا 1.750 قیمت میدن

ولی هیچ تضمین  و گارانتی نمیدن که اگه توی تست و کارشناسی رنگ تایید نشد مشتری باید چیکار کنه

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

یه عده کارشون همینه. اتاق کامل می خرن، خرد می کنن و تیکه تیکه می فروشن. برای همین هم فقط رنگ مدل های روز پیدا میشه. مثلا من خودم برای ماشینم نتونستم گلگیر پیدا کنم. تو کار موبایل هم گاهی پیش میاد. طرف گوشی نو رو خرد می کنه و لوازمش رو تیکه تیکه می فروشه یا برای مشتری نصب می کنه.

حالا اینکه یه عده هم این وسط سواستفاده می کنن جای خود داره.

0hmp_img_20200507_163304.jpg

9107_img_20200507_164021.jpg

yi5s_img_20200515_185929.jpg

wfo1_img_20200515_200907.jpg

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری