endwaiter

بیدار شدن آخرین بازمانده از خواب زمستانی

204 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

اینم سه تا عکس از داشبورد و صندلی آقا آرش، برای اون عزیزی که گفته بودن از ماشین عکس بذارم.

wnfazp0kjda3.jpg

5s6a7lrqemn0.jpg

http://s6.uplod.ir/i/00898/tq0qlmg5gskn.jpg

اون سفیدی های روی صندلی و داشبورد هم جای لگدهای پسر شیطونمه. متاسفانه حالیش نیست ماشین نوئه.😁😁 

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 18 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

نرم افزار موتور و گیربکس رو به روز کردم. چون ترمزم چوب می کرد، گیربکس هم گاهی ادا در میاورد.

سلام مبارکتون باشه

میشه بی زحمت بفرمایید نرم افزار موتور و گیربکس رو ورژن چند آپدیت کردید؟

و مصرفتون توی شهر چنده؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sadeghmp گفته است :

سلام مبارکتون باشه

و مصرفتون توی شهر چنده؟

سلام دوست من

راستش شماره ورژن رو نگاه نکردم. کسی که انجام داد گفت برای موتور نسبت به فابریک خودش یه ورژن اصلاحیه وجود داره که برام ریخت. برای گیربکس هم گفت بعد از مال خودم دو تا آپدیت اومده که اونم برام ریخت.

اولین باک رو بعد از یه کم بنزینی که توش بود پر کردم و امروز تموم شد. مصرف توی شهر ۱۱/۴ بود. البته چند باری با دور موتور ۵ و ۶ رفتم (جهت آب بندی). با توجه به نو بودن ماشین و این مدل رانندگی، و همینطور ارتقای نرم افزارها، امروز باک دوم رو می زنم و باید ببینم مصرف چطور میشه.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sadeghmp گفته است :

سلام مبارکتون باشه

و مصرفتون توی شهر چنده؟

صادق جان

وقتی گیربکس ایراد پیدا میکنه از لحاظ نرم افزاری وبرنامه را خوب اجرا نمیکنه مثل همین چوب کردن ترمز که قبلا گفتیم باید دانلود کرد 

این سال گیربکس و تیپ 6 و4 و ورژن نرم افزاری=

GearBox-206_AL4(Tip6-1384-85) , GearBox-206_AL4(Tip4- 1380-82) , GearBox-206_AL4(9653213180) , GearBox-206_AL4(9642162280) , GearBox-206_AL4(1386-92)
  GearBox-206_AL4( نرم افزار 9642162280) , _1386-92)سال

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

البته چوب کردن ترمز مربوط به نرم افزار ECU مرکزی ماشین میشه، نه گیربکس 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ترمزabsیه برنامه سیستم اونبه ecu موتور مربوطه 

و یه بخش دیگه برای =

ترمز شديد و يا طولاني، گيربكس دنده را به دنده پايينتر تعويض ميکنه به دليل ايجاد ترمز موتوري بهتر و برای افزايش دور موتوربه جهت افزايش مكش سيلندرها و تقويت نيروي بوستر ترمز و نهايتاً افزايش قدرت ترمز گيري، اين عمل توسط EGSگيربكس انجام مي شه EGSبا توجه به ميزان شتاب منفي كه از سنسور سرعت خودرو )سنسورهاي (ABSتشخيص مي ده و اقدام به تعويض دنده معكوس زودتر از حالت عادي مي کنه

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

دیشب سنسور نور و بارون رو هم نصب کردم. منتها هنوز فعال نیست و باید ببرم فعالش کنم.

البته فکر کنم خوب نشد و زیرش حباب افتاد. یه پد ژله ای دارم. احتمالا باید عوضش کنم. من که آخر نفهمیدم این پایه و پد رو چجوری میشه تمیز و بدون حباب نصب کرد.

2hb4khyg9fom.jpg

k0c2gt5rz53f.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، endwaiter گفته است :

دیشب سنسور نور و بارون رو هم نصب کردم. منتها هنوز فعال نیست و باید ببرم فعالش کنم.

البته فکر کنم خوب نشد و زیرش حباب افتاد. یه پد ژله ای دارم. احتمالا باید عوضش کنم. من که آخر نفهمیدم این پایه و پد رو چجوری میشه تمیز و بدون حباب نصب کرد.

بعد از نصب  همه اجزا و سنسور باران بروي نمايشگر پيغام Automatic Lighting Fault مشاهده شده كه نشان ميداد سنسور را هنوز ماشين نشناخته؟

با برداشتن بست باطري به مدت دو سه دقيقه و وصل مجدد بست باطري سنسور فعال میشه  و ديگه پيام خطا نمیده

براي فعال شدن سنسور باران هم فقط كافيه دسته برف پاك كن در حالت متناوب (سابق) قرار بگيره. 

براي فعال كردن چراغ هاي اتوماتيك سوييچ را در حالت accesories قراربده و ته دسته چراغ رو 2 ثانيه نگه دار با صداي يك بوق خاص و نوشتن پيام automatic lighting on چراغها اتوماتيك روشن ميشن

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام و تبریک مجدد
مبارک باشه فقط بنظر من اون پرچمی که روی فلاپ صندوق زدین رو بردارین خلی بهتره ...اصلا نمای جالبی نداره...(نظر شخصی منه)

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست. عزیز مبارکتون باشه .یه سوال داشتم از اون سایتی که فرمودید روغن ترمز خریدید چه مارکی بود

ویرایش شده در توسط Saeedsuprise
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری