endwaiter

بیدار شدن آخرین بازمانده از خواب زمستانی

156 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 34 دقیقه قبل، a.m.i.n گفته است :

ماشین نو مبارک باشه .

بهتره چراغ های عقب هم با 207 جدید تعویض کنید نمای عقب به روز میشه .

پدال پنچ سیم هم الویتت باشه ماشینت گاز خورش عالی میشه

ممنون از تبریکتون

چراغ عقب رو عوض نمی کنم. یه جورایی با همین فرم کلاسیک چراغ فابریکاش حال می کنم.

ناگفته نمونه که هزینه هم نمی خوام بالا بره. اگه قرار بود بالای پنجاه تومن دربیاد، یه دفعه مزدا ۳ یا ماکسیما کارکرده برمی داشتم.

بیشتر سعی می کنم برای چیزی هزینه کنم که کاربردی باشه. مثل همین سنسور نور و بارون. ظاهر ماشین قشنگ باشه کفایت می کنه. نمی خوام خیلی هم خفن اسپورت و زیبا بشه.

یه چیز دیگه هم که مهمه نظر خانمم هستش. با یه خرجایی مشکل نداره. اما مثلا اگه چراغ عقب رو عوض کنم، مطمئنم که شاکی میشه، حتی اگه چیزی به زبون نیاره. بهر حال داستان افرادی مثل من با دوستانی که مجرد  هستن کمی متفاوته.

پدال پنج سیم و مکش هوای ۷.۴.۴ و قاب باتری هم اگرچه هنوز جزو برنامم نیست، اما احتمال اینکه انجام بدم زیاده.

پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بسیار عالی و خوش سلیقه پیش میرید.

نصب برچسب رو واقعا کیف کردم،اینروزا خود مردم هم به این برچسب مدل پایینا رحم نمیکنند.(فکر نکنم هیچ جای دنیا نبود یه مورد،نشون دهنده ی مدل بالایی باشه جز ایران)

فلاپ عقب رو اگر میخواید خیلی کلاسیک بشه میتونید مدل قدیمی ها بندازید.[:-'']

رو پدالی هم فکر کنم به لیست اضاف کنید بد نباشه و درب باک

(آنتن هم دکوری من رای میدم!)(با وجود بال عقب و شلگیر ضرورت آنتن عقب اجتناب ناپذیره.)

((البته شواهد میگه افراد متاهل میل بیشتری به رادیو دارند:kap:))

پرچم پرسپولیس هم لایک داشت.

از تاثیر باند های jbl به نسبت فابریکی با همون پخش فابریک خودش اگر میشه توضیحاتی بدید هم ممنون میشم.

پ.ن: ممنون بابت کاهش سایز عکسها

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، SAMANg گفته است :

سلام بسیار عالی و خوش سلیقه پیش میرید.

نصب برچسب رو واقعا کیف کردم،اینروزا خود مردم هم به این برچسب مدل پایینا رحم نمیکنند.(فکر نکنم هیچ جای دنیا نبود یه مورد،نشون دهنده ی مدل بالایی باشه جز ایران)

فلاپ عقب رو اگر میخواید خیلی کلاسیک بشه میتونید مدل قدیمی ها بندازید.[:-'']

رو پدالی هم فکر کنم به لیست اضاف کنید بد نباشه و درب باک

(آنتن هم دکوری من رای میدم!)(با وجود بال عقب و شلگیر ضرورت آنتن عقب اجتناب ناپذیره.)

((البته شواهد میگه افراد متاهل میل بیشتری به رادیو دارند:kap:))

پرچم پرسپولیس هم لایک داشت.

از تاثیر باند های jbl به نسبت فابریکی با همون پخش فابریک خودش اگر میشه توضیحاتی بدید هم ممنون میشم.

پ.ن: ممنون بابت کاهش سایز عکسها

ممنونم از لطفتون.

در باک خیلی گرونه. نه اینکه پولشو نداشته باشم. کلا چیزی که الکی گرونه زورم میاد بخرم. حس می کنم بهم توهین میشه.

اصلا علاقه ای به رادیو ندارم.

راستش پخش من فابریک نیست که بخوام توضیح بدم. پایونیر ۷۷۵۰ هستش.

پرچم پرسپولیس که همیشه لایک داره.

گذشته از همه اینا یه سوال؛

حضرت استاد شجریان این همه خوبی رو از کجا آورده؟

بی تو به سر نمی شود.....

روانیم کرده این آلبوم (استادان علیزاده، کلهر و همایون هم همراهش هستن)

ببخشید اگه بی ربط بود.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

ممنون از تبریکتون

چراغ عقب رو عوض نمی کنم. یه جورایی با همین فرم کلاسیک چراغ فابریکاش حال می کنم.

ناگفته نمونه که هزینه هم نمی خوام بالا بره. اگه قرار بود بالای پنجاه تومن دربیاد، یه دفعه مزدا ۳ یا ماکسیما کارکرده برمی داشتم.

بیشتر سعی می کنم برای چیزی هزینه کنم که کاربردی باشه. مثل همین سنسور نور و بارون. ظاهر ماشین قشنگ باشه کفایت می کنه. نمی خوام خیلی هم خفن اسپورت و زیبا بشه.

یه چیز دیگه هم که مهمه نظر خانمم هستش. با یه خرجایی مشکل نداره. اما مثلا اگه چراغ عقب رو عوض کنم، مطمئنم که شاکی میشه، حتی اگه چیزی به زبون نیاره. بهر حال داستان افرادی مثل من با دوستانی که مجرد  هستن کمی متفاوته.

پدال پنج سیم و مکش هوای ۷.۴.۴ و قاب باتری هم اگرچه هنوز جزو برنامم نیست، اما احتمال اینکه انجام بدم زیاده.

سلام نظرتون با من مشابه هست در مورد اسپرت کردن. 206 خودش یه ماشین اسپرته زیادم ادم بخواد اسپرترش کنه یه جورایی جلف وزننده میشه البته میدونم این مسئله سلیقه ایه و خیلیا باهام مخالفن ولی من به شخصه 206 رو فابریکی به علاوه یه مقدار لوازم ار سی و اپشنهای فابریک ترجیح میدم مخصوصا شما که متأهل هستید برای خرج روی ماشینم شما خودت ماشین دست دوم زیاد داشتی و از خرابیها و گرفتاریها و سر کله زدن با مکانیکها و خرجهای انچنانی همونطور که تو پست اول گفتید اشنایید مزدا 3 یا ماکسیما هم گرفتاریهاش  به علت گذشتن چند ساله از عمرشون و پیچیدگیهای موتوری و الکترونیکیشون مخصوصا برای کسی که برای اولین بار بره سمتشون خیلی از 206 بیشتره با این تفاوت که 206 هم مکانیکهای وارد بیشتر داره هم قطعاتش از هر نوع فابریکیو شرکتی و فیک فراوونه ولی ماکسیما و مزدا دردسرهای قطعه و قیمت بالای قطعه هم در نظر بگیرید حالا که یه ماشین صفرو بی دردسر با اصالت دارید این همه هم قطعه و اپشن فابریک روش انداختید قدرشو بدونید در مورد پدال پنج سیم یا هواکشو غیره شما که ماشینو خریدید کلی لوازم داشتید انداختید و یا خریدید لازم نیست همه خرجها رو همین اول کار انجام بدید یه مدت سوار شید هر وقت حسو حالش بود یه قطعه رو ماشین.بندازید مخصوصا پدال پنج سیم که شنیدم رو اتومات خیلی جواب میده موفق باشید

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام

بنده هم با نظر دوستان موافق بودم که فلاپ روی پلاک زیاد با فاریک بودن 206 شما هماهنگ نبود.

خیلی خوشحال شدم که دوباره ساده شد:-)

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 6 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

سلام نظرتون با من مشابه هست در مورد اسپرت کردن. 206 خودش یه ماشین اسپرته زیادم ادم بخواد اسپرترش کنه یه جورایی جلف وزننده میشه البته میدونم این مسئله سلیقه ایه و خیلیا باهام مخالفن ولی من به شخصه 206 رو فابریکی به علاوه یه مقدار لوازم ار سی و اپشنهای فابریک ترجیح میدم مخصوصا شما که متأهل هستید برای خرج روی ماشینم شما خودت ماشین دست دوم زیاد داشتی و از خرابیها و گرفتاریها و سر کله زدن با مکانیکها و خرجهای انچنانی همونطور که تو پست اول گفتید اشنایید مزدا 3 یا ماکسیما هم گرفتاریهاش  به علت گذشتن چند ساله از عمرشون و پیچیدگیهای موتوری و الکترونیکیشون مخصوصا برای کسی که برای اولین بار بره سمتشون خیلی از 206 بیشتره با این تفاوت که 206 هم مکانیکهای وارد بیشتر داره هم قطعاتش از هر نوع فابریکیو شرکتی و فیک فراوونه ولی ماکسیما و مزدا دردسرهای قطعه و قیمت بالای قطعه هم در نظر بگیرید حالا که یه ماشین صفرو بی دردسر با اصالت دارید این همه هم قطعه و اپشن فابریک روش انداختید قدرشو بدونید در مورد پدال پنج سیم یا هواکشو غیره شما که ماشینو خریدید کلی لوازم داشتید انداختید و یا خریدید لازم نیست همه خرجها رو همین اول کار انجام بدید یه مدت سوار شید هر وقت حسو حالش بود یه قطعه رو ماشین.بندازید مخصوصا پدال پنج سیم که شنیدم رو اتومات خیلی جواب میده موفق باشید

بله خب ماشین هایی که فرمودید قطعا دردسرهای خودشون رو دارن. اما خب منم ترجیح میدم قیمت ۲۰۶ اتوماتم اندازه یه ماکسیما نشه.

در مورد پدال هم حرف شما منطقیه. اما خودم نظرم اینه که ماشین رو همون اول جوری که دوست دارم ردیفش کنم و دیگه دغدغه کارهای مونده رو نداشته باشم و به امید خدا ازش سواری بگیرم. اما خب پدال چیزیه که حالا دیر و زودش هم اونقدرا مهم نیست. ولی تو فکرش هستم.

ممنون از نظرات و راهنمایی هاتون.

ویرایش شده در توسط endwaiter

لینک به ارسال

دوستان عزیز یه سوال کرده بودم. کسی جواب نداد.

به نظرتون لوله های رادیاتور رو لازمه تعویض کنم؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، endwaiter گفته است :

جنت ها منظورته؟

نه! 

فوقش اینه که یه جرمگیر رادیاتور میریزی کل مسیر رو شستشو میده...

تو گوگل سرچ کن coolant flush

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 18 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

سلام من باشم عوض نمیکنم درسته که تاریخ تولیدش الان نیست ولی تحت فشار از لحاظ دمایی هم نبوده که مشکلی داشته باشه. الان مدل های همسالش با 100 هزار تا هم هنوز لوله هاشون فابریکه.

ویرایش شده در توسط mehrdadghp
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

البته دستگاه مخصوصش هم هست که من تو ایران ندیدم کسی استفاده کنه....

108.jpg

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری