92 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 6 دقیقه قبل، ali2r0h6 گفته است :

درود

اتوماتیک بستگی به مکانیزم خود کلید داره همونطور که دوست خوبمون علیرضا جان گفتن ، بخاطر پایین بودن کیفیت بازاری ها رفتم از ایران‌خودرو اصلی ایساکو خریدم 114500اما یه سوال در مورد جاسوکت تنظیم آینش دارم چرا پیناش کمتره مثلا برا برقش که باید 7و8بهم وصل بشه تو این کلید فقط 8هست 7رو نداره!؟ویا باقی پینها؟CE79E515-CC32-44A3-BEC1-45CCC901456C.thumb.jpeg.b9952c19acf7cc01a4612a52c9356de0.jpeg

بقیه پینها نیازی نیست

شماره های ۱و۳و۵ برای اینه راننده و شماره های ۲ و ۴ و۱۴ برای شاگرد.شماره ۸ هم برق کلید و شماره ۷ برای شیشه اتوماتیک هست که حذف شده و مکانیزمش داخل کلید هست

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 ساعت قبل، ali2r0h6 گفته است :

درود

اتوماتیک بستگی به مکانیزم خود کلید داره همونطور که دوست خوبمون علیرضا جان گفتن ، بخاطر پایین بودن کیفیت بازاری ها رفتم از ایران‌خودرو اصلی ایساکو خریدم 114500اما یه سوال در مورد جاسوکت تنظیم آینش دارم چرا پیناش کمتره مثلا برا برقش که باید 7و8بهم وصل بشه تو این کلید فقط 8هست 7رو نداره!؟ویا باقی پینها؟CE79E515-CC32-44A3-BEC1-45CCC901456C.thumb.jpeg.b9952c19acf7cc01a4612a52c9356de0.jpeg

سلام علیکم، قربانت

پین های اضافی حذف شده.کلید ها بر مبنای کلید با آینه تاشو (RC) ساخته میشد که یه قسمت هایی از برد رو حذف کرده بودن  تا آینه تاشو نداشته باشه ولی پین هاش بود 

در کلید های جدید هر قسمتی که به کار نمیومد رو حذف کردن . در داخل برد های قدیم سوکت 7 و8 به هم وصل بودن و فرقی نمیکرد که به کدوم پین وصل بشه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

بالاخره دیروز موتور هارو نصب و سیمکشی رو انجام دادم .نتیجه عالی بود 

فقط رد کردن سیم از خرطومی در مصیبتیه!

هرچی سیم نازکتر باشه بهتر میشه ردش کرد

تنها چیزی که دنبالشم و هیچ جا پیدا نکردم سوکت زیر کلید هست که فعلا سوکت کامپیوتر زدم یکم شله

در ضمن من فکر میکردم فقط به پین شماره ۸ نیازه تا برق گرفته بشه اما وقتی از پین ۷ و ۸ همزمان به برق شیشه بالابر وصل کردم دیدم که چراغ موس تنظیم اینه روشن شد.مثل دکمه های شیشه بالابر چراغ داخلشه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Hamid00560 گفته است :

سلام

بالاخره دیروز موتور هارو نصب و سیمکشی رو انجام دادم .نتیجه عالی بود 

فقط رد کردن سیم از خرطومی در مصیبتیه!

هرچی سیم نازکتر باشه بهتر میشه ردش کرد

تنها چیزی که دنبالشم و هیچ جا پیدا نکردم سوکت زیر کلید هست که فعلا سوکت کامپیوتر زدم یکم شله

در ضمن من فکر میکردم فقط به پین شماره ۸ نیازه تا برق گرفته بشه اما وقتی از پین ۷ و ۸ همزمان به برق شیشه بالابر وصل کردم دیدم که چراغ موس تنظیم اینه روشن شد.مثل دکمه های شیشه بالابر چراغ داخلشه

سلام  به سلامتی استفاده کنید

فک کنم تهران - چراغ برق بتونید سوکت  رو پیدا کنید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

درود

آقا حميد مباركه

سوكت تيپ پنجي آينه با سوكت ديسپلي وسط همون ساعت يكيه تو اوراقيها گيرت مياد.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/05/16, 10:25:22، Hamid00560 گفته است :

سلام. برای تهیه سوکت به طبقه اول یا دوم پاساژ کوشانپور در خیابان امیرکبیر مراجعه کنید. بورس سوکت و سیمکشی اونجاست و هر سوکتی پیدا میشه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

درود 

میخواستم آینه تاشو برقی نصب کنم قیمتا نجومیه فعلا به همون برقی معمولی اکتفا میکنم  یه سوال:از سیم نمره نیم میشه برا گرمکن ها استفاده کرد از لحاظ آمپراگر از سیم نیم استفاده بشه مشکلی پیش میاد؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، ali2r0h6 گفته است :

درود 

میخواستم آینه تاشو برقی نصب کنم قیمتا نجومیه فعلا به همون برقی معمولی اکتفا میکنم  یه سوال:از سیم نمره نیم میشه برا گرمکن ها استفاده کرد از لحاظ آمپراگر از سیم نیم استفاده بشه مشکلی پیش میاد؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام علیکم

بهتره از سیم0.75 استفاده کنید ولی سیم 0.5 هم جواب میده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/05/21, 10:51:35، alireza239 گفته است :

سلام علیکم

بهتره از سیم0.75 استفاده کنید ولی سیم 0.5 هم جواب میده

درود

وسپاسگزارم از راهنماییتون ، آینه رو تهیه کردم  سوکت ده پایه آینه سمت سرنشین شماره 1 دوسیم وصله یکیش برا مثبت راهنما و10هم منفی اگه اشتباه نکنم ،3و4مشکی هم سنسور دما چون تو سمت راننده نداره حالا مونده1و2و5و6و7به ترتیب قهوه ای کمرنگ ،قهوه ای پرنگ ،آبی، قرمز،سبز اینابه کدوم شماره سوکت کلید و سیم گرمکن که باید تا bsiبره کدومشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تا شاید برا باقی دوستان هم که قصد نصب دارن مفید و آموزنده باشه خیلی ممنون از شما.

FD9FA8BE-5704-465F-91A3-DF785459F438.jpeg

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، ali2r0h6 گفته است :

درود

وسپاسگزارم از راهنماییتون ، آینه رو تهیه کردم  سوکت ده پایه آینه سمت سرنشین شماره 1 دوسیم وصله یکیش برا مثبت راهنما و10هم منفی اگه اشتباه نکنم ،3و4مشکی هم سنسور دما چون تو سمت راننده نداره حالا مونده1و2و5و6و7به ترتیب قهوه ای کمرنگ ،قهوه ای پرنگ ،آبی، قرمز،سبز اینابه کدوم شماره سوکت کلید و سیم گرمکن که باید تا bsiبره کدومشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید تا شاید برا باقی دوستان هم که قصد نصب دارن مفید و آموزنده باشه خیلی ممنون از شما.

FD9FA8BE-5704-465F-91A3-DF785459F438.jpeg

سلام  چون من آینه کامل نخریدم سیم بندی رو نمیدونم .تنها راهش باز کردن خود آینه هست تا سیم بندی موتو رو ببینید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری