Ali

خرابی سنسور اکسیژن [تاپیک جامع] روشن شدن چراغ چک (چراغ موتور)

1,750 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 12 دقیقه قبل، تحیری گفته است :

با سلام:

اگر روی 0.65 ولت باحالت نوسان باشدمقدار سوخت میزان است. چون در بهترین حالت مقدار ولتاژ 0.640 میلی ولت باید باشد.

به نظر شما ایراد از کجاست؟در ضمن سنسور اکسیژن دوم ۰.۴۵ رو نشون میده که فکر میکنم معنیش سالم بودن کاتالیست می‌باشد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

206تیپ3 مدل 84دارم

چندوقت بود صبح گاهی موقع روشن شدن با چند استارت در لحظه اول خاموش میشد و بعد از چند اسنارت روشن میموند

گاهی هم در حرکت،معکوس دور ارام مثل سرپیچ ها موقع گاز دادن بیشتر نقس ماشین گرفته میشد انگار داره خفه میکنه

سنسور هارو تمیز کردیم مدتی بهتر شد و تشخیص ددیم سنسوراکسیزن رو عوض کنیم که کردیم اما بعدش باز هم یکبار مشکل استار صبح داشت و در حرکت هم در 1000کیلومتر حدودا 3-4بار مجدد کمی حالت کم شدن گاز پیدا کرد اما خیلی خفیف تر

کسی میدونه چکار باید کرد

دیاگ هم خطایی نشون نداده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، monomono گفته است :

درود

206تیپ3 مدل 84دارم

چندوقت بود صبح گاهی موقع روشن شدن با چند استارت در لحظه اول خاموش میشد و بعد از چند اسنارت روشن میموند

گاهی هم در حرکت،معکوس دور ارام مثل سرپیچ ها موقع گاز دادن بیشتر نقس ماشین گرفته میشد انگار داره خفه میکنه

سنسور هارو تمیز کردیم مدتی بهتر شد و تشخیص ددیم سنسوراکسیزن رو عوض کنیم که کردیم اما بعدش باز هم یکبار مشکل استار صبح داشت و در حرکت هم در 1000کیلومتر حدودا 3-4بار مجدد کمی حالت کم شدن گاز پیدا کرد اما خیلی خفیف تر

کسی میدونه چکار باید کرد

دیاگ هم خطایی نشون نداده

سلام ... منم همین مشکل خاموش شدن بعد از استارت چند روز پیش داشتم ک به استپر شک کردن و یه مقدار اسپری انژکتوی توی محفظه استپر پاشیدم و تا امروز ک دیگه این اتفاق پیش نیمومده دوباره ولی بنظرم میتونه از سنسور دریچه گاز هم باشه چون یه مدت سنسنور دریچه گازم خراب شده بود ماشین مدام این حالت هایی ک شما فرمودین داشت

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/11/21, 16:06:08، nima.rhn گفته است :

سلام ... منم همین مشکل خاموش شدن بعد از استارت چند روز پیش داشتم ک به استپر شک کردن و یه مقدار اسپری انژکتوی توی محفظه استپر پاشیدم و تا امروز ک دیگه این اتفاق پیش نیمومده دوباره ولی بنظرم میتونه از سنسور دریچه گاز هم باشه چون یه مدت سنسنور دریچه گازم خراب شده بود ماشین مدام این حالت هایی ک شما فرمودین داشت

موقع حرکت هم شما مشکل من رو  داشتین ؟؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

SDمدل90 چند سنسور اکسیژن داره؟؟

تا حالا فکر میکردم دو تا رو ماشینه ولی مکانیک نگاه کرد گفت یکیه!! مشکلی داره یکی باشه؟

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، monomono گفته است :

موقع حرکت هم شما مشکل من رو  داشتین ؟؟

بله وقتی  سنسورر دریچه گاز خراب بود موقع ترمز گرفتن دور موتور خیلی میومد پایین و ماشین خاموش میشد...البته دسته سیم و سوکت سنسور هم چک کنید 

لینک به ارسال

سلام صبح ماشین رو بعد دو روز روشن کردم چراغ چک روشن وخطای آنتی پولیش داد که با یه بار خاموش روشن پاک شد وبرطرف شد به انژکتور کار نشون دادم دستگاه زد گفت ۳تا خطا انداخته شمع۲ سنسور اکسیژن وسنسور گاز اما هر کاری میکرد خطا ها پاک نمیشد گفت احتمالا پایه نمیدونم چی ایسیو لحیم ش لغ شده باید باز کنم دوباره لحیم کنیم تا بتوانیم خطا ها رو پاک کنیم خواستم ببینم طبیعی هست یا این بلد نبوده خظا پاک کنه

20190214_122557.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، nasirmalakooti گفته است :

سلام صبح ماشین رو بعد دو روز روشن کردم چراغ چک روشن وخطای آنتی پولیش داد که با یه بار خاموش روشن پاک شد وبرطرف شد به انژکتور کار نشون دادم دستگاه زد گفت ۳تا خطا انداخته شمع۲ سنسور اکسیژن وسنسور گاز اما هر کاری میکرد خطا ها پاک نمیشد گفت احتمالا پایه نمیدونم چی ایسیو لحیم ش لغ شده باید باز کنم دوباره لحیم کنیم تا بتوانیم خطا ها رو پاک کنیم خواستم ببینم طبیعی هست یا این بلد نبوده خظا پاک کنه

سلام

پایه ای سی یو اصلا لق نمیشه برای اینکه لحیم کاری خاصی داره قلع خاصی بکاربردن تازه یه لایه براق روی برد داره تا از کثیف شدن واتصالی جلوگیری کنه

شاید بنزین زدی اینطوری شده وریتارد شمع 2را زده

خطا وقتی پاک میشه که موقت باشه اگر دائمی باشه بایدرفع عیب کنی تا خطا نده 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Armin Cadilac گفته است :

سلام

پایه ای سی یو اصلا لق نمیشه برای اینکه لحیم کاری خاصی داره قلع خاصی بکاربردن تازه یه لایه براق روی برد داره تا از کثیف شدن واتصالی جلوگیری کنه

شاید بنزین زدی اینطوری شده وریتارد شمع 2را زده

خطا وقتی پاک میشه که موقت باشه اگر دائمی باشه بایدرفع عیب کنی تا خطا نده 

من همیشه سوپر میزنم این سری معمولی زدم واینکه حتی اگر چراغ چک روشن نباشه ممکنه خطا دائمی داشته باشه در حالتی که موتور بی عیب ولرزش کار میکنه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، nasirmalakooti گفته است :

من همیشه سوپر میزنم این سری معمولی زدم واینکه حتی اگر چراغ چک روشن نباشه ممکنه خطا دائمی داشته باشه در حالتی که موتور بی عیب ولرزش کار میکنه

به نظرم همین بنزین باعث شده چون موتورماشین شما بنزین سوچر باید بزنی حجم بور وstroke سیلندر هم خوانی با بنزین معمولی نداره چون اکتان بالا نیاز داره حالا برای بعضی موتورها مشکلی نمیاره

خطای دائمی باشه معمولا چراغ چک روشن میشه بستگی به ایراد قطعه داره باید خطای را میدیدی چی نوشته دائمی بوده یا موقت 

چون سیلندر 2را زده حتما ریتارد کرد ه و...

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری