Ali

خرابی سنسور اکسیژن [تاپیک جامع] روشن شدن چراغ چک (چراغ موتور)

1,331 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 53 دقیقه قبل، cadilac گفته است :

الان این مدل اصلی نیست برچسب ntk اصلا پشت پلاستیک چسبیده نشده وکلا نوشته و...فرق داره من که اصلی را نتونستم پیدا کنم چون کلا کارکتورها و...با نمونه داخل ایران فرق داره =

n004_ima_000008888.jpg

ارمین جان این عکسها که توی سایتهای اینترنتی هست و عکس اون دو کامیون روشونه اکثرا مربوط به کدهای دیگه ntk هست تو همین دو سه صفحه قبل دوستی از این سایتها خرید کرده بود سنسور ntk براش ارسال کرده بودن که ‌اصلا توی صفحه پژو حتی مدلهای دیگر پژو اون کد نبود حالا علوم نیست اصلا برای چه ماشینی بوده  این عکسهایی ام که شما گذاشتی و عکس کامیون داره هیچ‌کدوم مربوط به oza 588 pg2 نیست تا جایی که من دیدم pg2 عکس نایلنش اون کامیون رو نداره اگه عکسی از وکیوم pg2 دارید قرار بدید برسی کنیم 

امشب عکس سوکتم حتما میزارم براتون 

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 21 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

اینجا حرفها ام کلی زده زده میشه اتفاقا من بخوام اطراف خودمو مثال بزنم بنده خونمون در دروازه شمیران تهران هست  هم به چراغ برق نزدیکه هم تهران نو که هر دو بورس قطعه است 

منم بحثی اصلا از پیدا نکردن قطعه نزدم 

انتقاد من به ایساکو بود که چرا توی سایتش واضح و روشن قطعاتشو معرفی نمیکنه که مثلا برای خرید همین سنسور که اینجا تایپیکشه بری تو سایت قسمت ۲۰۶ و مثلا تیپ پنج و سنسورهایی که شرکت موجود  داره بیاد و کشور سازنده برند سازنده و قیمتو تصویر قطعه باشه 

و همش با کدو رمز نباشه اطلاعات 

البته بنده هم خیلی طولانی نوشتم و مثال اوردم که شاید خرفمو درست نتونستم برسونم

اقا ایدین ضمن تشکر از مطالب شما که واقعا نشون میده که چقدر دقیق وحساب شده پیگیر قطعات هستی و تجربه هم داری فروشنده ویا ایساکو نمیتونه بگه که این اصله یا متفرقه هست ویا ...موجودی و..برای ما هیچ اری نمیکنه 

این اصل بودن باید طرف تجربه داشته باشه یا از خود شرکت سازنده ntk پیگیر باشه که اصلی را بشه تشخیص داد من خودم هنوز سنسور اصلی با مشخصات خود شرکت NTK که دیدم پیدا نکردم وگرنه میخریدم 

ما قبلا سمت ایران خودروی مرکزی بودیم =جاده مخصوص تهران کردج کیلومتر 14 و چعار را ناسیئنال قدیم که الان شد ایران خودرو 

ایران خودروی مرکز ی تولید انواع خودرو های 206 و..را داره سالن به سالن تولید میکنه 

البته ببخشید که اینو میگم منظورم شما نیستی اون موقع که ایساکویی وجود نداشت وطرف هنوز به دنیا نیومده بود یا سنی نداشت من داخل ایران خودرو کار میکردم و2تااز دایی بنده اونجا بودن والان بازنشته شدن والان هم پسر خاله بنده هم اونجا هست اصلا من تا حالا از این ایساکو خرید نکردم و بهش نگفتم که یه جا ادرس بده تا قطعه ای بخرم اصلا احتیاجی نیست مفتی که نمیفروشن پول میگیرن سودشون هم دارن ایساکو که جنرال موتور امریکا نیست یه نام ومشخصات درست شده قطعات میفروشه تو بازار هم هست 

اینا تازه اومدم سیستم درست کردن وکد میدن و...میگم برای ما اصله واز مابخرید در صورتی که خیلی ها هستن که قطعات با کیفیت تر هم دارن در چراغ برق هم هست وحتی قطعات خارجی هم پیدا میشه فقط کافیه شماره اون قطعه را بدونی 

مثلا دوست بنده گیربکس منوال داشت وقتی بازش کردیدم دیدم رولبرینگ و دنده برنجی خرابه گفتم برو بخر ورفت از ایساکو خرید اومد دیدم روش کد داره روی رولبرینگ ایساکو حک کردن و... وقتی نصب کردم صدای قار قار میداد هر کا ر یکردم نشد اخر روغن کاری یه تنظیم کردیم بهتر شد اما صدا داشت 

رفت محفظه فیلتر از ایساکو خرید موتورش کمپرس داشت تا حالا 2تاخریده بود همشون ترکیدن اما یه مدل یه مغازه داشت گرفت دیگه از فشار کمپرس موتور نترکید و جنس اون هم مشکی تر بود وفروشنده خودش تضمین کرد 

البته نه اینکه ایساکو خوب نیست اما خیلیها اصلا ازش خرید نمیکنن 

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

اینجا حرفها ام کلی زده زده میشه اتفاقا من بخوام اطراف خودمو مثال بزنم بنده خونمون در دروازه شمیران تهران هست  هم به چراغ برق نزدیکه هم تهران نو که هر دو بورس قطعه است 

انتقاد من به ایساکو بود که چرا توی سایتش واضح و روشن قطعاتشو معرفی نمیکنه که مثلا برای خرید همین سنسور که اینجا تایپیکشه بری تو سایت قسمت ۲۰۶ و مثلا تیپ پنج و سنسورهایی که شرکت موجود  داره بیاد و کشور سازنده برند سازنده و قیمتو تصویر قطعه باشه 

کاتالوگ قطعات مخصوص نمایندگان هست که باید برن برای خودشون قطعه خرید کنن سفارش بدن

عملکرد نماینده ها ایساکو همه باهم فرق دارن  بعضی ها قطعات کیفیتی سفارش میدن به شرکت خرید میکنن بعضی ها هم همینجوری ایرانی

طرف میاد میگه آره بابا منم دسترسی دارم به فلان بسار چیز ولی جز چند تا عکس بی کیفیت چیزی نمیبنیم ندیدیم ! :::P منظورم شما نیستی

شرکت میاد برای همین تیپ 2 فرضا5 تا سنسور با شماره فنی مختلف معرفی میکنه طرف هنوز نمیدونه کدوم به کدوم مدل ماشین میخوره ! ملاک هم رنگ هست ! خیلی خنده دار مسخره هست :::P

میدونی چرا ؟ چون ممکنه شرکت اون موق ع روی ماشینت مشکی بسته الان اون کد غیر فعال شده سنسور جدید معرفی کرده که فرضا سبز رنگ هست ! پس چون این سبزه هست به ماشینت نمیخوره ! یا از این جور حرفای مسخره که خنده داره واقعا   منظورم شما نیستی  - بعضی ها فقط میگن منم منم  من فلان بودم ! بابا الان چی هستی ؟ چی میکنی کجایی |؟  هنوز کسی که فرق 5 تا سنسور را نتونه ازم تشخیص بده از شماره فنی  که کدومش برای کدوم تیپ هستش ملاک رنگ باشه دیگه ... بماند

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

ارمین جان این عکسها که توی سایتهای اینترنتی هست و عکس اون دو کامیون روشونه اکثرا مربوط به کدهای دیگه ntk هست تو همین دو سه صفحه قبل دوستی از این سایتها خرید کرده بود سنسور ntk براش ارسال کرده بودن که ‌اصلا توی صفحه پژو حتی مدلهای دیگر پژو اون کد نبود حالا علوم نیست اصلا برای چه ماشینی بوده  این عکسهایی ام که شما گذاشتی و عکس کامیون داره هیچ‌کدوم مربوط به oza 588 pg2 نیست تا جایی که من دیدم pg2 عکس نایلنش اون کامیون رو نداره اگه عکسی از وکیوم pg2 دارید قرار بدید برسی کنیم 

اقا ایدین من تو سایت پیگیر نبودم که عکسی ازازاون دوتاکامیون باشه  همه بسته بندی ها همین عکس را دارن خود شرکتش اینو گفته بود و نمونش را دیدم وحتی روی پلاستیک هم اون برچسبش نوشته هاش فرق داره 

اون پارت نامبر ها که نوشتم در سایت نیست اکثر شما ره ها را میدونم 

اگر این مدل منظورتون هست که قبلا گفتید OZA495-PG2 این عکس دو تا کامیون داره =

rdah_images_(1)5555555.jpg

این مدل که نوشتید اصلا NTK برای 206 ننوشته =oza 588 pg2

لینک به ارسال

2018-05-17_114443.jpg

لینک به ارسال
در 52 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

ممنون زحمت افتادید 

تشکر میکنم 

لینک به ارسال

2018-05-17_114453.jpg

لینک به ارسال

این سومین سنسور هر سه تا باهم فرق دارن

2018-05-17_114504.jpg

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

آقا آیدین چیه ایساکو و ایرانخودرو روی اصوله که دیگه اینش روی اصول باشه

در خرید قطعه برخی از نمایندگی های ایساکو فرق هِر رو از پِر تشخیص نمیدن، طرف تا دیروز سبزی فروش بوده، رفته نمایندگی فروش قطعه گرفته نشسته پشت کامپیوتر، میگی فلان قطعه رو میخوام میزنه توی کامپیوتر یه کد رو نگاه میکنه میره یه چیزی برات میاره حالا خورد نخورد پای خودته! بعضیاشونم حس میکنند از دماغ فیل افتادن و خیلی حالیشونه و مشتری نمی فهمه که همون ها از همه بی سواد ترند.

البته نمایندگی های قدیمی و کار درست هم داریم بینشون که طرف 20 ساله قطعه فروشه و تا مراجعه میکنی با پرسیدن سال ساخت ماشینت و تیپش دقیقا همون قطعه ای که مورد نیازته بهت میده.

بهتره در خرید این جور قطعات حساس یا از بابت کد قطعه از قبل مطمئن شد (در انجمن هایی مثل اینجا ) یا به نمایندگی های با سابقه و قدیمی مراجعه کرد.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 7 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

این سومین سنسور هر سه تا باهم فرق دارن

2018-05-17_114504.jpg

من نمیخوام این بحثو ادامه بدم چون حس میکنم به قول شما تایپیک هم داره منحرف میشه  ولی بلاخره ام مصرف کننده حقو حقوقی داره همونطور که نماینده حق داره کاتالوگ اجناس رو ببینه سفارش بده 

یا نزدن قیمت روی جعبه

من خودمم به جای گفتن کد سنسور که طولانی میشه‌تایپش سخت  همیشه رنگ سیمشو میگم ولی ملاکم رنگ نیست 

مثلا oza495pg2 میشه سیم طوسی و فیش سبز 

Oza608u2 میشه سیم سبز و فیش سبز 

یا مثلا بوش ۰۲۸ که سیم ابی هست این رنگبندیها دقیقا از روی کدبندی هست 

مثل کدبندیهای رنگی کمک وقتی طرف کد رنگی کمکو میگه برای تیپ دو ملاکش رنگ نیست 

بنده ملاکم این سایته که عکسشو مجدد میزارم که برای ۲۰۶ tu3 

برای سنسور جلو oza495pg2 رو معرفی کرده و که میشه دقیقا کد سنسوری که بنده از ایساکو خریدم 

برای سنسور دوم و پایین هم oza 341-pg5 رومعرفی کرده 

و البته در پایینتر برای ۲۰۷ tu3a و نه ۲۰۶ tu3a 

Oza608 u2 رو برای جلو 

و همون سنسور oza341pg5 رو برای سنسور دوم و پایین معرفی کرده 

البته من نمیگم این معرفی وحی منزله و صد البته با شما موافقم که ممکنه بعدها کدی رو مثلادیگه تولید نکنن و کد مشابه یا یکی از همون کدهای قدیم رو براش پیشنهاد بدن

77535640968935703764.png

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری