endwaiter

بیدار شدن آخرین بازمانده از خواب زمستانی

426 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 7 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

روغنی که شما گرفتی هم زیر درپوش پلاستیکیش، پلمب فویل مانند رو داشت؟

سلام، بله زیر درپوش پلاستیکی مشکی یه پلمپ فویل مانند بود، من از وارکنندش گرفتم چون جا و وسایل داشتم خودم عوض کردم خیلی به صرفه تموم شد، ۲ سری به مدت ۴ روز ازهم عوض کردم شد ۲۳۰ تومن، همین ۲ سری رو  بیرون عوض میکردم دیگه ۴۰۰ به بالا میشد، ادم خودش انجام میده دقیق تر و تمیز تر انجام میشه

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 ساعت قبل، captainniron گفته است :

چه میکنه لومیا 950 !!!

دقیقا. آقاییه واسه خودش.😁 

در 4 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام این شیر فرمون هرینگتون را از کجا خریدید؟ شرکتی بود؟ روغن هیدرولیک را کامل عوض کردید؟ آدرسش را هم اگه کارش تمیزه میشه بدید؟

شیر رو از یه فروشگاه ایساکو گرفتم. کار این بنده خدا هم عالیه. حتما آدرسش رو قرار میدم.

در 4 ساعت قبل، Kiarash_banagar گفته است :

سلام 

انشالله که ماشین سال ها براتون بدون خرج کار کنه

جسارتا میخواستم بدونم هزینه گیربکستون چقدر شد تا الان؟

منم باید ماشین رو ببرم پیش واچیک که ردیفش کنه (ماشین ۹۰ تا راه رفته هنوز دست به گیربکسش به جز تعویض روغن گیربکس نخورده)

باید ببرم پیشش ی دور گیربکسو بیاره پایین و ی حال اساسی بهش بده و لوازم مصرفی و بیکیفیتش رو عوض کنه

ممنون

راستش هنوز باهاش حساب نکردم. یه بدهی هم از چند ماه قبل بهش دارم، قرار شده با هم حساب کنه بگه. البته اگه بگه😁 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/11/30, 10:13:46، mehrdadghp گفته است :

سلام این شیر فرمون هرینگتون را از کجا خریدید؟ شرکتی بود؟ روغن هیدرولیک را کامل عوض کردید؟ آدرسش را هم اگه کارش تمیزه میشه بدید؟

تهرانپارس، میدان پروین، انتهای خیابان ۱۹۶ شرقی، خیابان ۱۳۷، نبش کوچه هادی، پلاک ۱۸

هیدرولیک ابراهیم 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

اقا مصطفی قبل و بعد تعویض رینگ دقت کردی چه تفاوت‌هایی داشت؟ مثلا قبل تعویض (غیر از گاز هرز و تقه محکم ۲ به ۱ در زمان گرم شدن) دقت کردی که زمان گرم شدن ۱ به ۲ با گاز اروم نه شتاب گیری تقه کوچک داشته باشه یا دو پله تعویض کنه یا لگد گم بزنه که بعد تعویض اینم رفع شده باشه؟

ویرایش شده در توسط mahdi777

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

اقا مصطفی قبل و بعد تعویض رینگ دقت کردی چه تفاوت‌هایی داشت؟ مثلا قبل تعویض (غیر از گاز هرز و تقه محکم ۲ به ۱ در زمان گرم شدن) دقت کردی که زمان گرم شدن ۱ به ۲ با گاز اروم نه شتاب گیری تقه کوچک داشته باشه یا دو پله تعویض کنه یا لگد گم بزنه که بعد تعویض اینم رفع شده باشه؟

راستش گیربکس من چون نوئه، خیلی مشکل خاصی نداشت. منتها موقع گرم شدن تو ترافیک، گاهی چنان بدداز دو به یک تقه می زد که فکر می کردم یکی از پشت کوبیده بهم. رو همین حساب برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به قسمت های دیگه، تصمیم گرفتم رینگ ها رو تعویض کنم. با توجه به اینکه نصف روغن هم عوض شد، الان که حدود ۱۰۰ کیلومتر باهاش رفتم، عملکرد خیلی بهتر شده. کلا تو یک به دو و برعکس، ۲۰۶ کمی تقه داره که بسته به دور موتور و مقدار گاز دادن متغیره. ولی در کل الان عملکرد رضایت بخشه. اگه میشد فیلتر روغنش هم به اضافه کل روغن تعویض بشه، خیلی بهترم میشد. چون گیربکس قبلیم رو که واچیک کامل تعمیر کرد، واقعا عملکرد خوبی داشت.

اما فعلا که راضی ام و امیدوارم همینجوری بمونه. ایشالا ۱۰ هزار تا دیگه سه لیتر دیگه روغن وایکو توش می ریزم.

لینک به ارسال

یه سوال داشتم فشار مانیفولد ماشین شما چند هست ؟ رنج

ویرایش شده در توسط a.m.i.n

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

راستش گیربکس من چون نوئه، خیلی مشکل خاصی نداشت. منتها موقع گرم شدن تو ترافیک، گاهی چنان بدداز دو به یک تقه می زد که فکر می کردم یکی از پشت کوبیده بهم. رو همین حساب برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به قسمت های دیگه، تصمیم گرفتم رینگ ها رو تعویض کنم. با توجه به اینکه نصف روغن هم عوض شد، الان که حدود ۱۰۰ کیلومتر باهاش رفتم، عملکرد خیلی بهتر شده. کلا تو یک به دو و برعکس، ۲۰۶ کمی تقه داره که بسته به دور موتور و مقدار گاز دادن متغیره. ولی در کل الان عملکرد رضایت بخشه. اگه میشد فیلتر روغنش هم به اضافه کل روغن تعویض بشه، خیلی بهترم میشد. چون گیربکس قبلیم رو که واچیک کامل تعمیر کرد، واقعا عملکرد خوبی داشت.

اما فعلا که راضی ام و امیدوارم همینجوری بمونه. ایشالا ۱۰ هزار تا دیگه سه لیتر دیگه روغن وایکو توش می ریزم.

پس الان ۱ به ۲ با هر مدل گاز و دما تقه نداری، حس کردن تعویض دنده منظورم نیست ، تقه ای که در دور ارام ۱ به ۲ بزنه

لینک به ارسال

در 5 ساعت قبل، mahdi777 گفته است :

پس الان ۱ به ۲ با هر مدل گاز و دما تقه نداری، حس کردن تعویض دنده منظورم نیست ، تقه ای که در دور ارام ۱ به ۲ بزنه

با گذشت زمان و رانندگی در شرایط مختلف بهتر میشه نظر داد. ولی امروز که اومدم سرکار خیلی خوب بود و زمانی که ماشین کاملا گرم شده بود، خیلی وقتها یک به دو رو حتی احساس هم نمی کردم. اما در مورد دور آرام موتور باید بیشتر بررسیش کنم.

اگه عملکرد کلی گیربکس رو بخوام خلاصش کنم، واقعا فکرشو نمی کردم دو تا دونه رینگ اینقدر تو کارش تاثیر داشته باشن. هرچند ممکنه برای نظر قطعی دادن کمی زود باشه.

البته نمیشه نقش سه لیتر روغنی رو هم که عوض کردم نادیده گرفت. اونم قطعا به بهتر شدن عملکرد کمک می کنه.

ویرایش شده در توسط endwaiter

لینک به ارسال
در در 1396/11/24, 19:55:02، endwaiter گفته است :

والا گوشی ۲۰ مگاپیکسلی رو گذاشتم رو ۸. حجم هرکدوم هم حدود دو مگ و خرده ای هستش. اگه اینترنت مملکت اوضاعش خرابه، من جای مخابرات عذر می خوام.🙂🙂 

عزیزم

درسته وضع اینترنت کشور خرابه؛ ولی تو وب که عکس با این حجم آپلود نمیکنن! واسه سئو سایت هم بده! 

دو تا پیشنهاد دارم.

اول اینکه عکس رو روی گوشی باز کن و از صفحه اسکرین شات بگیر. بعد اون رو آپلود کن.

دوم اینکه یه نرم افزار resize نصب کن. مثلا این: 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simplemobilephotoresizer

با این کار حجم اینترنت مصرفی خودت هم کمتر میشه....

:hello:

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

با گذشت زمان و رانندگی در شرایط مختلف بهتر میشه نظر داد. ولی امروز که اومدم سرکار خیلی خوب بود و زمانی که ماشین کاملا گرم شده بود، خیلی وقتها یک به دو رو حتی احساس هم نمی کردم. اما در مورد دور آرام موتور باید بیشتر بررسیش کنم.

اگه عملکرد کلی گیربکس رو بخوام خلاصش کنم، واقعا فکرشو نمی کردم دو تا دونه رینگ اینقدر تو کارش تاثیر داشته باشن. هرچند ممکنه برای نظر قطعی دادن کمی زود باشه.

البته نمیشه نقش سه لیتر روغنی رو هم که عوض کردم نادیده گرفت. اونم قطعا به بهتر شدن عملکرد کمک می کنه.

ایشالا بیشتر برسی کنی خبرشو بدی بهمون 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری