endwaiter

بیدار شدن آخرین بازمانده از خواب زمستانی

204 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

یه سری خرده ریز رو هم از رو اون یکی برداشتم. مثل قاب روی قفل صندوق عقب. همون قطعه مشکی رنگ. چون خارهای مال خودش خیلی مزخرف بود. موقع درآوردن چند تا از خارها تو جاشون موندن.

همینطور قاب دور فرمون و آفتابگیرای جلو که مال خودش واقعا بیخود بودن.

قدم بعدی نصب پاور ویندوز بود. اصلا حال نمی ده ماشین رو خاموش کنی و بخوای وایسی شیشه بدی بالا.

همونجا شیشه ها رو هم دودی کردم که طرف نسبتا کارش خوب بود، اما متاسفانه جنس برچسبش خیلی  خوب نبود و جای خش کاردکش روشون مونده.

32qzpp5r42am.jpg
x981gpohyfvb.jpg

یه آنتن کوتاه هم انداختم که عالی نیست، ولی خب از اون آنتن دراز خودش بهتره.

یه دست گل پخش کن اصلی هم قبلش انداخته بودم.

اینم نتیجه کاراین مرحله بعد از انجام کارهایی که گفتم.

8o04kpvnc78k.jpg

چراغ سقفی رو هم که چراغ نقشه خونی هم داشت رو  از رو اون یکی برداشتم. منتها سیم و سوکتش رو نداشت. چراغ داشبورد هم خریدم که سیم کشی اون رو هم نداشت.

سیم و سوکت این دو تا رو به اضافه سیم کشی سنسور نور و بارون رو یکی از دوستان در خیابون دماوند برام کشیدن.

الان چراغ داشبورد و نقشه خونی اوکی شده  و آماده نصب سنسور نور و بارونه. منتها این دوستمون شیشه قاب سنسور دار اورجینال تموم کردن.

دودل شدم که اصلا شیشه رو عوض کنم یا رو همین نصب کنم؟

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مبارک باشه، به عنوان مصرف کننده که بخوای نگهش داری به نظرم قیمت مناسبی گرفتی.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، barton2500 گفته است :

مبارک باشه، به عنوان مصرف کننده که بخوای نگهش داری به نظرم قیمت مناسبی گرفتی.

بله، واقعا یه جورایی فکرشو که می کنم، قیمتش بالا هم نبوده.

البته فعلا هیچی نشده قفل در عقب سمت شاگردش خرابه و گیریپاژ کرده.

.

یه سوال از اساتید داشتم.

چرا ماشین بد روشن میشه؟ بخصوص وقتی چند ساعتی استارت نخورده باشه.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام تبریک میگم بابت خرید این 206 البته بگما همچین آخرین بازمانده هم نیست رخش شما من مدل 93 با برق فرانسوی هم دیدم ولی خیلی خیلی خیلی کمن شاید به اندازه تعداد انگشتان دست امیدوارم به خوشی از ماشین استفاده کنید لطفا نصب دزدگیر روهم در اولویت قرار بدین و اینکه بد استارت خوردن داریم تا بد استارت خوردن D: شما برای اولین مرحله وضعیت باطری رو چک بفرمایید.

ویرایش شده در توسط amirchamir
پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال

سلام

مبارک باشه قیمت هم به نظر من خوبه و مهم تر این که ارزش داره به هر صورت شما چیزی را خریدید که الان هیچ تولیدی نداره و میتونه هر قیمتی داشته باشه!

در مورد لنت چون قطعه کالیپز تزمز بوش هست و تمام کالیپر هایی که قبلا می امد پک بوش بود و داخل کالیپر لنت هم بود به صورت پک روی جلو لنت بوش جورید بود و عقب  تکستار های پژو سیتروئن که یک آرم بوش داشتند بود و از این بابت نگران نباش.

چند تا سوال مارک تسمه تایم و دینام اریجینالی که روش بود چی بود و تسمه دینامش شماره 1564 بود؟

کمک روش چی بود و فنرش چه رنگی داشت؟ ایا دوقرمز زرد بود؟ و اینکه شما چه فنر و کمکی انداختید؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، amirchamir گفته است :

سلام تبریک میگم بابت خرید این 206 البته بگما همچین آخرین بازمانده هم نیست رخش شما من مدل 93 با برق فرانسوی هم دیدم ولی خیلی خیلی خیلی کمن شاید به اندازه تعداد انگشتان دست امیدوارم به خوشی از ماشین استفاده کنید لطفا نصب دزدگیر روهم در اولویت قرار بدین و اینکه بد استارت خوردن داریم تا بد استارت خوردن D: شما برای اولین مرحله وضعیت باطری رو چک بفرمایید.

شما درست می فرمایید. اما خواستم یه ذره جو بدم و نوشتم آخرین بازمانده. اونم که شما فرمودید احتمالا از همین سریه. مال آپکو بوده.

تاریخ باتری ۹۵ هستش و ظاهرا شب عید تعویض شده. البته آبی اسیدی هستش. ولی خب نوئه. دزدگیر هم حتما نصب می کنم. فعلا چون پارکینگ دارم، میشه چند روزی تحمل کرد. وقت نکردم فعلا برم سراغ دزدگیر.

در 2 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام

مبارک باشه قیمت هم به نظر من خوبه و مهم تر این که ارزش داره به هر صورت شما چیزی را خریدید که الان هیچ تولیدی نداره و میتونه هر قیمتی داشته باشه!

در مورد لنت چون قطعه کالیپز تزمز بوش هست و تمام کالیپر هایی که قبلا می امد پک بوش بود و داخل کالیپر لنت هم بود به صورت پک روی جلو لنت بوش جورید بود و عقب  تکستار های پژو سیتروئن که یک آرم بوش داشتند بود و از این بابت نگران نباش.

چند تا سوال مارک تسمه تایم و دینام اریجینالی که روش بود چی بود و تسمه دینامش شماره 1564 بود؟

کمک روش چی بود و فنرش چه رنگی داشت؟ ایا دوقرمز زرد بود؟ و اینکه شما چه فنر و کمکی انداختید؟

از بابت لنت نگرانی که ندارم.

من فنر اورجینال سه آبی و کمک اورجینال انداختم. توی پست های قبلی گفتم. عکس کمک فابریکش هم توی پست های قبلی هست. نمی دونم دقیقا چیه؟

رنگ فنرشم نمی دونم. ماشین قبلیم رو که فروختم به عموم رو دیدم، از روش نگاه می کنم و میگم.

تسمه تایمش پاورگریپ بود که من همون رو انداختم. تسمه دینامش هم ۱۵۶۴ دانگیل بود که من ۱۵۶۴ هاچینسون انداختم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 30 دقیقه قبل، endwaiter گفته است :

شما درست می فرمایید. اما خواستم یه ذره جو بدم و نوشتم آخرین بازمانده. اونم که شما فرمودید احتمالا از همین سریه. مال آپکو بوده.

تاریخ باتری ۹۵ هستش و ظاهرا شب عید تعویض شده. البته آبی اسیدی هستش. ولی خب نوئه. دزدگیر هم حتما نصب می کنم. فعلا چون پارکینگ دارم، میشه چند روزی تحمل کرد. وقت نکردم فعلا برم سراغ دزدگیر.

از بابت لنت نگرانی که ندارم.

من فنر اورجینال سه آبی و کمک اورجینال انداختم. توی پست های قبلی گفتم. عکس کمک فابریکش هم توی پست های قبلی هست. نمی دونم دقیقا چیه؟

رنگ فنرشم نمی دونم. ماشین قبلیم رو که فروختم به عموم رو دیدم، از روش نگاه می کنم و میگم.

تسمه تایمش پاورگریپ بود که من همون رو انداختم. تسمه دینامش هم ۱۵۶۴ دانگیل بود که من ۱۵۶۴ هاچینسون انداختم.

کمک سه ابی خیلی نرم برای تیپ 6 نیست؟؟ هندلینگ خوبه؟

لینک به ارسال

راستش برای سواری خانوادگی، به نظرم ارتفاع زرد بنفش بنفش مناسبتر باشه. اما این زیباتره. مشکل هندلینگ هم ندارم. دیگه چون اینو داشتم، همینو انداختم و عوضش نکردم.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

سلام و تبریک بابت ماشین نو.... ان شالله چرخش به خوشی بچرخه...

واسه بد استارت خوردن؛ به نظرم روغن موتور رو تعویض کن!!

ضمنا به نظرم ارتفاع عقب رو یکم بیار پایین تر...

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

عاليه براي تو شهر واقعاً

منم دنبال همچنين ماشينيم ولي متاسفانه پيدا نميشه البته منم نميگردم زياد 

فقط ببر به نظرم آپديت گيربكس و أينا رو انجام بده و حتما  رو ي فنيش هم كار كن مثل هدرز و...

دزدگير هم بنظرم تكستون از همه چيز بهتره چون فابريكيه

پيگير هستيم ...

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری