Mohammad235

سوپرتامکت افسانه ایی

177 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در در 1397/05/06, 18:10:44، Mu3tang گفته است :

سلام.
آقا ایول ، تامکت خیلی عالی شده. چرخش همیشه براتون بچرخه. منتظر ادامه پروژه هستیم.=d>

یه سوال برای این چراغ های دیلایت دار چه لامپی استفاده کردید؟:-(

چون میگن برای اینا فقط باید هدلایت باشه ، لامپهای هالوژن و زنون بهش آسیب میرسونه.

سلام و ارادت.شما لطف دارین.مخلصم

در مورد چراغ هم همون لامپ معمولی نصب شده و مشکلی نداره .لامپ هالوژن مشکل نداره اما زنون باعث خرابی میشه

ویرایش شده در توسط Mohammad235
پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

میشه در مورد کمپرسوری که نصب کردین ، یه توضیح بدین

لینک به ارسال

در در 1397/05/28, 18:24:29، amirhossin_sbr گفته است :

میشه در مورد کمپرسوری که نصب کردین ، یه توضیح بدین

سلام.ببخشید که دیر جواب دادم.این کمپرسور در اصل یک سایکلون از نوع تی اس اس هست. توی سایت سازنده اطلاعات جامعی وجود داره ولی از اونجایی که بنده خودم اونو باز کردم میتونم بگم که داخلش مجموعه ایی از سایکلون های قیفی پیچشی کوچک قرار داره که باعث ایجاد جریان پرفشار در مینیفول هوا میشه و طبق اطلاعات سازنده باعث کاهش مصرف سوخت و افزایش توان میشه که البته در حالت کاملا باز -دارای پیچ تنظیم ورودی هوا هست که میتونید فشار وردی رو از منفی تا مثبت 4 بار تنظیم کنید-در حدود 0.2 لیتر در مسافت یکسان و شرایط یکسان به صورت لحظه ایی صرفه جویی داشته البته از لحاظ افزایش توان بدون دستگاه دینامومترنمیتوان اظهار نظر کرد اما با شدت گاز یکسان سرعت پاسخ موتور بهتر شده است.

اما کارهای دیگری هم به مرور انجام شد...

رینگ اوزد سوپر لگرا به همرا لاستیک 17.40 .205.....درب باک ارسی.....چرم دوزی کامل قرمز مشکی تریم داخلی....هد لایت 9000 لومنس نور پایین جلو.....تبدیل اکسل ارسی...چراغ نقشه خوان

ان شالله عکس ها رو اپلود میکنم

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام

گیربکس 13.59 نصب شد......نتیجه فراتر از انتظار

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

آقا چرا دق مرگ میکنی مارو؟ 

عکسی، توضیحی، فیلمی، مقایسه ایی.. 

لینک به ارسال
در در 1397/08/19, 13:31:48، captainniron گفته است :

سلام.مخلصم

دور از جون

والا متاسفانه سایت دیگه اجاز اپلود عکس به من نمیده یه مقداری گرفتاری هست و لی ان شالله روی یه اپلود سنتر میذارم و لینک میدم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/08/19, 13:31:48، captainniron گفته است :

سلام.مخلصم

دور از جون

والا متاسفانه سایت دیگه اجاز اپلود عکس به من نمیده یه مقداری گرفتاری هست و لی ان شالله روی یه اپلود سنتر میذارم و لینک میدم

چند تا نکته یمهم راجع به نصب بازویی های اکسل برای حالت استاندارد عرض کنم خدمتتون.اولا اینکه اگر ارتفاع دار ماشینتون کار بسیار مشکل خواهد شد و نصب با دردسر همراه میشه دوما اینکه برای نصب مثلثی های بازو حتما از پیچ و مهره خشک استفاده کنین و از پیچ های فابریک استفاده نکنین----علت تو خالی بودن قسمت عقبی مثلثی اکسل و دفرمه شدن پیچ ها هست----در درجه بعدی اگر از اگزوز فابریک اسفاده میکنین باز هم با مشکل مواجه خواهید شد با توجه به محل نشینگاه بازوی چپ حتی بعد از نصب اگر برخوردی با اگزوز وجود نداشته باشه مطمن باشید با نشستن سرنشین عقب برخورد بازویی اکسل رو با منبع خواهید داشت.البته با نصب خم استاندارد----از خم استاندارد لوله اگزوز گلویی تیپ 5 استفاده کردم---میشه این مشکل رو تا حدود زیادی رفع کرد.به شخصه چون از منبع 106 استفاده کردم مشکل کمتری با بازویی سمت چپ داشتم....در کل مقدار بسیا بسیار بسیار زیادی دردسر برای نصب خواهید داشت تا جایی که وسط های کار داشتم منصرف میشدم....اما بعد از نصب خستگی از تنم درامد.نکته بعدی اینه که در صورت داشتن ارتفاع بعداز نصب اکسل یا بازویی سواری خشک تری رو تجربه خواهید کرد.به درازا کشید اما امیدوارم مفید بوده باشه.دوستان اگر کسی سوالی داشت در خدمتم

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوستان

بازم بدون عکس[gerye]

ست رو پدالی ارسی با فوت رست نصب شد به همراه کفی سه بعدی قرمز و کفی سه بعدی صندوق

از همه مهمتر.........ایینه تاشو مگنت مارلی اصلی تهیه شد و در حال نصب.اون تکستون لعنتی رو هم به زودی فعال میکنم....یه سری کارهای سرویس ماشین هم که همیشه در جریانه....لنت عقب تعویض شد و به همراهش تمام روغن ترمز تخلیه شد و دوباره روغن جدید ریختم و با پی پی اس هواگیری انجام شد.

یه پدال سافتکلاچ هم نصب کردم که خداییش نرمی رو از این رو به او رو کرد.دوستان کسی خواست نصب کنه بگه راهنماییش کنم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

خدا رو شکر به از تلاش فراوان دستگاههای کییس و کی تگ هم که از چین سفارش دادم بزودی خواهند رسید و در زمینه ریمپینگ و تعمیرات ای سی ی خود کفا میشم

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، Mohammad235 گفته است :

سلام دوستان

بازم بدون عکس[gerye]

ست رو پدالی ارسی با فوت رست نصب شد به همراه کفی سه بعدی قرمز و کفی سه بعدی صندوق

از همه مهمتر.........ایینه تاشو مگنت مارلی اصلی تهیه شد و در حال نصب.اون تکستون لعنتی رو هم به زودی فعال میکنم....یه سری کارهای سرویس ماشین هم که همیشه در جریانه....لنت عقب تعویض شد و به همراهش تمام روغن ترمز تخلیه شد و دوباره روغن جدید ریختم و با پی پی اس هواگیری انجام شد.

یه پدال سافتکلاچ هم نصب کردم که خداییش نرمی رو از این رو به او رو کرد.دوستان کسی خواست نصب کنه بگه راهنماییش کنم

سلام وقت بخیر.مبارک باشه.میشه  لطفا کمی درباره ش توضیح بدید؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری