mig mig

بحث و تبادل نظر در مورد فیلتر هوای K&N

<t></t>  

1. 1. <t></t>

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

46 ارسال در این موضوع قرار دارد

درود بر شما دوستان

فیلتر هوای K&N من نوبت شستشوش شده هر جا گشتم کیت شستشو پیدا نکردم، کسی جایی سراغ داره معرفی کنه برای خرید کیت شستشو؟

ممنونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما، یکی از دوستان لطف کردند یه جایی رو سمت شرق معرفی کردند من  ازشون پرسیدم متاسفانه نداشتند فیلتر شستشو رو ... کسی روشی سراغ داره برای شستن فیلتر بدون کیت مخصوص؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، آرمین گودرزی گفته است :

درود بر شما، یکی از دوستان لطف کردند یه جایی رو سمت شرق معرفی کردند من  ازشون پرسیدم متاسفانه نداشتند فیلتر شستشو رو ... کسی روشی سراغ داره برای شستن فیلتر بدون کیت مخصوص؟

فروشگاه مدنس تیونینگ سمت جنت اباد داره،پیام خصوص بدید شمارشو بدم بهتون.توی گوگل سرچ کنید به فارسی مدنس تیونینگ اطلاعات فروشگاه و ادرس میاره

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/09/01, 11:03:10، Sohrab.mansouri گفته است :

فروشگاه مدنس تیونینگ سمت جنت اباد داره،پیام خصوص بدید شمارشو بدم بهتون.توی گوگل سرچ کنید به فارسی مدنس تیونینگ اطلاعات فروشگاه و ادرس میاره

من دیروز زنگ زدم به این فروشگاهی که آقا سهراب معرفی کردند، خیلی خوش برخورد و محترم بودند و قیمت خیلی خوبی دادند برای کیت شستشو! پیشنهاد میکنم هر کسی میخواد از ایشون تهیه کنه. دنبال روشهای دیگه هم نرید من چند تا سایت انگلیسی رو هم گشتم روش مطمئن پیدا نکردم. ممکنه به فیلترتون آسیب بزنید

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/09/06, 09:45:55، آرمین گودرزی گفته است :

من دیروز زنگ زدم به این فروشگاهی که آقا سهراب معرفی کردند، خیلی خوش برخورد و محترم بودند و قیمت خیلی خوبی دادند برای کیت شستشو! پیشنهاد میکنم هر کسی میخواد از ایشون تهیه کنه. دنبال روشهای دیگه هم نرید من چند تا سایت انگلیسی رو هم گشتم روش مطمئن پیدا نکردم. ممکنه به فیلترتون آسیب بزنید

سلام

من الان تماس گرفتم موجود داشتن ولی خیلی قیمت بالا گقتن تقریبا نزدیک دو برابر قیمتی که داشتم از یکی دیگه

تو سایتا اوروپایی بین 20 تا 25 یورو قیمت داره با ارسال داخل اروپا

لینک به ارسال
در در 1397/08/06, 10:05:37، آرمین گودرزی گفته است :

درود بر شما دوستان

فیلتر هوای K&N من نوبت شستشوش شده هر جا گشتم کیت شستشو پیدا نکردم، کسی جایی سراغ داره معرفی کنه برای خرید کیت شستشو؟

ممنونم

۷۰ تومن بده برات بشوره تاپ کار کلاب.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری