zilamo

نرم افزارهای رهیابی برای خودرو که سیستم عامل win ce هستن

18 ارسال در این موضوع قرار دارد

در 53 دقیقه قبل، kavah63 گفته است :

سلام استاد عزیز

راه نیافتاد همون خطا  میاد.ببخشید زحمت دادم

خیلی لطف کردید. تشکر

سلام

شما ببخشید دانلود کردید فایده نداشت

فایلها را نگه دارید شاید بعدا براش راه حلی پیدا شد البته حالا هم اگر به gpsهای قابل حمل دسترسی داشته باشید می توانید حداقل برنامه را تست کنید

موفق باشید

پسند شده توسط 1 کاربر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1396/03/29, 15:35:23، kavah63 گفته است :

سلام

بله بدون مشکل آپدیت کردم. نسخه جدید!! 1.8 رو از سایت نیدگرفتم و بدون مشکل آپدیت شد. البته غیر از افزودن سرعت مجاز بعضی کوچه ها، تغییری ندیدم. پر از اشکاله

منم دانلودش کردم یک گیگ و خورده ای

ولی هرکاری کردم چه با لپتاپ چه پی سی نشد که نشد

به خودشونم زنگ زدم هرکاری گفتن کردم بازم نشد

اخرش گفتن باید بیارید خودمون واستون اپدیت کنیم

شرایط لپتاپ یا پی سیتون واسه آپدیت رو میگید بی زحمت؟

لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، alirezaadlkhah گفته است :

منم دانلودش کردم یک گیگ و خورده ای

ولی هرکاری کردم چه با لپتاپ چه پی سی نشد که نشد

به خودشونم زنگ زدم هرکاری گفتن کردم بازم نشد

اخرش گفتن باید بیارید خودمون واستون اپدیت کنیم

شرایط لپتاپ یا پی سیتون واسه آپدیت رو میگید بی زحمت؟

سلام

Cpu:i3-ram:4:vga:1hdd:500

ویندوز۶۴بیتی البته یادم نیست رو کدوم نسخه بود چون سه تا ویتدوز دارم۱۰و۸.۱و۷ 

سیستم زیاد فرق نمی کنه.

چه خطایی میده؟

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 18 دقیقه قبل، kavah63 گفته است :

سلام

Cpu:i3-ram:4:vga:1hdd:500

ویندوز۶۴بیتی البته یادم نیست رو کدوم نسخه بود چون سه تا ویتدوز دارم۱۰و۸.۱و۷ 

سیستم زیاد فرق نمی کنه.

چه خطایی میده؟

پشتیبان گیری رو اصلا شروع نمیکنه و اخطار میده

انتی ویروسم غیر فعال کردم بازم فرقی نداشت

درایو کارت جی پی اس رو میشناسه ولی عملیات اپدیت رو شروع نمیکنه

حتی خودشون گفتن نمیدونن چرا روی لپتاپ نمیشه اجرا کرد اپدیت

ویرایش شده در توسط alirezaadlkhah
پسند شده توسط 1 کاربر

لینک به ارسال
در در 1396/03/28, 22:45:15، mjav گفته است :

قاعدتاً برنامه هاي به درد بخور و مخصوصاً نقشه رايگان نيست... لينك دانلود مارشال را با توجه به قديمي شدن و عدم امكان خريد اينجا قرار مي دهم. مابقي را چون سالها پيش دانلود كردم متأسفانه لينكش را ندارم ولي با جستجو در اينترنت مي‎توانيد پيدا كنيد.

بايد دو پوشه Marshal و MobileNavigator در كنار هم و در مسير درايو مورد نظر (نه داخل پوشه ديگر) داشته باشيد و محتويات دو فايل فشرده بالا را در پوشه همنامشان بريزيد (البته فكر كنم محتويات MobileNavigator.rar خود داخل پو.شه هست و نياز به ساخت پوشه جديد نيست). سپس فايل images_classical.zbi را از مسير Marshal\Themes به پوشه Marshal کپي کنيد و لسمش را به IMAGES.ZBI تغيير بديد. اين دو فايل کاملاً يکسان هستند که براي کاهش حجم يکيشون را حذف کردم. براي اجرا هم بايد فايل MobileNavigator.exe را اجرا كنيد.

برنامه هاي ساتونيكا و تارگت هم به صورت مموري sd به فروش مي‎رسه و نرم‎افزار آپكو هم روي ْGPS چهار اينچ آپكو موجود هست.

سلام. من مطابق فرمایش شما آپدیت کردم و راحت راه افتاد. ولی نقشه را به صورت یک فلش قرمز در یک زمینه کرم رنگ نشون میده و پیام خارج از مسیر را میده

اصفهان هستم

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mohammad davoudi گفته است :

سلام. من مطابق فرمایش شما آپدیت کردم و راحت راه افتاد. ولی نقشه را به صورت یک فلش قرمز در یک زمینه کرم رنگ نشون میده و پیام خارج از مسیر را میده

اصفهان هستم

سرعت رو نشون میده؟

داخل شهر هستین؟ از زوم خارج بفرمایید، شاید اون منطقه ای که شما هستین رو نداره

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، mohammad davoudi گفته است :

اصفهان هستم

سلام دوست عزيز

اگر منظورتون برنامه مارشال هست، بايد خدمتتون عرض كنم كه به صورت پيش فرض پرت Com1 براي سخت افزار GPS برنامه تعريف شده و غير قابل تغييره. اگر پرت مربوطه دستگاه شما غير از اينه، بايد فايل Marshal.ini را با نوت پد باز كنيد و در زير قسمت global settings (حدوداً خط يازدهم فايل) عبارت EnableGpsConfigButtons = true را وارد كرده و تغييرات را ذخيره كنيد. سپس برنامه را باز كرده و در قسمت تنظيمات GPS پرت و سرعت صحيح را انتخاب و ذخيره نماييد. اگر باز درست نشد، فايل http://mjava.persiangig.com/other/GPS/MobileNavigator-NDrive-SDMMC.rar را دانلود كنيد. سپس فايل MobileNavigator.exe داخل آن كه نسخه كراك شده برنامه هست، را جايگزين فايل قبلي داخل پوشه MobileNavigator كنيد تا كليه محدوديتهاي نرم افزار از بين بره.

اگر بخواهيد ديتاي برنامه را روي كارت حافظه بريزيد و استفاده كنيد، بايد فايل navigation.chc داخل فايل MobileNavigator-NDrive-SDMMC.rar دانلودي را به جاي فايل قبلي داخل پوشه MobileNavigator جايگزين كنيد. بعد اسم پوشه Marshal را به NDrive تغيير داده و فايل ndrive.ini داخل فايل فشره بالا را هم در همين پوشه كپي كنيد. فايل Marshal.ini ديگر كاربردي نداشته و مي‎توانيد پاكش كنيد. پوشه جديد NDrive را به روي كارت حافظه منتقل و برنامه را اجرا نماييد.

لینک به ارسال

سلام

به جرات می تونم بگم در حال حاضر mapfactor  از بهترین هاست. دوستان در نقاط مختلف کشور می تونن نقشه ی منطقه خودشون رو اگر براشون مقدوره (در صورت نیاز) اصلاح کنن، من خودم هر جا ایراد ببینم ویرایش می کنم و حداکثر سرعت رو اضافه می کنم. واقعا عالی و لذت بخشه ه وقتی تغییراتی که اعمال می کنم تو آپدیت بعدیش میاد. خصوصا حداکثر سرعت دقیق همونی که ویرایش کردم اومده تو نقشه جدید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری