hobor971

مشکلات و سوالات در مورد گیربکس BE1 (ایرانی-SD مدل 91 به بعد)

265 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 4 ساعت قبل، omide1355 گفته است :

سلام اقا من امروز وی 8 تحویل کرفتم این گیربکسش از چه نوعیه و درچه گازش وپدالش چه نوعیه؟اخه احساس میکنم دنده دو شتابش زیاد نیست

http://uupload.ir/files/vmze_20170618_135458.jpg

vmze_20170618_135458_thumb.jpg

گيربكس از نوع BE هست و دريچه گاز برقى

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بزار تجربه خودم  رو در مورد اینکه  دو سال یه مدل ۹۴ داشتم و الان مدل ۹۰ دارم در مورد نوع گیربکس میخوام بگم شتاب مدل ۹۰ بهتره و‌ ضریب دندهاش هم کوتاه تر هستند و تنها عیب که داره گیربکس نوع be تو دنده ۲ عملکرد بهتری داره ولی اون سرعت و شتاب رو نسبت به گیربکس ma نداره با اینکه دریچه گاز سیمی باید شتاب اولیه بهتری داشته باشه ولی از هر لحاظ بگم که واقعا برای خانواده ۲۰۶ یک افت اساسی هست چون نوع گیربکس باید با نوع موتور  و وزن و گشتاور خودرو متناسب باشه و بنظر من این نوع گیربکس که بعد از سال ۹۱ بسته شده البته رو تعدادی از sd های مدل ۹۰ هم نوع be هست حالا بعضی از دوستان هم میگن خوب ۲۰۶ rc هم  نوع گیربکس be هست ولی اون be4 هست و این هایی که تو ایرانخودرو تولید میشه be1 هست و برای ۲۰۶ مخصوصا تیپ ۵ اون کشش و شتاب قبل رو نداره

ویرایش شده در توسط mohsenzacki
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mohsenzacki گفته است :

سلام بزار تجربه خودم  رو در مورد اینکه  دو سال یه مدل ۹۴ داشتم و الان مدل ۹۰ دارم در مورد نوع گیربکس میخوام بگم شتاب مدل ۹۰ بهتره و‌ ضریب دندهاش هم کوتاه تر هستند و تنها عیب که داره گیربکس نوع be تو دنده ۲ عملکرد بهتری داره ولی اون سرعت و شتاب رو نسبت به گیربکس ma نداره با اینکه دریچه گاز سیمی باید شتاب اولیه بهتری داشته باشه ولی از هر لحاظ بگم که واقعا برای خانواده ۲۰۶ یک افت اساسی هست چون نوع گیربکس باید با نوع موتور  و وزن و گشتاور خودرو متناسب باشه و بنظر من این نوع گیربکس که بعد از سال ۹۱ بسته شده البته رو تعدادی از sd های مدل ۹۰ هم نوع be هست حالا بعضی از دوستان هم میگن خوب ۲۰۶ rc هم  نوع گیربکس be هست ولی اون be4 هست و این هایی که تو ایرانخودرو تولید میشه be1 هست و برای ۲۰۶ مخصوصا تیپ ۵ اون کشش و شتاب قبل رو نداره

مدل 95 به بعد گیربکس BE4 شده و شتاب در حد همون MA5 هست .

لینک به ارسال
در در 1396/04/02, 01:52:20، Danial_4139 گفته است :

مدل 95 به بعد گیربکس BE4 شده و شتاب در حد همون MA5 هست .

والا من تا حالا نشنیده بودم‌ این موضوع رو که be4 نصب کردنه چون تا حالا هر چی دیدم رو دسته موتور زده al4 که مال اتوماتیک میباشد و نوع گیربکس هم زده be حالا ۱ یا ۴ فرقی ندارن منتها نوع گشتاور موتر مهمه تو این قضیه و نسبت ضریب هاشون

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، mohsenzacki گفته است :

والا من تا حالا نشنیده بودم‌ این موضوع رو که be4 نصب کردنه چون تا حالا هر چی دیدم رو دسته موتور زده al4 که مال اتوماتیک میباشد و نوع گیربکس هم زده be حالا ۱ یا ۴ فرقی ندارن منتها نوع گشتاور موتر مهمه تو این قضیه و نسبت ضریب هاشون

یکی از آشنا ها تو نمایندگی هست در جریانه از اول 95 BE4 شده .

این مباحث زیر رو هم دنبال کندی متوجه میشید .

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری