tabeez

راهنمایی در مورد استکان تایپیت

335 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان.

ماشین من پریروز خطای AntiPollution Fault داد، بردم ایران خودرو گفت خطاشو رفع میکنم، اگه باز داد، باید دریچه گاز! تعویض شه. رفع کرد، دیروز باز این خطا رو داد تو LCD type b . آمپر بنزین رو خط قرمز پائین پائین (صفر) بود 15 لیتر بنزین زدم، الان چراغ روشن شد، 30 کیلومتر هم نرفتم من باهاش. خیلی مصرف رفته بالا، و تو دنده 1 یا گاهی وقتی میخوام تعویض کنم دنده، دور موتور میاد رو نیم !.

ممکنه راهنمایی کنید مشکل از چیه؟

این رو هم عرض کنم پریروز که با یه لپ تاپ خطا رو پاک کرد، گفت الان لرن میکنه و پدال رو فشار داد گرفت، روشن کرد باز خاموش کرد سوئیچ رو باز 20 ثانیه گرفت، یه چیزی شبیه این، بعدش عالی شد و مثل قبل، ولی بعد از خطا که دیروز دومرتبه داد، باز اون مشکلات هست.

ماشین 206 تیپ 5 هست. موتورمم یکم لرزش پیدا کرده، و گاهی بکم توش بوی بنزین میاد تو این مدت که ایراد داره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ماشینتون مدل چنده؟

این خطا مربوط به دریچه گازه

لینک به ارسال

مدل 90، 1.5 ماه هست تحویل گرفتم...

اون آقا هم فرمودن مربوط به دریچه گازه پس.

دیروز رفتم اهواز ببرگشتم، دتو جاده که قبلا با کروز 100ی 5.2 میسوخت، الان 7.5 میسوزوند، تو شهر تو دنده 2 3 4 هرچه گاز میدادم به زور از 50 کیلومتر بیشتر میرفت!

میگن هم نداریم ، درخواست امداد داد گفت 7 تا 10 روز دیگه میاد!

لینک به ارسال

سلام

شما به چندتا نماينده ديگه هم سر بزن شايد تونستي پيدا كني

لینک به ارسال

اینجا 3تا هست توی بهبهان، جایی که خریدم ماشین رو از نمایندگی، 3 4 روز قبلش که اول ایرادش بود رفتم گفت موقتیه و رفع میشه! یدونه داشتن، روزی که خراب شد رفتم، داغی نشونم داد گفت دیروز تعویض کردیم واسه یه 206 دیگه!!

رفتم 2تای دیگه سر زدم گفتن حدود 1 تا 1.5 ماهه این قطعه رو نداریم! چه کنم من؟ بخدا به سرم میزنه بردارم برم اهواز نمایندگی تعویض کنم برگردم!! 20 هزار هزینه بنزینم میشه فقط با این مصرفی که داره. 427 کیلومتر رفتم همه تو جاده، شاید 15 کیلومتر فقط توی شهر، میانگین 100ی 10.5 سوزونده!!

لینک به ارسال

فکر میکردم ماشینتون مدل پایینه

دریچه گازش فلزیه؟

بهتره وضعیت سنسور اکسیژن با دیاگ چک بشه که ولتاژ تغییر میکنه یا نه چون این خطا با سنسور اکسیژن هم در ارتباطه و از طرفی سنسور هم روی مصرف تاثیرگذار است

وقتی چراغ روشن میشه چند گاز نسبتا شدید درجا بدین ببینین خاموش میشه؟

لینک به ارسال

تمامن سیاه هستش و قسمت فلزی ندیدم.. کامل سیاه هست.

سنسور اکسیژن نرمال باید چطور باشه؟ یعنی باید تغییر کنه یا نه؟

بعد اگه از سنسور اکسیژن باشه، باز هم میتونه Antipollution بده؟ ایران خودرو دیاگ زد، نشسته بودم کنارش، خطای دریچه گاز میداد فقط..

لینک به ارسال

اهان پس توی pps خطای دریچه گاز ثبت شد؟ ایراد از دریچه است

بله ولتاژ سنسور اگر اشتباه نکنم بین 0.1 ولت تا 0.9 ولت بازی میکنه

سنسور اگر مشکل پیدا کرده باشه(مشکل غیر سوختن مثل اتصالی بر اثر شستشو) میتونه رو عملکرد دریچه گاز و گاز خوردن ماشین تاثیر بزاره تا حدی که کلا پدال گاز غیر فعال میشه

ولی مورد شما از خود دریچه گاز است

لینک به ارسال

ادمین عزیز مرسی از وقتی که میزارید.

عذر میخوام، تووی این یک هفته ای که منتظرم تا دریچه گاز بیاد، من با ماشین اینور اونور میرم مسافرت، و با هر بار روشن شدن ماشین هم خطای antipollution رو میده، آیا مشکلی واسه ماشینم نداره؟

میخوام اگه مشکلی ایجاد میکنه بزارم خونه تا تعویض شه.

لینک به ارسال

خیر برای خود ماشین مشکلی ایجاد نمیشه ولی اگر مشکل جدی بشه شاید تو راه شما رو بزاره

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری