mig mig

بهترین گزینه برای خرید لامپ نور سفید جلو و پروژکتور

174 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام،

جناب nimool حدس میزنم چراغ شما کریستالی باشه با دو لامپ مجزا برای نور بالا و نور پایین، اگر اینطوره بنده لامپهای پایه h1 و h7 رو امتحان نکردم و اظهار نظر نمیکنم اما همونطور که تو پست قبلیم گفتم حدود یکسال از نصب لامپ وات بالای من گذشته و مشکلی از نظر سیم کشی نداشتم. توجه داشته باشید به نظر بنده نیازی به آفتامات ندارید. زیرا آفتامات یا همان رله در خودروی 206 در قسمت BSI پیش بینی شده و جوابگوی جریان این لامپ هست. البته همچنان اگر نگران بروز مشکل در سیم کشی و یا رله داخلی BSI هنگام استفاده از لامپ 100 واتی هستید به راحتی با نصب آفتامات اضافه، جریان لامپ از اون کشیده میشه و عملا رله BSI و سیم کشی اصلی خودرو تنها جریان کوچک سیم پیچی آفتامات را تامین می کنند که کمتر از 10% جریان لامپ فابریکی است. در مورد نور لامپ ها من نظر خودمو راجع به مدلهای با پایه H4 دادم که احتمالا قابل تعمیم به h1 و h7 هم باشه. البته در مورد مه شکن چون کاربرد اصلیش در شرایط بد آب و هوایی است و همونطور که دوستمون اشاره کردند نور رو پخش میکنه پیشنهاد میکنم لامپ یخی استفاده نکنید.

شاد و سلامت باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام.ببخشید شاید سولم به موضوع اصلی خیلی ربط نداشته باشه ولی ممنون میشم کمکم کنید.

من چند وقته چراغ جلو عوض کردم هر دو سه روز یه بار جفت لامپ های نور پایین میسوزه (نوع لامپ H1 ) بردم پیش باتری ساز میگه همه چراغ های اسپرت اینجوریه (به گفته باتری ساز لامپ هاش ضعیفه و زود میسوزه) نظر شما چیه؟

لینک به ارسال

دوستان سلام.ببخشید شاید سولم به موضوع اصلی خیلی ربط نداشته باشه ولی ممنون میشم کمکم کنید.

من چند وقته چراغ جلو عوض کردم هر دو سه روز یه بار جفت لامپ های نور پایین میسوزه (نوع لامپ H1 ) بردم پیش باتری ساز میگه همه چراغ های اسپرت اینجوریه (به گفته باتری ساز لامپ هاش ضعیفه و زود میسوزه) نظر شما چیه؟

سلام دوست عزیز..! اگه چراغای شما همون چراغ هایی هستن که توی آواتارتون معلومه باید بگم باتری سازتون درست گفتن.. چراغای اسپروت موجود در بازار اکثرا غیر استاندارد و چینی درجه 3 هستن و لامپی که میخورن معمولا H1 (همون لامپ پروژکتور هستش) هست و زود زود هم میسوزن.

تنها راهش استفاده از لامپ درست و حسابی و اصلی هستش به شرطی که از عدم وجود اتصالی در خود چراغ مطمئن بشید.

منم حدود 2سال پیش چراغ اسپورت روستر (از مال شما) خریده بودم پدرمو در آورده بود. ولی بعد مدتی خود به خود درست شد و دیگه لامپی نمیسوزند.

(نزدیک به 15 16عدد لامپ H1 تو کمدم ریخته از بس که لامپ خریدم..!)

لینک به ارسال

سلام دوستان. دابل رفلکتور از کجا فعال میشه؟ میبخشید من تازه اینو دیدم برای همین هم اطلاعی ندارم از کجا میشه فعالش کرد...

لینک به ارسال

سلام دوستان من چند تا راهنمایی لازم داشتم :

۱ دیروز واسه مهشکن ها ۲ تا لامپ ال سیزن گرفتم دونه ای ۱۰ تومن منتها ۵۵ وات بودن به نظر شما اصله ؟ چون فک کنم ال سیزن ۵۵ نداره ؟

۲ الان میخوام که لامپ های جلو ماشین رو هم عوض کنم اونا رو هم ال سیزم بندازم زشت نمیشه ؟ هم بالا هم پاببن ؟

۳ اگه لامپ های جلو رو عوض کنم باید دوباره چراغ ها را تنظیم کنم ؟‌ اگه نیاز هست اموزش رو لطف کنید که چطوری باید لامپ نور بالا و پایین رو تنظیم کنم ؟

۴ لامپ ها هم نور بالا و هم نور پایین H7 درسته ؟

( میدونم این تایپک در مورد لامپ سفید بود اما گفتم که دوباره یه تایپک جدید باز نکنم به بزرگواری خودتون ببخشید )

لینک به ارسال

سلام دوستان من چند تا راهنمایی لازم داشتم :

۱ دیروز واسه مهشکن ها ۲ تا لامپ ال سیزن گرفتم دونه ای ۱۰ تومن منتها ۵۵ وات بودن به نظر شما اصله ؟ چون فک کنم ال سیزن ۵۵ نداره ؟

۲ الان میخوام که لامپ های جلو ماشین رو هم عوض کنم اونا رو هم ال سیزم بندازم زشت نمیشه ؟ هم بالا هم پاببن ؟

۳ اگه لامپ های جلو رو عوض کنم باید دوباره چراغ ها را تنظیم کنم ؟‌ اگه نیاز هست اموزش رو لطف کنید که چطوری باید لامپ نور بالا و پایین رو تنظیم کنم ؟

۴ لامپ ها هم نور بالا و هم نور پایین H7 درسته ؟

( میدونم این تایپک در مورد لامپ سفید بود اما گفتم که دوباره یه تایپک جدید باز نکنم به بزرگواری خودتون ببخشید )

سلام

1.جعیش چه رنگی بود؟

2.یه چیز سلیقه ای هست ولی بهتر هست نور بالا رنگش فرق کنه

3.خیر تعویض لامپ منجر به تنظیم چراغ نمیشه

4.نور بالا و نور پایین h7 هست و مه شکن ها h1 و مه شکن های سیم دار h3 و دو کنتاکت ها h4

فیلیپس بهتر هست نسبت به اسرام

لینک به ارسال

داداش دست گلت درد نکنه که راهنمایی کردی ! پس به نظر شما واسه نور پایین هم ال سیزن بگیرم خوبه ؟ پس نور بالا چی اونارو چی بگیرم ؟

جعبه هم مثل اسرام معمولی ها بود مقوایی و فقط نوشته بود ۳۰ درصد نور بیشتر و سوپر ال سیزن و روی لامپ هم هک شده بود !! حالا دیگه خدا داند !!

کلا از کجا باید فهمید لامپ تنظیمه یا نه روش کلی کار چه طوریه ؟

لینک به ارسال

salam.gifsalam.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/salam.gif' alt='URL>'>

دوستان به نظر شما بهترین گزینه برای تعویض لامپهای جلو با مدل نور سفید چیه خود کارخانه از مارک اسرام استفاده می کنه روش تشخیص اصلش رو کسی میدونه ؟

چه خصوصیاتی مثل آمپرش و غیره داره؟رنج قیمتش چجوریه؟وضعیت استانداردش با همخوانی با سیستم خودرو و برق آن چیه ؟اگه بخوایم بعد از تعویض لامپ اصلی با لامپ قویتر گزینه دبل رفلکتور رو فعال کنیم مشکلی برای سیستم برق ماشین پیش نمیاد؟میدونید چیه من همونطور که به آپشن بندی و تیونینگ ماشین علاقه دارم در همین حال دوست ندارم استاندارد ماشین هم خیلی بهم بخوره .نمیدونم کسی اطلاعاتی راجع به استاندارد کارخانه اصلی پژو فرانسه نسبت به قطعات و متعلقات 206 داره.فکر کنم اگه گیر بیاد اطلاعات خیلی ارزشمندی میتونه باشه.hi.gifhi.gif"><a href=http://ir206.net/images/smilies/hi.gif' alt='URL>'>

دبل رفلکتور مشکلی پیش نمیاره.شما برای نور بالا زنون بنداز و برای نور پایین یک مدل هست یک قیافه خاصی داره اینجا بهش میگن لامپ یخی(منظورم از یخی اینه رنگش یخیه-ولی تقریبا سفیده)من زنون داخل پرژکتور دارم و برق ماشین هیچ مشکلی نداره،چراغ باطریمم سبزه

لینک به ارسال

سلام دوستان پروژکتور لنزی میخواهم کسی با قیمت مناسب سراغ ندارد

فرق نمیکنه مشکی یا استیل باشه

لینک به ارسال

سلام دوستان پروژکتور لنزی میخواهم کسی با قیمت مناسب سراغ ندارد

فرق نمیکنه مشکی یا استیل باشه

سلام دوست عزیز تو قسمت خرید فروش باید درخواست میدادید.با این حال دوست گلمون حسین اقا (HDN)لنزدار موجود داره

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری