nasim

تاپیک جامع تصادفات و راهنمایی برای صافکاری

995 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام من ماشینمو واسه ده دقیقه تو کوچه گذاشته بودم موقع برگشتن دیدم گلگیر سمت راننده به اندازه کف دست رفته تو. سه تا خط عمیق موازی هم روش افتاده. به خاطر اینکه خیلی اعصابم خورد شده بود شبونه بردمش نزدیکترین صافکار . صبح دیدم خیلی زشت درستش کرده ،جاش قلمبه قلمبه زده بیرون تازه خطهاشم نرفته . حالا نمیدونم چیکار کنم ببرم رنگش کنن؟چون ماشینم صفر بود . خیلی ناراحتم چیکار کنم؟ cry.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام من ماشینمو واسه ده دقیقه تو کوچه گذاشته بودم موقع برگشتن دیدم گلگیر سمت راننده به اندازه کف دست رفته تو. سه تا خط عمیق موازی هم روش افتاده. به خاطر اینکه خیلی اعصابم خورد شده بود شبونه بردمش نزدیکترین صافکار . صبح دیدم خیلی زشت درستش کرده ،جاش قلمبه قلمبه زده بیرون تازه خطهاشم نرفته . حالا نمیدونم چیکار کنم ببرم رنگش کنن؟چون ماشینم صفر بود . خیلی ناراحتم چیکار کنم؟ cry.gif

سلام نسیم جان :

به نظر من شما ببر به یه صافکار ماهر نشون بده ! حتما میتونه مثل اولش بیرنگ در بیاره !!! و اون خطهاشو بده یه نقاش قلمی واست بگیره ! البته بده رنگ ماشینتو واست بسازن !!! اگه تهرانی بگو که آدرس صافکار خیلی ماهر رو بهت بدم !!!

لینک به ارسال

ممنونم آره تهران هستم. به نظرتون پس بی رنگ در میاد؟ رنگش که سفید دو پوششه هست.خطهاشم با پولیش نرفت عمیق بود. میشه لطف کنید آدرس صافکار ماهرو بدید. لطفا با انصافم باشه .آخه همیشه با خانوما دوبله حساب میکنن. دیشب 25 تومن گرفت آخرشم بدتر از قبلش شد. cry.gif

لینک به ارسال

من تو چراغ قرمز ماشینم سفر بود گواهنامه هم نداشتم قبل از عید مرتیکه رفت یهو وایساد من فکر کردم میره ترمز نگرفتم یهو زد ترمز خوردم بهش فقط مه شکن شکست و خش چند تا افتاد رو فلاپ قلبم داشت وای میستاد جرات نکردم نگاه کنم فکر کردم کل ماشین اومده پایین اینقدر استرس داشتم یه جا داشتم میرفتم برم خونه بازم زدم از جلو به عقب یه سمند اینقدر ترسیده بودم که نگو.... درکت میکنم چقدر بده یه خط رو ماشین بیفته اما خدایش 206 ماشاالله خوبه من 2 بار تصادف کردم یه بار تو چراغ قرمز که عرض کردم یه بارم از جلو زدم به غقب یه سمند هر 2 بار ماشین هیچیش نشد ( بگو ماشاالله ) فقط رو فلاپ ماشین خط افتاد که خیلی خیره بشی متوجه میشی وگرنه کاملا بی رنگ هست و پیشنهاد میکنم رنگتو بده بسازن و بده یه نقاش که اسم نقاش فقط روش نباشه..... واقعا بلد باشه برات اکی کنه خدارو هم شکر کن مشکل جدی تری برات پیش نیومده

لینک به ارسال

واقعا هم ماشاالله به این دست فرمون.خدا روشکر که تو وضعیتی که گواهینامه نداشتید خسارت بیشتری نزدید.ممنونم که دلدلریم دادید. منم دیشب خیلی حالم گرفته شده بود الان بهتر شدم فقط دلم از این میسوزه که طرفی که زده چقدر بی انصاف بوده که حتی شمارشو نذاشته برام و رفته.آخه من واسه کل کل با آقایونم (البته آقایونی که میگن خانوما دست فرمون ندارن!!!) که شده بود میخواستم حداقل یه سال ماشینو در حد صفرنگه دارم که نشد!!!!پس نظرتون اینه که رنگش کنم؟ کار دیگه ای نمیشه کرد؟doa.gif

لینک به ارسال

نه بابا رنگ چیه؟!!!

من ندیدم وضعیتش چجوریه.ولی ندید میگم.صافکاری بی رنگ

صافکار خوب و ماهر چاره کار شماست.

پرسو جو کن یه صافکار ماهر پیدا کن.بوده ماشینای قیمت بالا که تصادف کردن و صافکار بدون رنگ درش آورده.

لینک به ارسال

فقط اگر رفتید صافکاری نگید که قبلا بردم پیش یه صافکار دیگه اینجوری شده. البته شایدم یه عابری چیزی زده به ماشین. رنگ ماشین چی هست؟ در کل ارزش نداره برای 3 تا خط هر چقدر هم عمیق گلگیر رو رنگ کنید.

لینک به ارسال

رنگش سفیددو پوششه هست. از همه دوستان ممنونم که راهنماییم کردن. پس میبرم پیش یه صافکار ماهر (البته اگه پیداکنم) میگم بی رنگ درش بیاره.بهشم نمیگم قبلابردم جای دیگه . اگرم پرسید میگم خودم زدم از اونور اومده بیرون!!(شاید خودم میزدم از این بهتر میشد!!!)بازم مرسی happy.gif

لینک به ارسال

شما میتونید برید : میدان آزادی ***** بهترین صافکاری هست که میتونید پیدا کنید مطمئن باشید این هم شمارش (*******0912)

20 سال تو آلمان تو نمایندگی bmw کار میکرده !!!! میتونید تو مغازش عکسهاشو ببینید

پیام مدیریت:

لطفاً برای دادن آدرس و شماره تلفن از پیام خصوصی استفاده کنیدrose.gif

کیوان

لینک به ارسال
واقعا هم ماشاالله به این دست فرمون.خدا روشکر که تو وضعیتی که گواهینامه نداشتید خسارت بیشتری نزدید.ممنونم که دلدلریم دادید. منم دیشب خیلی حالم گرفته شده بود الان بهتر شدم فقط دلم از این میسوزه که طرفی که زده چقدر بی انصاف بوده که حتی شمارشو نذاشته برام و رفته.آخه من واسه کل کل با آقایونم (البته آقایونی که میگن خانوما دست فرمون ندارن!!!) که شده بود میخواستم حداقل یه سال ماشینو در حد صفرنگه دارم که نشد!!!!پس نظرتون اینه که رنگش کنم؟ کار دیگه ای نمیشه کرد؟doa.gif

تو چهار راه تصادف کردم و سپر عقب هیوندا ورنا اومد پایین صحنه تصادف رو به هم زدم گفتم بریم اونور خیابون از 4 راه که رفتیم اونور مرتکیه دم در اورده بود یه بار گوشیمو میخواست بگیره یا بار که سوئیچ رو گرفت اخرشم تو خیابون پیچوندمش اما گوشیم دستش بود 5 شنبه هم بود منم رفتم خونه شنبه زنگ زدم گفتم بیا صافکاری درست کرد واسش گوشیمو داد خلاص فقط رنگ به هیچ وجه نکن اما اگه داغون هست رنگش کن اما قلم گیری نکن که کثیف کاری هست بگو درست برات رنگ کنه همون تیکه رو قلم گیری کرد ماشین دوستمو ایارن خودرو تازهههههه.... خیلی بر امدگی شده رو سپرش بهونش هم این بود سپر چون پلاستیکیه رنگ خوب روش وای نمیسته .... البته عکس بزار از ماشینت بهتر بشه بهش رسیدگی کرد اینطوری هر کسی نظر خودش رو میگه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری