endwaiter

بیدار شدن آخرین بازمانده از خواب زمستانی

204 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

ا

ویرایش شده در توسط endwaiter

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، !Mehdi گفته است :

سلام و تبریک بابت ماشین نو.... ان شالله چرخش به خوشی بچرخه...

واسه بد استارت خوردن؛ به نظرم روغن موتور رو تعویض کن!!

ضمنا به نظرم ارتفاع عقب رو یکم بیار پایین تر...

ممنونم از شما

استارت بد از روغن نیست. تازه عوض کردم.

ارتفاع عقبش هم اندازه ماشین قبلیم زدم. احتمالا یه کم کار کنه نشست می کنه و کمی پایینتر میاد. بیشترش هم تو مسافرت ها برام مشکل ساز میشه.

لینک به ارسال
در 42 دقیقه قبل، SorooshSarani گفته است :

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

عاليه براي تو شهر واقعاً

منم دنبال همچنين ماشينيم ولي متاسفانه پيدا نميشه البته منم نميگردم زياد 

فقط ببر به نظرم آپديت گيربكس و أينا رو انجام بده و حتما  رو ي فنيش هم كار كن مثل هدرز و...

دزدگير هم بنظرم تكستون از همه چيز بهتره چون فابريكيه

پيگير هستيم ...

نرم افزار موتور و گیربکس رو به روز کردم. چون ترمزم چوب می کرد، گیربکس هم گاهی ادا در میاورد.

شما تو سایت ها بگرد. موردای آس خوبی پیدا میشه.

در مورد هدرز هم زیاد علاقه ای ندارم. آدم زن و بچه دار زیاد نمی تونه تو یه سری مسایل تند بره. شرایط افراد متفاوته.

اگه قرار باشه ماشین با خرجاش بزنه بالای ۵۰ تومن، خب یهو یه مزدا۳ یا ماکسیما برمی داشتم.

دزدگیر تکستون عالیه. منتها به قیمتش نمی ارزه. یه دزدگیر کارکرده و کم امکانات رو باید کلی پول بدم. با نصفش میشه یه دزدگیر تصویری درجه یک انداخت.

اگر به قیمت بود تکستون می خریدم.

الان چهار تا باند واسه رو دری ها رو میگن ۷۵۰ تومن، چون فابریکه با مارک JBL. من مدل دیگه JBL خریدم واسه جلو و عقب، جفتش فکر کنم سیصد تومنی شد. یه ذره بالا و پایینشو یادم نیست.

امروز قراره بیارن.

یه سری لوازم فابریک ۲۰۶ واقعا دیگه بیش از حد توجیه اقتصادی ندارن.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

http://s6.uplod.ir/i/00898/7cdl5s5fgq4i.jpg
http://s6.uplod.ir/i/00898/2eop98ptjxh2.jpg

این هم سیم کشی سنسور و چراغ های داشبورد و نقشه خوانی.

معاینه فنی ماشین رو هم گرفتم تا خیالم راحت باشه.

2brp40viwv1k.jpg

روز بعدش هم که رفتم تعویض پلاک و پلاک خودم رو روش چسبوندم.

0ru378ayy8tl.jpg
srwa138du4wt.jpg

عصر همون روز هم رفتم دفتر بیمه. هم تعهد مالی ثالث رو از ده میلیون به سی میلیون ارتقا دادم، هم بیمه بدنش کردم. بیش از یک میلیون هم پیاده شدم. ولی خب این یکی از نون شب واجب تر بود.

در حال حاضر نصب بلندگوها مونده و دزدگیر و سنسور نور و بارون.

سنسور رو هم تصمیم گرفتم بدون قاب و روی شیشه فابریک نصب کنم تا هزینم پایین بیاد.

یه باله عقب، فلاپ در صندوق، جلو پنجره و فلاپ روی آینه ها رو هم دادم رنگ کنه. ایشالا آماده بشن، اونا رم نصب می کنم.

