206New

خودرو 206 تیپ 6 مدل 1389

48 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام و احترام
تغییراتی که تا الان بر روی خودرو لحاظ شده به همراه قیمت و تصویر به شرح زیر است دوستان:

واکس و پالیش و قلم گیری دورتا دور خودرو به قیمت 260،000 تومان
صافکاری و موج گیری قسمت هایی از خودرو به قیمت 160،000 تومان
ست کامل سپر عقب فابریک رنگ شده به قیمت 180،000 تومان
ست کامل سپر جلو فابریک رنگ شده به قیمت 190،000 تومان
اجرت نصب سپرها به قیمت 100،000 تومان
ست کامل فندک خودرو به قیمت 20،000 تومان
قاب آینه رنگ شده دو عدد به قیمت 20،000 تومان
قالپاق طرح جدید چهار عدد به قیمت 55،000 تومان
شیشه های جانبی و شیشه عقب دودی به قیمت 160،000 تومان
سالم کردن بست اگزوز به قیمت 25،000 تومان

جمع کل تا این لحظه: 1,170,000 تومان

تصاویر خودرو بعد از عمل جراحی:

http://s8.picofile.com/file/8303292418/54yh_20170812_140012.jpg

http://s9.picofile.com/file/8303291926/iqs_20170812_140027.jpg

http://s9.picofile.com/file/8303292118/pleu_20170812_140001.jpg

http://s9.picofile.com/file/8303292268/e8ha_20170812_144917.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و احترام 

من بعضی از نوشته فاکتورها را نمیتونم بخونم ولی اشتباهی بود به بزرگی خودتون ببخشید

اقلام فاکتور:

اجرت باز و بست پلوس ،تعویض دسته موتور بالا و پایین ، تعویض دسته گیریبکس ، تعویض رینگ گیریبکس ، تعویض چوپخی گوی فرمان ، تعویض روغن گیریبکس و هرزگرد ، بررسی اکسل عقب ، بلبرینگ کمر پلوس ، گردگیر ، بوش و پرس دسته موتور ، اجرت و سرویس ، ماده پلوس ، رینگ گیریبکس اصلی ، T6 اصل ، واشر قرمز گیریبکس ، دسته گیریبکس ، چوپوقی فرمان ، بقیه اجزا مال گیریبکس بود متاسفانه خوانا نبود 

کل هزینه های تعمیراتی 1,560,000 تومان

کل هزینه های پروژه تا این مرحله: 2,730,000 تومان

ویرایش شده در توسط 206New

لینک به ارسال

با احترام

دوستان برای تقویت ترمزها چه پیشنهادی دارید؟ بنده ترمزها را چک کردم و تعمبرکار گفت بوستر و... مشکلی نداره و دست داخلش نبرم ولی بازم از نظر من نسبت به تیپ 5 مدل 95 من خیلی خنگ تره :grin:

......

تغییراتی که به لیست اضافه شده:

پدال گاز 5سیم

ریمپ ECU

سوپرچیپ دو دل هستم

......

دوستان یک نظر شخصیتون هم لطف میکنید بفرمایید که ((پخش تصویری بالای داشبورد جای ساعت)) یا ((ساعت تایپ B و پخش غیر تصویری))؟

نظرتون با فرمان 207 با دکمه های روی فرمان چیست؟ حرکت جالبیست برای 206 فرمان 207 انداختن فقط برای دکمه کنترل های روی فرمان؟

ویرایش شده در توسط 206New

لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، 206New گفته است :

با احترام

دوستان برای تقویت ترمزها چه پیشنهادی دارید؟ بنده ترمزها را چک کردم و تعمبرکار گفت بوستر و... مشکلی نداره و دست داخلش نبرم ولی بازم از نظر من نسبت به تیپ 5 مدل 95 من خیلی خنگ تره :grin:

......

پدال گاز 5سیم

ریمپ ECU

سوپرچیپ دو دل هستم

......

دوستان یک نظر شخصیتون هم لطف میکنید بفرمایید که ((پخش تصویری بالای داشبورد جای ساعت)) یا ((ساعت تایپ B و پخش غیر تصویری))؟

نظرتون با فرمان 207 با دکمه های روی فرمان چیست؟ حرکت جالبیست برای 206 فرمان 207 انداختن فقط برای دکمه کنترل های روی فرمان؟

سلام

پدال ٥ سيم رو پيشنهاد ميكنم واقعاً ارزشش رو داره

فرمان ٢٠٧ جديد فكر نكنم با سيستم قديميا سازگار باشه مخصوصاً ايربگش

به نظر من فرمان طرح آرسى از همه بهتره

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

در 11 ساعت قبل، 206New گفته است :

با احترام

......

پدال گاز 5سیم

ریمپ ECU

سوپرچیپ دو دل هستم

......

دوست عزیزم ترمزهای تیپ 6 کارایی و قدرت لازم و کافی رو داره و به هیچ عنوان دست به تغییرات درش نزنید خصوصا پیش تعمیرگاهایی که تابلو زدن تقویت ترمز اصلا سمتشون نرید.

ترمز های این ماشین با نهایت دقت و مهندسی طراحی شده و جای هیچ عیب و ایرادی رو باقی نذاشته،(اگه ایرادی هم بوده در برخی مدل های تیپ 6 با آپدیت نرم افزای حل شده) فقط از بهترین لنت استفاده کنید و دیسک ترمز رو هم اگه گود کرده با نمونه اصلی و اوریجینال تعویض کنید، لاستیک های زیر 4سال تولید استفاده کنید. بهترین کاری که جهت تقویت ترمز میتونید انجام بدید همینه.

در خصوص پخش نظر شخصی من اینه که شما  از پخش های تصویری مانیتور وسط استفاده کنید و ساعت بالای داشبورد رو هم همون نمونه تایپ A حفظ کنید چون اون سیستم کار کامپیوتر سفری رو براتون انجام میده، نمونه های بالای داشبورد هم خطر دزدیده شدن دارند(بیشتر توی چشم هست) و هم خطر حواس پرتی بیشتر راننده.

ویرایش شده در توسط arash_a59
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

@arash_a59

ممنون بابت راهنمایی

به نظرتون دیسک را نو کنم تاثیری خواهد داشت؟ 

لنت را عوض کردم و لاستیک هنکوک 205 هم انداختم واقعا بهتر شد ولی هنوز از نظرم جا داره بهتر شه.

پخش تصویری داخل جای ضبط واقعا کارایی لازم را ندارد و نگاه کردن و استفاده کردن در هنگام رانندگی ازش خیلی راحت نیست مخصوصا موقع رهیابی، نظر شما چیه ازین لحاظ؟

.......

دوستان به نظرتون رینگ فابریک 14 زیبایی لازم را دارد یا لاستیک ها را رد کنم و سایز را تغییر بدم؟

لینک به ارسال

در 29 دقیقه قبل، 206New گفته است :

@arash_a59

ممنون بابت راهنمایی

به نظرتون دیسک را نو کنم تاثیری خواهد داشت؟ 

لنت را عوض کردم و لاستیک هنکوک 205 هم انداختم واقعا بهتر شد ولی هنوز از نظرم جا داره بهتر شه.

پخش تصویری داخل جای ضبط واقعا کارایی لازم را ندارد و نگاه کردن و استفاده کردن در هنگام رانندگی ازش خیلی راحت نیست مخصوصا موقع رهیابی، نظر شما چیه ازین لحاظ؟

.......

دوستان به نظرتون رینگ فابریک 14 زیبایی لازم را دارد یا لاستیک ها را رد کنم و سایز را تغییر بدم؟

نو کردن دیسک قطعا تاثیر داره حالا اینکه چقدر، بستگی به وضعیت فعلی دیسکتون داره

روغن ترمز رو عوض کنید و با pps هوا گیری کنید این مورد هم خیلی تاثیر گذار خواهد بود خصوصا هواگیری.

رینگ هم هرچه بزرگتر زیبایی بیشتر اما نرمی کمتر و قدرت ترمزگیری کمتر رو در پی داره، کلا هرچه وزن مجموعه چرخ(رینگ و لاستیک) بیشتر شه قدرت ترمز گیری کمتر میشه

من از رینگ 14 به رینگ 15 تغییر دادم لاستیک هم سایز فابریک انداختم(15-55-195) زیبایی خیلی بیشتر شد هندلینگ هم همینطور اما نرمی و قدرت ترمز گیری کمتر شد.

در خصوص پخش تصویری تاپیک خوبی هست در همین انجمن  که میتونید مطالعه کنید در اونجا دوستان مفصل معایب و مزایای هر کدوم از مدلهارو شرح دادند ، من خودم شخصا اون مدل وسط رو بیشتر میپسندم و به نظرم مدل روی داشبورد برای 206 یکم زیادی بلند و مرتفع هست و این مدل تنها روی 207 زیباست.(نظر شخصی)

ویرایش شده در توسط arash_a59
پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

@arash_a59

با تشکر فراوان خیلی ممنون بابت راهنمایی دوست عزیز

بنظرتون بهترین روغن ترمز برای تیپ 6 چه نوعی است؟ 

عذرمیخوام بنده اطلاعات پاییی دارم منظور از PPS چیست؟

باتوجه به صحبت شما دنبال رینگ 14 فابریک با وزن سبک میگردم امیدوارم با قیمت معقول یک استوک یا نو دست دوم پیدا کنم

برای تعویض داخل خودرو ظرتون دیگه رو چه چیزی هست؟ روغن هیدرولیک یا هرچیز دیگری که بنده اطلاعی ازش ندارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

سلام

کروز و لیمیتر هم خیلی خوبه رو تیپ 6 بهش فکر کنید حالا که پدال 5 سیم هم تو لیستتون هست

پخش هم sony gt690 با اینترفیس کانکت (همون اینترفیسی که رو سونی های فابریک 206 هست) اطلاعات رو روی ال سی دی نشون میده فلش خور هم هست با 6 خروجی ، تصویریا هم وینکا با کیفیت تر از بقیس

در مورد ظاهریش هم که سلیقه ایه مهم اینه خودتون ارضا شید:grin:

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، 206New گفته است :

@arash_a59

با تشکر فراوان خیلی ممنون بابت راهنمایی دوست عزیز

بنظرتون بهترین روغن ترمز برای تیپ 6 چه نوعی است؟ 

عذرمیخوام بنده اطلاعات پاییی دارم منظور از PPS چیست؟

باتوجه به صحبت شما دنبال رینگ 14 فابریک با وزن سبک میگردم امیدوارم با قیمت معقول یک استوک یا نو دست دوم پیدا کنم

برای تعویض داخل خودرو ظرتون دیگه رو چه چیزی هست؟ روغن هیدرولیک یا هرچیز دیگری که بنده اطلاعی ازش ندارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

pps همون دستگاه دیاگ اختصاصی پژو هست

بهترین روغن ترمز که داستانش مفصله و نیازی هم نیست بهترین رو بخرید چون روغن ترمز های ساخت داخل(مثلا فومن شیمی) به خوبی جوابگو هستند، شما روغن ترمز آبی فومن شیمی با استاندارد DOT4 بگیرید و کل روغن ترمز مدار رو خالی کنید و این روغن رو جایگزین کنید، اگه خیلی مصرید که برند خارجی استفاده کنید میتونید از Total HBF4 استفاده کنید این تصویر:

IMG_20160330_131739.jpg

اما همون فومن شیمی با استاندارد DOT4 به خوبی جوابگو هست.

سطح روغن هیدرولیک رو چک کنید و در صورت کسری اضافه کنید

مایع کولانت(آب رادیات) رو حتما تعویض کنید و ضد یخ مناسب به همراه آب مقطر استفاده کنید(برای این منظور به تاپیک سیستم خنک کننده مراجعه کنید)

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری