hassanz

مشکل عجیب دزدگیر

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من یه مشکلی دارم دزدگیر ماشین اسپرینی هست وقتی یکبار قفل رو میزنم ماشین سه تا فلاشر میزنه بعد درها قفل میشه و بعدش باید یکبار قفل باز کن رو بزنم بعد مجددا قفل رو بزنم تا یکبار فلاشر و درها قفل بشه . چطوریه که اولین بار سه تا فلاشر میزنه و لی وقتی قفل باز کن رو میزنم و مجددا قفل رو میزنم یکبار فلاشر میزنه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید مشکل از کجاست

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، hassanz گفته است :

سلام دوستان من یه مشکلی دارم دزدگیر ماشین اسپرینی هست وقتی یکبار قفل رو میزنم ماشین سه تا فلاشر میزنه بعد درها قفل میشه و بعدش باید یکبار قفل باز کن رو بزنم بعد مجددا قفل رو بزنم تا یکبار فلاشر و درها قفل بشه . چطوریه که اولین بار سه تا فلاشر میزنه و لی وقتی قفل باز کن رو میزنم و مجددا قفل رو میزنم یکبار فلاشر میزنه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید مشکل از کجاست

تازه اینجوری شده یا قبلا هم بوده.

شما امتحان کن ببین بعد از زدن کلید قفل کن برای بار دوم، اگر در ماشین رو باز کنی و ببندی هم باز تک فلاشر می زنه یا سه تا؟

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، hassanz گفته است :

با سلام

لطفا در تاپیک مربوطه پیگیری نمایید.

با تشکر :hello:

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.