206New

خودرو 206 تیپ 6 مدل 1389

64 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 53 دقیقه قبل، 206New گفته است :

با احترام

خیلی ممنون و لطف کردید که نظرتون رو به بنده گفتید فقط عکسی از گل پخش کن از رخ عقب بر روی خودرو شما دارید من جایی پیدا نکردم

با احترام

خیلی ممنون لطف دارید

حتما ، ممنون از نظرتون هنوز یکم دو به شک هستم که آیا با این رینگ ها با آنتن آرسی و بال ماشین قشنگ درمیاد یا چون رینگ 16 نیست جالب نخواهد بود

به تاپیک ماشین خودم مراجعه کنید، (بیدار شدن آخرین بازمانده از خواب زمستانی) صفحات آخرش عکس با در باک و آنتن و باله و همه چیزایی که نصب کردم هست. می تونید مشاهده کنید. گل پخش کنم نصبه.

من با رینگ ۱۴ آنتن و باله نصب کردم. ربطی نداره. اونا زیبایی خودشون رو دارن. هرچند با رینگ ۱۵ و ۱۶ زیباتر میشه، ولی کلا با رینگ خیلی کاری ندارن. حتی با رینگ فابریک و قالپاق هم زیبایی خودشون رو دارن.

ویرایش شده در توسط endwaiter
پسند شده توسط 2 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 9 ساعت قبل، 206New گفته است :

با احترام

خیلی ممنون لطف دارید

حتما ، ممنون از نظرتون هنوز یکم دو به شک هستم که آیا با این رینگ ها با آنتن آرسی و بال ماشین قشنگ درمیاد یا چون رینگ 16 نیست جالب نخواهد بود

سلام.:hello:

ماشینت خیلی عالی شده. انشالله همیشه چرخش واست بچرخه.=d>=d>

آرم رست یا کنسول وسط که نصب کردین ، استفاده از ترمز دستی مشکل نکرده؟ دنده عوض کردن چی؟ دکمه های شیشه بالابر هم عقب تو خودش داره؟

بی زحمت اگه تونستین یه عکس از نمای پشتی و از بالای کنسول بنذارید.

حتما حتما بال عقب نصب کنید. رخ خیلی خوبی به ماشین میده.

من خودم با رینگ فابریک کارخونه نصب کردم  [:-''] خیلی رخ خوبی داده. :grin:

پسند شده توسط 4 کاربر

لینک به ارسال
در در 1397/07/09, 10:35:42، endwaiter گفته است :

به تاپیک ماشین خودم مراجعه کنید، (بیدار شدن آخرین بازمانده از خواب زمستانی) صفحات آخرش عکس با در باک و آنتن و باله و همه چیزایی که نصب کردم هست. می تونید مشاهده کنید. گل پخش کنم نصبه.

من با رینگ ۱۴ آنتن و باله نصب کردم. ربطی نداره. اونا زیبایی خودشون رو دارن. هرچند با رینگ ۱۵ و ۱۶ زیباتر میشه، ولی کلا با رینگ خیلی کاری ندارن. حتی با رینگ فابریک و قالپاق هم زیبایی خودشون رو دارن.

ممنونم راجب راهنماییتون حتما سر میزنم :razz:

در در 1397/07/09, 18:54:45، Mu3tang گفته است :

سلام.:hello:

ماشینت خیلی عالی شده. انشالله همیشه چرخش واست بچرخه.=d>=d>

آرم رست یا کنسول وسط که نصب کردین ، استفاده از ترمز دستی مشکل نکرده؟ دنده عوض کردن چی؟ دکمه های شیشه بالابر هم عقب تو خودش داره؟

بی زحمت اگه تونستین یه عکس از نمای پشتی و از بالای کنسول بنذارید.

حتما حتما بال عقب نصب کنید. رخ خیلی خوبی به ماشین میده.

من خودم با رینگ فابریک کارخونه نصب کردم  [:-''] خیلی رخ خوبی داده. :grin:

با سلام و احترام خیلی ممنون دوست گرامی آرم رست را دقیقا مثل آموزش هنین سایت درست کردم حتما در اولین موقعیت عکس میزارم خدمتتون

استفاده از دنده اطلاعی ندارم چون اوتوماتیک هست اما از لحاظ ترمز دستی مشکلی نداره  بله دکمه های شیشه عقب هم داره

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

با سلام و کمال احترام به تمام دوستان که یاری کردن بنده را و با نظراتشون هم به بنده کمک کردن هم بنده را خوشحال کردن

با توجه به مشکلات مجبور به فروش خودرو شدم ، امیدوارم فرد بعدی که ماشین را خرید میکنه راه را ادامه بده و امیدوارم بهترین استفاده را از خودرو ببره :hello:

کسانی که احتمالا مایل به خرید بودن یا کسی از دوستانشون مد نظرشون بود برای خرید به بنده از طریق واتساپ اطلاع بدن ممنون میشم 09033039393

باز هم تشکر میکنم از همه دوستان 

با ارادت و احترام

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.