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

داداش قیمتشم مناسبه اسفند براش دود کن حتما این اخرین بازماندرو ایشالاه همیشه نو بمونه یه گل سر سبد  واقعا ماشین تکی گیر اوردی فقط بیزحمت عکس ازش همیشه اپلود کن و بزار من که واقعا لذت میبرم میبینمش فقط داداش زیاد به نطرم دستکاریش نکن سعی کن لوازم فابریکشو عوض نکنی منظورم تعویض کمکها یا اینکه شیشو میخواستی عوض کنی دو دل بودی در مورد خورده ایرادهای کوچولوشم مثل درب عقب یا بد روشن شدن بلاخره ماشین صفر خارجی ام این خورده کاریارو داره ماشین شما ام که چهار پنج سال خواب بوده باید دو سه هزارتایی کار کنه تا خورده کاریاش خودشو نشون بده  دزدگیرم سعی کن حد ال امکان تکستون بندازی که دستکاری نشه سیمکشیش حیفه میدونم گرونه و کارایی زیادی ام نداره ولی اصل دزگیر جیر جیر کردن و باز کردنو بستن دره که ریموت خود ماشینم میمونه در اخر موفق باشیو عکس یادت نره 

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 5 دقیقه قبل، aidin1384 گفته است :

داداش قیمتشم مناسبه اسفند براش دود کن حتما این اخرین بازماندرو ایشالاه همیشه نو بمونه یه گل سر سبد  واقعا ماشین تکی گیر اوردی فقط بیزحمت عکس ازش همیشه اپلود کن و بزار من که واقعا لذت میبرم میبینمش فقط داداش زیاد به نطرم دستکاریش نکن سعی کن لوازم فابریکشو عوض نکنی منظورم تعویض کمکها یا اینکه شیشو میخواستی عوض کنی دو دل بودی در مورد خورده ایرادهای کوچولوشم مثل درب عقب یا بد روشن شدن بلاخره ماشین صفر خارجی ام این خورده کاریارو داره ماشین شما ام که چهار پنج سال خواب بوده باید دو سه هزارتایی کار کنه تا خورده کاریاش خودشو نشون بده  دزدگیرم سعی کن حد ال امکان تکستون بندازی که دستکاری نشه سیمکشیش حیفه میدونم گرونه و کارایی زیادی ام نداره ولی اصل دزگیر جیر جیر کردن و باز کردنو بستن دره که ریموت خود ماشینم میمونه در اخر موفق باشیو عکس یادت نره 

دلیل عوض نکردن شیشه تا حدود زیادی هم به فابریک بودن شیشه مربوط بود. همه چیز قیمت نبود. دوست ندارم زیاد انگولکش کنم. الان از خرابی قفل واسه هزینش ناراحت نیستم. واسه اینکه فوم روی درش ممکنه خراب بشه ناراحتم. هرچند یه دست فوم نو تو انباری دارم.

دزدگیر هم شک نکن که حتما مارک مرغوب با سیم و سوکت فابریک می بندم که سبم کشی ماشین تیکه پاره نشه.

ممنون از لطفی که به بنده دارید.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام

مبارک باشه،فقط اینکه دوست عزیز سایز عکسها رو کم کن لطفا،هر کدوم حدود 6 مگ هست.

یک ساعت طول میکشه تا باز کنه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 4 ساعت قبل، SAMANg گفته است :

سلام

مبارک باشه،فقط اینکه دوست عزیز سایز عکسها رو کم کن لطفا،هر کدوم حدود 6 مگ هست.

یک ساعت طول میکشه تا باز کنه

راستش چون با گوشی فرستادم و استفاده از فتوشاپ یه کم وقت گیر بوده و وقتشو نداشتم، همین جا آپلود کردم.
شما به بزرگی خودتون ببخشید، ولی همینش رو هم به احترام دوستانی که پیگیر تاپیک هستن ادامه دادم.
بازم بابت این موضوع عذرخواهی می کنم.
.
خبر جدید هم اینکه از گیجی کالای مزخرف باند و روغن ترمز و هیدرولیک خریده بودم که نیاوردن. زنگ زدم پیگیر شدم، با پررویی میگه امشب نمیاریم، فردا میاریم. گفتم نمی خوام، کنسلش کن.
دفعه پیش هم با کلی تاخیر آورد و همه برنامم رو بهم زد.
بازه های زمانی ارسالشون که سه ساعته بود شده شش هفت ساعته، تازه تو سایت جدیدا نوشته این زمان تقریبیه. اونم تازه به موقع نمیارن. عمرا دیگه ازشون خرید کنم.
فردا پس فردا باید برم دنبال باند. دو تا باند ۱۳ و ۱۶ سانتی خوب می خوام بگیرم که رو درا بندازم و هر چهار تاش هم به خروجی جلوی پخشم (۷۷۵۰ پایونیر) وصل کنم. خروجی عقب رو هم به ۶۹۷۵ رو طاقچه وصل کنم. البته اینو با آمپ.
یه ساب پایونیر ۲۰۰۲ هم دارم. احتمالا برای رو درا کامپوننت بگیرم که ترکیبشوندخوب بشه.
دوستان اگر مدل خوبی سراغ دارن پیشنهاد بدن.

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

نرم افزار موتور و گیربکس رو به روز کردم. چون ترمزم چوب می کرد، گیربکس هم گاهی ادا در میاورد.

شما تو سایت ها بگرد. موردای آس خوبی پیدا میشه.

در مورد هدرز هم زیاد علاقه ای ندارم. آدم زن و بچه دار زیاد نمی تونه تو یه سری مسایل تند بره. شرایط افراد متفاوته.

اگه قرار باشه ماشین با خرجاش بزنه بالای ۵۰ تومن، خب یهو یه مزدا۳ یا ماکسیما برمی داشتم.

دزدگیر تکستون عالیه. منتها به قیمتش نمی ارزه. یه دزدگیر کارکرده و کم امکانات رو باید کلی پول بدم. با نصفش میشه یه دزدگیر تصویری درجه یک انداخت.

اگر به قیمت بود تکستون می خریدم.

الان چهار تا باند واسه رو دری ها رو میگن ۷۵۰ تومن، چون فابریکه با مارک JBL. من مدل دیگه JBL خریدم واسه جلو و عقب، جفتش فکر کنم سیصد تومنی شد. یه ذره بالا و پایینشو یادم نیست.

امروز قراره بیارن.

یه سری لوازم فابریک ۲۰۶ واقعا دیگه بیش از حد توجیه اقتصادی ندارن.

سلام تبریک عرض می کنم، ایشالا این ماشین براتون خوش رکاب باشه و کلی خاطرات خوب با هم مرور کنید

من بلندگو JBL فابریک دارم، دنبال عقب هستم. لطفا شماره تماس از جایی که بلندگوهای عقب دارند، اگر دارید برام پ.خ. نمایید
با تشکر

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، goli2242 گفته است :

سلام تبریک عرض می کنم، ایشالا این ماشین براتون خوش رکاب باشه و کلی خاطرات خوب با هم مرور کنید

من بلندگو JBL فابریک دارم، دنبال عقب هستم. لطفا شماره تماس از جایی که بلندگوهای عقب دارند، اگر دارید برام پ.خ. نمایید
با تشکر

جایی که من سراغ دارم ست جلو و عقب رو با هم داره. ساب توی صندوق رو هم نداره.

می گفت که اینا هم بدون آمپلی که توی سابه، خوب صداشون درنمیاد. 

صدای باند شما چطوره؟ آیا با آمپ نصب کردید یا همینجوری؟

به نظر شما توجیه داره که آدم ۶۰۰-۷۰۰ تومن پول اینا رو بده؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری