endwaiter

بیدار شدن آخرین بازمانده از خواب زمستانی

183 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام
یک سوال
به روز رسانی نرم افزار موتور و گیربگس فقط مخصوص اتومات هستش ؟

اینو چون اینجا خوندم نوشتم !

چه زمانی باید ببریم و باید کجا ببریم ؟
چی بگیم
ماشین بابای من 89 وقتی کولر روشنه تقه های بدی میزنه موقع تعویض دنده
و اینکه اول که سرده سرد هست راه می افتی کله میکنه انگار میخواد خاموش شه

ویرایش شده در توسط amink69
افزودن مطلب
پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، sadeghmp گفته است :

بیزحمت هروقت تونستید امکانش بود یه عکس از ECU موتور و گیربکس اینجا بذارید

ماشین من مئل 90 هستش میخوام یه مقایسه بکنم

سلام

ایسیو موتور که الان روش محافظه. اما عکسش رو تو صفحات اول تاپیک گذاشتم. اون قسمت که دارم تسمه تایم رو عوض می کنم می تونید ببینید.

wguqlhcke13a.jpg

اینم ایسیو گیربکس.

در 2 ساعت قبل، aidin1384 گفته است :

بله میدونم شوخی کردم برادر 

به نظرم  اگه بچه های اینجا نخواستن توی دیوار اگهی کنید خود من یه تایپ بی خیلی نو تو دیوار دیدم حتی کارتنم داشت سریع زدم تو گوشش 330 گداشته بود 290 خریدم تایپ ای خودمم به جا اینکه بزارم تو انبار گمو گور شه 130 فروختم تو همون دیوار یا مثلا کیلومترم کروز نبود 150 فروختم 170 از تو ملت یه کروز ساپورت در حد خریدم کلا این نت و تکنولوژی این خوبیهارم داره چند وقت بعد که پدال پنج سیم انداختید پدال چهار سیمو راحت میشه فروخت حالا یا تو سایت یا کانالی جایی اینطوری یه درصدی از هزینه ها جبران میشه 

راستی داداش گل دو تا سوال اول اینکه اسم شمارو من جسارتا نمیدونم دوم برای پدال پنج سیم سراغ گرفتید که فرمون چپی لیمیتردار چجوریه گیر میاد یا نه اگه باشه هولو هوش قیمتها چجوریه برای استوک و نوش البته فکر نکنم نوشو فعلا بشه پیدا کرد الان بیشترا سمت راستیه لایمیتر دارا

داداش مگه من با شما شوخی دارم آخه. چرا شوخی می کنی؟ مگه من چکار کردم؟

.

کوچیک شما و همه دوستان مصطفی خزلی هستم.

راجع به سایت و فروش هم درست می فرمایید. کلی وسیله و لوازم اضافی داشتم از رو اون اتومات قرمزه که تو دیوار فروختمشون.

پدال گاز رو هم سپردم یه بنده خدایی که داره میره امارت، ببینم می تونه گیر بیاره. اینجا هنوز سر و سراغ نگرفتم.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، amink69 گفته است :

سلام
یک سوال
به روز رسانی نرم افزار موتور و گیربگس فقط مخصوص اتومات هستش ؟

اینو چون اینجا خوندم نوشتم !

چه زمانی باید ببریم و باید کجا ببریم ؟
چی بگیم
ماشین بابای من 89 وقتی کولر روشنه تقه های بدی میزنه موقع تعویض دنده
و اینکه اول که سرده سرد هست راه می افتی کله میکنه انگار میخواد خاموش شه

به روز رسانی موتور برای همه تیپ ها هستش. اما برای گیربکس، به طبع چون فقط گیربکس های اتومات کامپیوتر دارن قابل به روز رسانی هستن. گیربکس دستی که چیزی برای به روز کردن نداره.

شما اگر شرق تهرانی، خیابون استخر جنوب، نرسیده به پل زین الدین، آقای امامی انجام میده. کارشم خوبه و منصفه.

اگر هم خود گیربکس مشکل داره، پیام خصوصی بدید تا یک اتومات کار خوب خدمتتون معرفی کنم تا ماشینتون رو چک کنه و ایرادات احتمالی رو خدمتتون اعلام کنه.

البته یک قطعه دیگه هم قابلیت به روز رسانی داره به نام BSI که ادات برقی ماشین رو کنترل می کنه. البته با توجه به مدل ماشین شما، نیازی به به روز رسانی اون نیست.

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

اون عکس ای سی یو رو دیدم صفحه اول ولی کدی که رو ای سی یو نوشته معلوم نیست

بنده ورژن گیربکس رو آپدیت کردم یه ورژن بالاتر از ائنی که شما زدید هم هست

گیربکس من کد 20tp20 هستش نمیدونم فابریک خودشه یا تعویض شده

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 3 ساعت قبل، sadeghmp گفته است :

اون عکس ای سی یو رو دیدم صفحه اول ولی کدی که رو ای سی یو نوشته معلوم نیست

بنده ورژن گیربکس رو آپدیت کردم یه ورژن بالاتر از ائنی که شما زدید هم هست

گیربکس من کد 20tp20 هستش نمیدونم فابریک خودشه یا تعویض شده

منظورتون از اینی که من زدم چیه؟ من وقتی ECU گیربکس رو به روز رسانی کردم، اصلا شماره نسخه برنامه رو نپرسیدم و اینجا هم ننوشتم. شما چجوری میگی از اونی که من زدم بالاتره؟

uwkygupezc5k.png

t687fl5wuhhu.png

http://s6.uplod.ir/i/00899/1rldkaa925rf.png

اینم عکسهای زوم شده و دقیق تر.

ویرایش شده در توسط endwaiter

لینک به ارسال

یه جا یه ورژنی نوشته بودید فکر کردم اونو واسه گیربکس نوشتید.بابت عکس ها دستتون درد نکنه زحمت کشیدید

ecu موتور و گیربکس دقیقا عین ماشین منه

ممنون

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، endwaiter گفته است :

به روز رسانی موتور برای همه تیپ ها هستش. اما برای گیربکس، به طبع چون فقط گیربکس های اتومات کامپیوتر دارن قابل به روز رسانی هستن. گیربکس دستی که چیزی برای به روز کردن نداره.

شما اگر شرق تهرانی، خیابون استخر جنوب، نرسیده به پل زین الدین، آقای امامی انجام میده. کارشم خوبه و منصفه.

اگر هم خود گیربکس مشکل داره، پیام خصوصی بدید تا یک اتومات کار خوب خدمتتون معرفی کنم تا ماشینتون رو چک کنه و ایرادات احتمالی رو خدمتتون اعلام کنه.

البته یک قطعه دیگه هم قابلیت به روز رسانی داره به نام BSI که ادات برقی ماشین رو کنترل می کنه. البته با توجه به مدل ماشین شما، نیازی به به روز رسانی اون نیست.

من مشهد هستم

به روز رسانی موتور چه تاثیری داره ؟!

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، amink69 گفته است :

من مشهد هستم

به روز رسانی موتور چه تاثیری داره ؟!

همون تاثیری که به روز رسانی گوشی موبایل یا کامپیوترتون داره. در کل باعث عملکرد بهتر از هر نظر میشه. چه موتور و چه گیربکس.

توی تاپیک های مخصوص این موضوعات می تونید اطلاعات جامع و بیشتری به دست بیارید.

لینک به ارسال
در در 1396/07/17, 10:48:13، aidin1384 گفته است :

بله میدونم شوخی کردم برادر 

به نظرم  اگه بچه های اینجا نخواستن توی دیوار اگهی کنید خود من یه تایپ بی خیلی نو تو دیوار دیدم حتی کارتنم داشت سریع زدم تو گوشش 330 گداشته بود 290 خریدم تایپ ای خودمم به جا اینکه بزارم تو انبار گمو گور شه 130 فروختم تو همون دیوار یا مثلا کیلومترم کروز نبود 150 فروختم 170 از تو ملت یه کروز ساپورت در حد خریدم کلا این نت و تکنولوژی این خوبیهارم داره چند وقت بعد که پدال پنج سیم انداختید پدال چهار سیمو راحت میشه فروخت حالا یا تو سایت یا کانالی جایی اینطوری یه درصدی از هزینه ها جبران میشه 

راستی داداش گل دو تا سوال اول اینکه اسم شمارو من جسارتا نمیدونم دوم برای پدال پنج سیم سراغ گرفتید که فرمون چپی لیمیتردار چجوریه گیر میاد یا نه اگه باشه هولو هوش قیمتها چجوریه برای استوک و نوش البته فکر نکنم نوشو فعلا بشه پیدا کرد الان بیشترا سمت راستیه لایمیتر دارا

پدال فرمون چپی لیمیتر دار الان  گیر نمیاد اکثرا t6 هست که مناسب 206 نیست بهتره اگه دوستان نیاز دارند همه جمع بشیم و به دوستان وارد کننده سفارش بدیم که هم ارزون تر در بیاد و هم مطمئن باشه!!

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/07/16, 20:11:17، endwaiter گفته است :

آنتن و سپر رو هستم به شرط رسیدن بودجه، اما موتور رو بی خیال شو. اون مال حمع کردن ماشین داغونه، نه ماشین با موتور نو.

آقا قابل شما رو نداره.

کیت مکش 7.4.4 نو اورجینال چهارصد و خرده ای خرج برداشت. رقم دقیقش رو هنوز نمی دونم.

لنتها خوشبختانه روش بود. بوش جوریده که متاسفانه به عات نایاب شدن، ظاهرا 250 شده.

یعنی الان من فقط 250 تومن لنت جلو دارم.

وای خدا من چقد مایه دارم.

250 تومن پول لنت، یعنی یک چهارم حقوق خیلی از کارگرها!! واقعاً تأسف بار نیست؟! من خودم هم همین برند رو ماشین دارم ولی خیلی زور داره ما حتی نتونیم لنت درست حسابی خودمون تولید کنیم که اینجور سرمایه کار و تلاشمون چند برابر هزینه کنیم برای این جور چیزهای مصرفی. لاستیک خودرو و خیلی چیزهای دیگه هم همینطور  (بحث ایمنی و جون سرنشین و ... خودم در جریانم)/ سوء تفاهم نشه جناب endwaiter منظورم شما نیستی، کلی گفتم.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری