endwaiter

بیدار شدن آخرین بازمانده از خواب زمستانی

183 ارسال در این موضوع قرار دارد

در در 1396/07/05, 07:43:02، endwaiter گفته است :

اینم سه تا عکس از داشبورد و صندلی آقا آرش، برای اون عزیزی که گفته بودن از ماشین عکس بذارم.

wnfazp0kjda3.jpg

5s6a7lrqemn0.jpg

http://s6.uplod.ir/i/00898/tq0qlmg5gskn.jpg

اون سفیدی های روی صندلی و داشبورد هم جای لگدهای پسر شیطونمه. متاسفانه حالیش نیست ماشین نوئه.😁😁 

ماشالاه خدا حفظش کنه اقا کوچولورو صندلی اختصاصی  ام که براش گذاشتی میبینم که نایلون مایلونارم باز کردید حیفه یه روکش بندازید روش این ماشین قرار شد نو نگهش دارید اقا کوچولو باهاش بره دانشگاه :-)

ولی جدای از شوخی من که خودم عاشق ماشینهایی هستم که چندین سال از تولیدشون گذشته و نو و همه چی فابریک مونده وگرنه ادم بره یه ماشین صفر بخره ساندرا یا 207 یا 206 زیاد به دل ادم نمیچسبه و دیدنیو تحسین برانگیز نیست ولی فکرشو کنید هر ماشینی مثلا طرف یه پیکان یا رنو پنج یا شورلت نوا یا تویوتا قدیمی حتی پراید کره ای مخصوصا هاچ بکش رو بیاره و نو دست نخورده باشه و همه چی فابریک باشه واقعا همه از نگاه کردنش لذت میبرن حتی کسی که زیاد علاقه به ماشین نداره ولی بلاخره ماشینی باشه که پتانسیل داشته باشه مثلا رنو پنج فرانسوی باشه ولی پی کی یا سپند نباشه یا پیکان تهران 28 باشه ولی چراغ بنزی نباشه یا پراید کره ای باشه از این جدیدا انژکتوری نباشه  خودرو شما ام چون مولتی پلکسه الانم پنج سال از عمرش میگذره و صفره شما ام ایشالاه چهارده پونزده سال سوارش شیو نو نگهش داری تبدیل به یه خودرو اس و کلاسیکو انتیک میشه چون واقعا 206 مولتی پلکس فرانسوی 89تا 91 مثل پیکانهای تهران 26 و 28 میمونه که اخرین سال تولید پیکان با شکلو ظاهر اینگلیسیش بود و کلی طلبه داشتو هنوزم داره

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 11 ساعت قبل، cadilac گفته است :

بعد از نصب  همه اجزا و سنسور باران بروي نمايشگر پيغام Automatic Lighting Fault مشاهده شده كه نشان ميداد سنسور را هنوز ماشين نشناخته؟

با برداشتن بست باطري به مدت دو سه دقيقه و وصل مجدد بست باطري سنسور فعال میشه  و ديگه پيام خطا نمیده

براي فعال شدن سنسور باران هم فقط كافيه دسته برف پاك كن در حالت متناوب (سابق) قرار بگيره. 

براي فعال كردن چراغ هاي اتوماتيك سوييچ را در حالت accesories قراربده و ته دسته چراغ رو 2 ثانيه نگه دار با صداي يك بوق خاص و نوشتن پيام automatic lighting on چراغها اتوماتيك روشن ميشن

ممنونم از راهنمایی شما. اما چون قبلا هم سنسور داشتم، این نکات رو می دونم. منظورم این بود که باید ببرم دستگاه بزنم و اول از BSI فعالش کنم.

در 11 ساعت قبل، Rouzbeh گفته است :

سلام و تبریک مجدد
مبارک باشه فقط بنظر من اون پرچمی که روی فلاپ صندوق زدین رو بردارین خلی بهتره ...اصلا نمای جالبی نداره...(نظر شخصی منه)

نظر شما کاملا محترم. اما خب این چیزا سلیقه ای هستن. راستش خودم ازش خوشم میاد. حالا شایدم کندمش.

در 10 ساعت قبل، Saeedsuprise گفته است :

دوست. عزیز مبارکتون باشه .یه سوال داشتم از اون سایتی که فرمودید روغن ترمز خریدید چه مارکی بود

مارکش توتال بود. البته یه اشتباه کردم. قوطیش نیم لیتریه. من فکر کردم یک لیتریه. باید یه دونه دیگه بگیرم. چون تعویض کاملش بیشتر از نیم لیتر می خواد. در ضمن باید برای سرریز یا تعمیرات احتمالی هم یه مقدار ازش داشته باشم.

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

ماشالاه خدا حفظش کنه اقا کوچولورو صندلی اختصاصی  ام که براش گذاشتی میبینم که نایلون مایلونارم باز کردید حیفه یه روکش بندازید روش این ماشین قرار شد نو نگهش دارید اقا کوچولو باهاش بره دانشگاه :-)

ولی جدای از شوخی من که خودم عاشق ماشینهایی هستم که چندین سال از تولیدشون گذشته و نو و همه چی فابریک مونده وگرنه ادم بره یه ماشین صفر بخره ساندرا یا 207 یا 206 زیاد به دل ادم نمیچسبه و دیدنیو تحسین برانگیز نیست ولی فکرشو کنید هر ماشینی مثلا طرف یه پیکان یا رنو پنج یا شورلت نوا یا تویوتا قدیمی حتی پراید کره ای مخصوصا هاچ بکش رو بیاره و نو دست نخورده باشه و همه چی فابریک باشه واقعا همه از نگاه کردنش لذت میبرن حتی کسی که زیاد علاقه به ماشین نداره ولی بلاخره ماشینی باشه که پتانسیل داشته باشه مثلا رنو پنج فرانسوی باشه ولی پی کی یا سپند نباشه یا پیکان تهران 28 باشه ولی چراغ بنزی نباشه یا پراید کره ای باشه از این جدیدا انژکتوری نباشه  خودرو شما ام چون مولتی پلکسه الانم پنج سال از عمرش میگذره و صفره شما ام ایشالاه چهارده پونزده سال سوارش شیو نو نگهش داری تبدیل به یه خودرو اس و کلاسیکو انتیک میشه چون واقعا 206 مولتی پلکس فرانسوی 89تا 91 مثل پیکانهای تهران 26 و 28 میمونه که اخرین سال تولید پیکان با شکلو ظاهر اینگلیسیش بود و کلی طلبه داشتو هنوزم داره

من اعتقادی به روکش ندارم. به نظرم خودم باید لذت نو بودن صندلی رو ببرم. روکش مال زمانیه که صندلی کثیف و مستهلک شد.

قدر زر زرگر شناسد، قدر گوهر گوهری

بسیاری از مردم چه می دونن مدلای پایین با مدلای بالا چه فرقی دارن؟

تازه از همینم شاکی ام. چون کیفیتش در مقایسه با تیپ پنج ۸۴ قبلیم خیلی تفاوت داره. اما در کل قابل تحمله. حداقل در مقایسه با صفرهای الان کلی هم خوشبخت محسوب میشم که اینو دارم.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

یادمه یکی از دوستان راجع به رنگ بندی فنر فابریک و مارک کمکش پرسیده بودن.

این عکس فنر. کمک فنر هم محورسازان بود.

http://s6.uplod.ir/i/00898/3x00mojf7p3l.jpg

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 36 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

تازه از همینم شاکی ام. چون کیفیتش در مقایسه با تیپ پنج ۸۴ قبلیم خیلی تفاوت داره. اما در کل قابل تحمله. حداقل در مقایسه با صفرهای الان کلی هم خوشبخت محسوب میشم که اینو دارم.

سلام 

در سند خودرو گزینه مدیران صنعت نوشته نشد ه؟

لینک به ارسال
در هم اکنون، cadilac گفته است :

سلام 

در سند خودرو گزینه مدیران صنعت نوشته نشد ه؟

خیر، من که چنین چیزی ندیدم.

لینک به ارسال
در 10 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

خیر، من که چنین چیزی ندیدم.

اگر نوشته باشه مدیران صنعت خودرو سفارشی میشه 

داشبورد د ورنگه سفید با سیاه میشه

یه سری اپشنهای  دیگه هم داره 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/07/05, 07:35:36، endwaiter گفته است :

جایی که من سراغ دارم ست جلو و عقب رو با هم داره. ساب توی صندوق رو هم نداره.

می گفت که اینا هم بدون آمپلی که توی سابه، خوب صداشون درنمیاد. 

صدای باند شما چطوره؟ آیا با آمپ نصب کردید یا همینجوری؟

به نظر شما توجیه داره که آدم ۶۰۰-۷۰۰ تومن پول اینا رو بده؟

من برای درب  های جلو گرفتم و با همین پخش فابریک مدل 94 که آرم IKCO روش نوشته شده، استفاده می کنم. توییتر ها فابریک ماشین اما مارک Deck (کیفیت نسبتا قابل قبول) اما عقب باز فابریک اما ایرانی و کیفیت خروجیش اصلا چنگی به دل نمی زنه.
الان تنظیم کردم که میزان خروجی بلندگوهای جلو بیشتر از عقب باشه. تفاوت کیفیت که کاملا فاحش است و صدای تولیدی بسیار شفاف. وقتی گرفتم بردم پیش یکی از دوستان که فروشگاه و خدمات صوتی خودرو داره، یه صدا ازش گرفت و گفت از کجا آوردی، استوک ماشین خارجی مدل بالاست؟!
اما شاید با این هزینه گزینه های بهتری قابل بررسی باشد. اما این هم دقت کن که خیلی از بلندگوهای موجود در بازار فیک هستند اما شاید کیفیت خوبی ارائه دهند.

من به شخصه وضوح صدا و کیفیت برام مهم بود نه میزان صدا و باس خیلی بلند. البته همین هم صداش خیلی بلند و من به ندرت ولوم صدا که از 30 است، بیشتر از 16 ببرم بالاتر.

مزیت دیگر این است که سوکت فابریک و نیاز به لخت کردن سیم یا هر کار دیگری نیست.

یه نکته دیگه من از یکی از دوستان که لوازم 206 عرضه می کنه خریدم 250 جفتش. کلا دو جفت بلندگو جلو مسافری اومده بود براش.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 29 دقیقه قبل، goli2242 گفته است :

من برای درب  های جلو گرفتم و با همین پخش فابریک مدل 94 که آرم IKCO روش نوشته شده، استفاده می کنم. توییتر ها فابریک ماشین اما مارک Deck (کیفیت نسبتا قابل قبول) اما عقب باز فابریک اما ایرانی و کیفیت خروجیش اصلا چنگی به دل نمی زنه.
الان تنظیم کردم که میزان خروجی بلندگوهای جلو بیشتر از عقب باشه. تفاوت کیفیت که کاملا فاحش است و صدای تولیدی بسیار شفاف. وقتی گرفتم بردم پیش یکی از دوستان که فروشگاه و خدمات صوتی خودرو داره، یه صدا ازش گرفت و گفت از کجا آوردی، استوک ماشین خارجی مدل بالاست؟!
اما شاید با این هزینه گزینه های بهتری قابل بررسی باشد. اما این هم دقت کن که خیلی از بلندگوهای موجود در بازار فیک هستند اما شاید کیفیت خوبی ارائه دهند.

من به شخصه وضوح صدا و کیفیت برام مهم بود نه میزان صدا و باس خیلی بلند. البته همین هم صداش خیلی بلند و من به ندرت ولوم صدا که از 30 است، بیشتر از 16 ببرم بالاتر.

مزیت دیگر این است که سوکت فابریک و نیاز به لخت کردن سیم یا هر کار دیگری نیست.

یه نکته دیگه من از یکی از دوستان که لوازم 206 عرضه می کنه خریدم 250 جفتش. کلا دو جفت بلندگو جلو مسافری اومده بود براش.

با ۲۵۰ تومن، دو جفت بلندگوی JBL انداختم رو چهار تا درا که صداش از صدای باندای رودری فابریک ماشین قبلیم که ایتالیایی بودن، خیلی بهتره. توییترهای قبلی رو هم که HARMAN و فرانسوی بودن رو جایگزین توییترهای DECK ایرانی کردم.

یه جفت ۶۹۷۵ هم رو طاقچه دارم با یه ساب نقلی پایونیر، مدل ۲۰۰۲. تو اینترنت جستجوش کنید. برای ۲۰۶ عالیه.

ایشالا چند تا عکس از مراحل نصب رو هم قرار میدم.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

من اعتقادی به روکش ندارم. به نظرم خودم باید لذت نو بودن صندلی رو ببرم. روکش مال زمانیه که صندلی کثیف و مستهلک شد.

قدر زر زرگر شناسد، قدر گوهر گوهری

بسیاری از مردم چه می دونن مدلای پایین با مدلای بالا چه فرقی دارن؟

سلام مجدد خوب روکش بنداز چند سال بعد درش بیارو اون موقع از نوییش لذت ببر ولی اگه حواستونو جمع کنید فقط کثیف شه میشه داد توشویی و روشو شستو مجدد تمیز کرد به شرطی که نسوزه یا مایعات رنگدار و لکه کننده مثل اب انارو غیره روش نریزه و پاره ماره نشه که اونم فدا سرتون نهایت بعد یه مدت ادم میده تودوزی براش فابریکی میدوزنو ابراشم عوض میکنن در مورد اینکه مثلا 84 ؤ 85 کیفیتش بهتر بوده درست ولی شرایطم باید در نظر گرفت مثلا الان من یه تیپ پنج صفر گیر بیارم طرف بگه چهل تومن منم بخرم ولی یکی دو سال سوار شمو چهل پنجاه تا کیلومتر بندازه و یه لکه ام رنگ شه از من هیجده تومنم نمیخرن یا یه تیپ پنجه 84 در حد کم کارکرد چهل پنجاه  تا کارکرد گیر بیارم همه چی فابریک اولا خیلی سخت گیر میاد چون کسی همچین ماشینیو نمیفروشه اگرم بفروشه تو همون خانواده نهایت فامیل نزدیک ازش میخرن مگر اینکه قیمتش فضایی باشه مثلا میزاره 26يإ27 و اونم ارزش خرید نداره در اون صورت یه سال سوار شیو کیلومتر بندازه و دو تیکه رنگ شه کلی تو سرش میخوره و برا کسی که یه جورایی به ماشین به عنوان سرمایه نگاه میکنه و فکر فروششم هست به صرفه نیست 

ولی ماشین شما داستانش فرق میکنه اولا چون بعد 91 تیپ شش تولید نشده و بعضیا اتومات سوارن و مشتری خاص داره البته میگن جدیدا داره تولید میشه ولی معلوم نیست چی در بیاد همین الان تو بازار تیپ شش 91 رو فکر نکنم زیر 32 بدن معمولیشو مگر تصادف شدید یا دربو داغون تر تمیزشم که بسته به انصاف تا 38 39 دیدم تو دیوار و به خاطر همین شما براتون خیلی بالاتر از قیمت کارکردش نیفتاده که در کل خودرو صفر افت قیمتو داره خلاصه داداش قدرشو بدون خوب ماشینی گیرت اومده هم نسبت به کیفیتو سال ساختش هم قیمتو شرایط بازار خداییش ماشین دست خوب کسی ام افتاده شما هم تجربه چندین 206 رو داشتید هم اوتومات کلی ام وسایل داشتی که از ماشین قبلیت باز کردیو رو این انداختی و با تجربه ای که از ماشین قبلیات کسب کردی و حتی تو این سایت و اینترنت بدست اوردی میتونی ماشینو سالمو روپا نگه داری ایشالاه که همیشه به خوشی سوارش شی هیچ وقتم دلتو نزنه و نگهش داری 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری