alpha007

پیچ سینی زیر موتور 206

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

بعد از گرفتن ماشین از تعمیرکار متوجه شدم که مکانیک از 4 تا پیچ قسمت جلویی سینی زیر موتور 2 تاشو بیشتر نبسته. هرکدوم رو که خودش دلش خواسته.

چون مدتی از این موضوع گذشته بوده نمیخواستم برم بهش رو بندازم که اگر از هر ماشین 2 تا پیچ نبندی آخر ماه از فروش کیلویی پیچ ها چقدر گیرت میاد!

خلاصه رفتم پیچ سینی زیر موتور ماشین رو گیر بیارم:

طرف پیچ و مهره فروشه یه نوع پیچ بهم داد که یه خار پلاستیکی بهش وصل بود گفت این برای سینی زیر موتور 206 ئه

ولی من وقتی زیر ماشینو نگاه میکنم میبینم یه پیچ معمولیه با یه واشر معمولی دیگه خاری چیزی نداره

حالا عکس پیچی که گرفتمو میزارم لطفا ببینید 4 تا پیچ جلویی سینی زیر موتور از همین پیچی که براش گرفتم میخوره یا نه خاری چیزی داره؟

عکس زیر ماشین رو هم میزارم ببینید پیچ های ماشین شما هم از همین نوع ساده با واشره؟ اخه هر چی نگاه میکنم خار پلاستیکی نداره

4 تا پیچ جلوی سینی میخوره عقب سینی چطور؟ نکنه خاردارها برای قسمت پشت سینیه؟

1.jpg

2.jpg

ویرایش شده در توسط alpha007
اصلاح

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، alpha007 گفته است :

سلام

بعد از گرفتن ماشین از تعمیرکار متوجه شدم که مکانیک از 4 تا پیچ قسمت جلویی سینی زیر موتور 2 تاشو بیشتر نبسته. هرکدوم رو که خودش دلش خواسته.

چون مدتی از این موضوع گذشته بوده نمیخواستم برم بهش رو بندازم که اگر از هر ماشین 2 تا پیچ نبندی آخر ماه از فروش کیلویی پیچ ها چقدر گیرت میاد!

طرف پیچ و مهره فروشه یه نوع پیچ بهم داد که یه خار پلاستیکی بهش وصل بود گفت این برای سینی زیر موتور 206 ئه

ولی من وقتی زیر ماشینو نگاه میکنم میبینم یه پیچ معمولیه با یه واشر معمولی دیگه خاری چیزی نداره

حالا عکس پیچی که گرفتمو میزارم لطفا ببینید 4 تا پیچ جلویی سینی زیر موتور از همین پیچی که براش گرفتم میخوره یا نه خاری چیزی داره؟

عکس زیر ماشین رو هم میزارم ببینید پیچ های ماشین شما هم از همین نوع ساده با واشره؟ اخه هر چی نگاه میکنم خار پلاستیکی نداره

1.jpg

2.jpg

واسه جلو سینی چهار تا پیچ شماره 8 سه سانت

واسه عقب سینی دو تا پیچ 10 چهار سانت

چهارتا پیچ جلویی بکس 13 میخوره،دوتا عقبی بکس 17

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، alpha007 گفته است :

سلام

1.jpg

2.jpg

سلام دوست عزیز

ضمن تایید فرمایش دوست عزیز جناب @toyo ساده بخوام عرض کنم میشه اینکه؛ همین پیچی که عکسش رو گذاشتی میخوره...

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری