mig mig

بهترین گزینه برای خرید لامپ نور سفید جلو و پروژکتور

174 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان در مورد لامپهای eagle.light ساخت کره(معروف به عقابی) کسی نظری نداره؟ ساخت کره هستند و نور خوبی دارند

من از این لامپ استفاده کردم متاسفانه حرارت بالای این لامپ باعث شده بود جیوه درون پروژکتور بره و از اون حالت آینه ای دربیاد که کل پروژکتورارو رو عوض کردم اما از وقتی که زنون نصب کردم واقعا ازش راضیمو تو این چن سال استفاده اصلا اذیت نکرده

تو یه کلام: بهترین گزینه برا پروژکتور 206 فقط و فقط زنونهyaftam.gifyaftam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/yaftam.gif' alt='URL>'>

داداش واسه پروژکتور نه واسه خود کاسه چراغها چی؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

بهترین نور در هوای صاف و در شب نور 4300 یا 5000 هستش که اصلا چشم خسته نمیشه در رانندگی طولانی و در محدوده نور روز هستش. 4300 فقط در زنون داریم و 5000 هم در زنون موجوده هم در هالوژن ها. هالوژن 4000 و 4500 و در مواردی 4200 هم هست. تمام برند های روز معروف اتومبیل سازی از این طیف رنگ 4300 تا 5000 کلوین استفاده می کنن یا نهایتا 6000. بالاتر به آبی می زته. 6000 هم کمی آبی به نظر میاد. اما در هوای بارانی و مه آلود مثل شمال ، 3200 کلوین(لاپ های معمولی هالوژن ) یا 3000 کلوین زنون و بهتر از همه 2800 کلوین هالوژن.

به نظر من از 5000 بیشتر زنون نندازین. هم پلیس گیر می ده و هم مردم اذیت می شن. معقول ترینش که هم خودن اذیت نشی هم مردم و جریمه هم نشی 4300 و اگه بتونی گیر بیاری 3000 هستش که باهاش در هر شرایط جوی می تونی توی شب بهترین دید رو با کنتراست بالا داشته باشی. جلو زرد دیده می شه اما اینم مثل 4300 و 5000 ریبایی خاص خودش رو داره. پلیس هم گیر نمی ده. باور کنید من همه رو امتهان کردم!!!!

موفق باشید و هرگز از زنون در نور بالا استفاده نکنید. فقط نور پایین اونم در کاسه والئو (با لامپ اچ 4-2 که نور بالاش هالوژنه و پایینش زنون) یا در کاسه لنز دار سونار یا والئو که نور پایینش اچ 1 زنون می خوره و بالا اچ 1 معمولی. اصلا توی کاسه های مدرن، جم ساز و اس ان تی زنون اچ 7 جواب تمی ده و راننده جلویی خیلی اذیت میشه و نورش متمرکز نیست به اندازه والئو تک لامپ. اینم باور کنید همه رو امتهان کردم. بهترین گزینه برای مه شکن هم زنون 3000 هستش یا ایکس ترم ویژن فیلیپس با 100 درصد نور بیشتر

موفق باشید

لینک به ارسال

میخوام چراغ پروژکتور رو عوض کنم . نورشو یخی کنم . اما نمیخوام نورش شدید باشه که راننده جلویی رو اذیت کنه . بعد من چراغ جلو رو اصن روشن نمیکنم . فقط سکن و پروژکتور !

حالا چه مارکی بگیرم ؟ چی کنم ؟!

لینک به ارسال

میخوام چراغ پروژکتور رو عوض کنم . نورشو یخی کنم . اما نمیخوام نورش شدید باشه که راننده جلویی رو اذیت کنه . بعد من چراغ جلو رو اصن روشن نمیکنم . فقط سکن و پروژکتور !

سلام

مه شکن . والئو ذپو مدرن به ترتیب با لامپ 5000 فیلیپس.

لینک به ارسال

سلام

یعنی خوده کاسشم عوض کنم ؟!! سطح خیلی پایین بگو بفهمم :دی این والئو دپو مدرن مگه خودشون مارک لامپ پروژکتور نیستن ؟! پس فیلیپس که میگی چیه ؟! :دی

لینک به ارسال

والئو،دپو، مدرن و... مارک مه شکن و اسرام،فیلیپس،ایگل و... مارک لامپ هستند دوست عزیز...نیازی به تعویض مه شکن وجود نداره و میتونید در مه شکن فعلی هم از لامپی که دوستمون معرفی کردن استفاده کنید .فقط جوری مه شکن تنظیم کنید که هم چشم سایر راننده ها اذیت نشه هم دید خوبی داشته باشید

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان

بهترین راه برای اینکه از انداختن زنون لذت ببرید اول باید مه شکن هاتون رو با نوع عدسی دار تعویض کنید این هم باعث میشه نفر جلویی اذیت نشه هم اینکه جلوی ماشین(کف خیابان) تا فاصله 5متری روشن بشه ولی انداختن زنون توی مه شکن فابریک فقط دوریختن پول هست چون نور رو پیر میکنه (یعنی نور رو پخش میکنه و اصلا جلو رو روشن نمیکنه)

باز توی رنگ زنون بهترین دید رو به شما رنگ 4300 کلوین که تقریبا زرد هست میده بعدش رنگ سفید یخی 8000 کلوین که هم جنبه زیبایی داره هم روشنایی خوبی داره

لینک به ارسال

سلام

یعنی خوده کاسشم عوض کنم ؟!! سطح خیلی پایین بگو بفهمم :دی این والئو دپو مدرن مگه خودشون مارک لامپ پروژکتور نیستن ؟! پس فیلیپس که میگی چیه ؟! :دی

عزیز شما فرمودی میخوام چراغ پروژکتور رو عوض کنم . نورشو یخی کنم

مه شکن یه نوع چراغه و لامپ توش قرار می گیره. اون سه مارک ، چراغ هستند و اسرام و فیلیپس و ... لامپ.

------------ ادغام شده در تاریخ جمعه آبان 9' date=' 92 12:37 am ، لطفا قوانین انجمن را مطالعه کنید ------------

سلام خدمت دوستان

بهترین راه برای اینکه از انداختن زنون لذت ببرید اول باید مه شکن هاتون رو با نوع عدسی دار تعویض کنید این هم باعث میشه نفر جلویی اذیت نشه هم اینکه جلوی ماشین(کف خیابان) تا فاصله 5متری روشن بشه ولی انداختن زنون توی مه شکن فابریک فقط دوریختن پول هست چون نور رو پیر میکنه (یعنی نور رو پخش میکنه و اصلا جلو رو روشن نمیکنه)

باز توی رنگ زنون بهترین دید رو به شما رنگ 4300 کلوین که تقریبا زرد هست میده بعدش رنگ سفید یخی 8000 کلوین که هم جنبه زیبایی داره هم روشنایی خوبی داره

سلام

همه گفته هاتون کاملا صحیح هستش اما تجربه عملی من اینه که مه شکن عدسی دار با هر لامپی اعم از هالوژن یا زنون خوب نیست و من خریدم و باز کردم از ماشین. هم زنون بستم توش هم فیلیپس. چراغ لنز دار برای پرتاب نور به مسافت دور هستش و مناسب ترین گزینه برای زنون نور پایین چراغهای اصلی. اما برای مه شکن ما نیاز به چراغی داریم که نور رو به اطراف و جلوی ماشین با فاصله کمی پرتاب کنه وبیشتر نور رو به اطراف پخش کنه. چون در مه مجبوریم با سرعت کمی بریم. فقط از روی خط وسط جاده می تونی ماشین رو هدایت کنی. نیازه که جلوی ماشین رو ببینی وگرنه چراغ هیچ ماشینی توی مه شدید بیشتر از 5یا حداکثر 10متری رو روشن نمی کنه. من توی مسیر تهران شمال همیشه از گردنه گدوک رد میشم که حتی در تابستان هم مه داره اونم شدید. دیگه چه برسه به زمستان!!! اگه مه شکن می خواین واقعا باید نور پخش بشه و بهترین گزینه همون چراغهای بدون لنز برای مه شکنه و با لامپ هالوژن 3200 یا 2800 کلوین. اگه هم زنون می ندازین 3000 که کاملا زرده نورش. 4300 بازم سفید تره و در مه نفوظ نمی کنه. اگه هم مه شکن جنبه تزئینی داره براتون و جاده و بارون و مه توی مسیرتون نیست و همش توی شهرین لامپ 5000 تا 12000 زنون یا هالوژن 5000 با نور سفید بندازین. بعضی ها اصلا همیشه توی شهر مه شکن سفید روشن می کنن چون سرعت توی شهر محدوده و کم. فاصله دور لازم نیست روشن بشه و مه شکن با نور سفید براشون جنبه تزئینی داره

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوستان لطف می‌کنید در انتخاب چراغ مه‌ شکن کمکم کنید ؟؟؟

چند وقت پیش یه لامپ ۱۰۰ وات انداختم از رنگ نورش راضی‌ نبودم سفید بود و یکیش سوخت مارکشم ، الان یچیزی می‌خوام نورش خوب باشه رنگش ته رنگ آبی داشته باشه مثل رنگ این ل ‌ای دی‌ها ولی‌ پر رنگ تر که سیم کشی‌ هم خشک نکنه و نور زیاد داشته باشه و داغ هم نکنه لطفا راهنماییم کنید و مارک و قیمت بهم بگید

لینک به ارسال

بهترین گزینه برای اینکه ته رنگ آبی مد نظر شما هم تامین بشه استفاده از زنون با درجه کلوین 6000 هست، لامپ های led با تراکم بالا (38 تایی و...) برای جایگزینی با لامپ های فابریک ماشینتون هم موجوده میتونید از آنها هم استفاده کنید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری