morteeza

206 تیپ 2 مشکی

26 ارسال در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به بچه های 206 و 207 باز تو این تاپیک میخوام یه دستی به سرو گوش ماشینم بکشم و یکم تیونینگ بشه ماشین

1-تعویض چراغ جلو با نمونه اصلی
2-رسیدگی به رنگ و روی ماشین از جمله پولیش رنگ کاری سپرها
3_اضاافه کردن آپشن
البته اینا کارای جزییی هست که بعد با کمک شما بچه ها کارایی که به نظرتون میرسه رو ماشین انجام بشه رو بهم بگین که شروع کنیم .
قسمت موتوری هم نیاز به تعویض تسمه تایم تسمه دینام،تعویض روغن ،تعویض مایع خنک کننده،تعویض روغن گیرباکس،تعویض فیلتر ها ،تعویض شمع با نمونه پیشنهادی شما که جواب گرفتین..
با تشکر

ویرایش شده در توسط morteeza
پسند شده توسط 3 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام اقا مرتضی تبریک میگم شروع کارتو ایشالا به خوبی پیش بره و اونی بشه که خودت دوست داری

یه خورده از ماشینت بگو چه شرایطی داره؟ ؟ مدل؟ عکساشم بذار لطفا

دوستان حتما راهنمایت میکنن

منم به عنوان عضو کوچیکی از این دوستان کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم:-)

پسند شده توسط 3 کاربر

لینک به ارسال

سلام دو تا عکس قرار بدید ببینیم وضعیت فعلیش چطوریه 

لینک به ارسال

اسم من هادی هستش ادی برا چند سال پیش هست  ببخشید دیگه

ماشین مدل 83 هست یکم کارایی که روش انجام شده رو با عکس میفرستم براتون ایشالا که بپسندین میخوام کامل RC بشه موتور و لوازم به جز سیستم صوتی که  11 تومن تموم شد برام چون صدای سیستم فابریک با ساب JBL فابریک رو گوش کردم کیفیتی نداشت و دیستورت میشد  ماشین روز اول این شکلی بود البته کارایی روش انجام شده ولی چون تاپیک نزده بودم گفتم از اول با عکس کارایی که رو بدنه و داخل ماشین انجام دادم رو خورد خورد با عکس بذارم.فقط یه مشکلی برا آپلود عکس دارم 4 تا بیشتر نمیتونم آپ کنم 

Photo0362.thumb.jpg.689197289c2e935cbd03aae05d50ba6a.jpgPhoto0363.jpg.106ca0272e1c507f504d79d7305a9718.jpgPhoto0364.jpg.85a273688a242771b41cf1c31f3f8576.jpg

پسند شده توسط 6 کاربر

لینک به ارسال

سلام شروع پروژرو تبریک میگم انشاالله به خوبیو خوشی و جیب پر تا آخر ادامه بدید دوست عزیز.

برای عکس ها هم که حداکثز ۰.۹۸ mbامکان آپلودش هست ولی تو آپلود سنترهای دیگه میتونید آپ کنید و لینکشم اینجا بزارید سوای اون ۴تا.

به عنوان یک تیپ دو سوار قبل از هر چیزی ارتقا ترمز و رسیدگی بهش رو توصیه میکنم شخصا مشکلات زیادی داشتم با ترمز تیپ ۲ که با تعویضش با نمونه تیپ ۵ و بوستر با نمونه rc تقریبا ۹۰%مشکلم حل شده‌.

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، morteeza گفته است :

اسم من هادی هستش ادی برا چند سال پیش هست  ببخشید دیگه

ماشین مدل 83 هست یکم کارایی که روش انجام شده رو با عکس میفرستم براتون ایشالا که بپسندین میخوام کامل RC بشه موتور و لوازم به جز سیستم صوتی که  11 تومن تموم شد برام چون صدای سیستم فابریک با ساب JBL فابریک رو گوش کردم کیفیتی نداشت و دیستورت میشد  ماشین روز اول این شکلی بود البته کارایی روش انجام شده ولی چون تاپیک نزده بودم گفتم از اول با عکس کارایی که رو بدنه و داخل ماشین انجام دادم رو خورد خورد با عکس بذارم.فقط یه مشکلی برا آپلود عکس دارم 4 تا بیشتر نمیتونم آپ کنم 

Photo0362.thumb.jpg.689197289c2e935cbd03aae05d50ba6a.jpgPhoto0363.jpg.106ca0272e1c507f504d79d7305a9718.jpgPhoto0364.jpg.85a273688a242771b41cf1c31f3f8576.jpg

ايشالله به خوبي و خوشي

بنظرم تو برنامه هات تنظيم ارتفاع و سپر RC رو حتماً قرار بده 👍🏻👍🏻

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، morteeza گفته است :

اسم من هادی هستش ادی برا چند سال پیش هست  ببخشید دیگهماشین مدل 83 هست یکم کارایی که روش انجام شده رو با عکس میفرستم براتون ایشالا که بپسندین میخوام کامل RC بشه موتور و لوازم به جز سیستم صوتی که  11 تومن تموم شد برام چون صدای سیستم فابریک با ساب JBL فابریک رو گوش کردم کیفیتی نداشت و دیستورت میشد  ماشین روز اول این شکلی بود البته کارایی روش انجام شده ولی چون تاپیک نزده بودم گفتم از اول با عکس کارایی که رو بدنه و داخل ماشین انجام دادم رو خورد خورد با عکس بذارم.فقط یه مشکلی برا آپلود عکس دارم 4 تا بیشتر نمیتونم آپ کنم 
Photo0364.jpg.85a273688a242771b41cf1c31f3f8576.jpg

سلام  ، تعویض چراغ های جلو و عقب + رینگ ارجینال 14 یا 15 پژو + لاستیک ...... رنگ ماشینم به نظرم پولیش میخواد . واکس هم که بعد پولیش مرتب باید بزنید ....

لینک به ارسال

سلام داداش هادی مبارک باشه ولی شما که میخواستی ماشینو تیونینگ کنی باید تیپ پنج بر میداشتی خیلی جلوتر بودی توی مدل پایینها ام قیمتاشون زیاد فرق نداره من خودم تا حالا سه تا سواری داشتم سه تاشم تیپ دو البته اولیش تیپ یک و اینو مطمعنم اگه بازم ماشینمو بفروشم بازم تیپ دو میخرم دلیلشم سادگیشه و اینکه به نظر من خیلی کمتر اذیت میکنه و کمخرجتره به دلیل سادگیش و به نظر من تیپ دو رو فقط باید فابریک جمعش کرد و چنتا اپشن مثل تایپ بی و سنسور نور و باران و البته کروز که زیر مدل 86 نمیشه نصب کرد و چنتا ام لوازم  ارسی مثل سر دنده و فرمونو چراغ نقشه و رودریهای چرم در مورد لاستیکم من چهارتا لاستیک میشلن فابریک  رو ترجیح میدم به هر رینگو لاستیکی چون نرمی فوقالعاده ای به ماشین میده سیستم تعلیق و کمکها و صدا گیری داخل اتاقم خیلی واجبه

البته تمام اینهایی که گفتم سلیقه ایه توی جمع کردن ماشین شاید یه ماشینی که خیلی به نظر کسی جلفه به نظر یکی دیگه خوشگلترین ماشین دنیا باشه یا مثلا یکی اولین اولویتش رینگو لاستیک اسپرت باشه ولی یه نفر دیگه اخرین کار میره سمت رینگو لاستیک اونم رینگ اصلیه پژو در مورد مدل هم اینو بدون مدلهای پایین اگه سالم باشن خیلی بهترن از این ایرانیزه هان فقط اینو بدون 206 یه ماشینیه ته نداره و خیلی میشه خرجش کرد ولی این خرجها بر نمیگرده و زیاد رو قیمت ماشین نمیبره جوری نباشه که ملیونها خرجش کنی و در اخر دلتو بزنه و ببینی کلی ضرر کردی و ماام که جوونیمو باید به فکر پس اندازو اینده ام باشیم 

پسند شده توسط 2 کاربر

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز امیدوارم موفق باشین در این راه

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

Photo0416.thumb.jpg.556933d5d6add38902324e800c912963.jpgPhoto0417.jpg.fa0e6522da2447b7bbda93721ef98051.jpgPhoto0418.jpg.16532e7f5c37339caf3fa5ee2305305a.jpgممنونتم

عکس از داخل ماشین و موتور Photo0427.jpg.ee2f1fea82d0533137cbd1d0b26c1abb.jpgPhoto0428.jpg.f58a0c8a21d607a78e649d617ddc9e40.jpg

پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری