mig mig

بهترین گزینه برای خرید لامپ نور سفید جلو و پروژکتور

174 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

لامپ هالوژن فیلیپس x-treamvision تو بازار 180 هزار تومنه ولی دیجی کالا 305 هزار زده

به نظر شما هر دو اصلن

3068526_1510517550.jpg

ویرایش شده در توسط Mahdiv1360

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بر همه رفقا بعد از دوسال استفاده از فيليپس اكستريم ويژن يه دونش سوخت (نورپايين) نورش كه عالى واقعا بى نظير

الان رفتم بخرم پيدا نكردم قيمت حدود ٢٦٠ تا٣٠٠تومن

آقاى منصورى هم نداشت

كسى ميتونه راهنماييى كنه ممنون ميشم

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 34 دقیقه قبل، Abbasii گفته است :

سلام بر همه رفقا بعد از دوسال استفاده از فيليپس اكستريم ويژن يه دونش سوخت (نورپايين) نورش كه عالى واقعا بى نظير

آقاى منصورى هم نداشت

امانی هم نداشت؟

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در ۱ ساعت قبل، Abbasii گفته است :

آقاى منصورى هم نداشت

اکستریم ویژن واقعا لامپ خوبی هست ولی متاسفانه عمرش کمتر از لامپ های معمولی هست باز به نظر من ارزش داره چون نور بسیار خوبی میده.

قیمت را خیلی تند گفته!! قبل از گرونی حدود 60 بود حالا با توجه به تورم 300 درصد هم بخواهیم حساب کنیم باید حدود 180 تا نهایت 200 باشه.

ویرایش شده در توسط mehrdadghp
پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال
در 50 دقیقه قبل، mehrdadghp گفته است :

اکستریم ویژن واقعا لامپ خوبی هست ولی متاسفانه عمرش کمتر از لامپ های معمولی هست باز به نظر من ارزش داره چون نور بسیار خوبی میده.

قیمت را خیلی تند گفته!! قبل از گرونی حدود 60 بود حالا با توجه به تورم 300 درصد هم بخواهیم حساب کنیم باید حدود 180 تا نهایت 200 باشه.

لامپ اکستریم ویژنی که دیجی کالا میفروشه حدود 300 هست در صورتیکه توی بازار ارزانتر

آدم میمونه کدومشون اصلیه

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Ali207 گفته است :

امانی هم نداشت؟

امانى كجا پاساژ كاشانى ميشه ؟آشنايى نداشتم

در 4 ساعت قبل، mehrdadghp گفته است :

سلام بر دوست عزيز آقا مهرداد گل

والا ديجى پايه H7 رو گذاشته ٤٢٠ با تخفيف ٤٠٠

منصورى و اينا گفتن ٢٦٠ نميدونم چه كنم

واقعا نورش عاليه بطور آشكار پيدا بود تفاوت نور با لامپ معمولى براى من حدود ٢٥ماه اينا كاركرد

حالا نبود چي پيشنهاد ميدى شما

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 25 دقیقه قبل، Abbasii گفته است :

امانى كجا پاساژ كاشانى ميشه ؟آشنايى نداشتم

سلام بر دوست عزيز آقا مهرداد گل

والا ديجى پايه H7 رو گذاشته ٤٢٠ با تخفيف ٤٠٠

منصورى و اينا گفتن ٢٦٠ نميدونم چه كنم

واقعا نورش عاليه بطور آشكار پيدا بود تفاوت نور با لامپ معمولى براى من حدود ٢٥ماه اينا كاركرد

حالا نبود چي پيشنهاد ميدى شما

سلام جناب عباسی عزیز

والا در مورد قیمت  نمیدونم ولی 200 به بالا کمی غیر منطقی به نظر میرسه و غیر عادیه

اگه نبود اسرام های لیزی نایت بریکر هم همون کیفیت را دارن میتونید رو اون ها هم فکر کنید.

اون امانی که دوستان فرمودند شاید اقای امانی فروشنده اجناس اریجینال داخل انجمن منظورشون بوده.

تو همون پاساژکاشانی هم میتونید یه دوری بزنید شاید قیمت مناسب پیدا بشه دیجیکالا که جدیدا برخی قیمت هاش پرته

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

لامپهای هالوژن فیلیپس اکستریم ویژن که تو بازار با قیمتهای 250 و 390 میفروشن اصل هستن یا لامپ اسرام نایت بریکر لیزر دیجی کالا؟

ویرایش شده در توسط Mahdiv1360

لینک به ارسال

سلام دوستان

تقريبا سه ماه پيش در شهرستان بودم كه چراغ ماشينم سوخت منم به اجبار يك چراغ اسرام از نزديك ترين لوازم يدكي به قيمت ١٠ هزارتومن (كه معلومه تقلبيه)خريدم اما متاسفانه بعد گذشت سه ماه باعث خشك شدن سوكت و سيم چراغم شده حالا ميخوام عوض كنم ولي نوردهي خيلي برام مهم نيست(در حد فابريك كافيه) چون رانندگيم بيشتر شهريه ولي ميخوام مشكل خشك شدن سيم و امپر كشيدن بيش از حد نداشته باشه و قيمتشم متعارف باشه چه ماركي پيشنهاد ميكنيد

ویرایش شده در توسط amirchamir
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، amirchamir گفته است :

سلام دوستان

تقريبا سه ماه پيش در شهرستان بودم كه چراغ ماشينم سوخت منم به اجبار يك چراغ اسرام از نزديك ترين لوازم يدكي به قيمت ١٠ هزارتومن (كه معلومه تقلبيه)خريدم اما متاسفانه بعد گذشت سه ماه باعث خشك شدن سوكت و سيم چراغم شده حالا ميخوام عوض كنم ولي نوردهي خيلي برام مهم نيست(در حد فابريك كافيه) چون رانندگيم بيشتر شهريه ولي ميخوام مشكل خشك شدن سيم و امپر كشيدن بيش از حد نداشته باشه و قيمتشم متعارف باشه چه ماركي پيشنهاد ميكنيد

سلام

احتمالا 90/100 وات بهتون داده که سیم کشی را خشک کرده.

وات استاندارد55 وات هست و اگه تو محدوده استاندارد پر نور بخواهید بخرید فیلیپس اکستریم ویژن و اسرام لیزر نایت بریکر با وجود 55 وات بودن نور بیشتر و با کیفیت تری از لامپ های معمولی بهتون میدن ولی دو مشکل دارند طول عمر کمتر و قیمت بالا. غیر از این باید سراغ لامپ های غیر هالوژن برید که اون ها هم مشکلات خودشون را دارند.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری